Blbé (parfémové) dotazy

frangipani_romana 17.10.21 15:38

Tak ještě toto si nemůžu vzpomenout:

domenica 17.10.21 15:59
frangipani_romana 17.10.21 16:18

@domenica díky!

frangipani_romana 20.10.21 17:04

Ladies, moje kolegyně mi chce věnovat parfém, který já ale mám.
Tak mne napadlo to tady otočit s vámi - jde o nádhernou krotkou orientálku v nejkrásnějším flakonu, co jsem kdy viděla. A vy taky: Natori EdP.
Tan flakon vypadá přesně tak, jak na obrázku (má okýnko).

https://www.fragrantica.com/…ri-6691.html
Myslím, že už se nedělá, nedá se sehnat, stávala tuším okolo 150 - 200 USD.
Měla ho 1×

Pro ni je moc silný, používá Chanel La Pausa, Misii a takové jemné kosatcovky, luxusní parfémy, nakupuje v Ingredients.
Tak jsem se chtěla zeptat, jestli by někdo neměl zájem o výměnu za zbytek ve flakonu nebo větší odstřik, nebo i sadu lepších vzorků, určitě by ocenila věci jako Chanel exkluzivky (ale myslím, že je má všechny kromě Bel Respiro a těch trždlažek), Iris de Champs, nějaké moderní syntetické kosatcovky, líbí se jí třeba Lightscape, spíš kosatec+ jemné květiny nebo pižmo, suché dřevo…tak kestli máte nápad, tak napište SZ.

hustajda 20.10.21 18:21
@frangipani_romana píše:
Ladies, moje kolegyně mi chce věnovat parfém, který já ale mám.
Tak mne napadlo to tady otočit s vámi - jde o nádhernou krotkou orientálku v nejkrásnějším flakonu, co jsem kdy viděla. A vy taky: Natori EdP.
Tan flakon vypadá přesně tak, jak na obrázku (má okýnko). 

https://www.fragrantica.com/…ri-6691.html
Myslím, že už se nedělá, nedá se sehnat, stávala tuším okolo 150 - 200 USD.
Měla ho 1×

Pro ni je moc silný, používá Chanel La Pausa, Misii a takové jemné kosatcovky, luxusní parfémy, nakupuje v Ingredients.
Tak jsem se chtěla zeptat, jestli by někdo neměl zájem o výměnu za zbytek ve flakonu nebo větší odstřik, nebo i sadu lepších vzorků, určitě by ocenila věci jako Chanel exkluzivky (ale myslím, že je má všechny kromě Bel Respiro a těch trždlažek), Iris de Champs, nějaké moderní syntetické kosatcovky, líbí se jí třeba Lightscape, spíš kosatec+ jemné květiny nebo pižmo, suché dřevo…tak kestli máte nápad, tak napište SZ.

Stále se prodává… ;-) na Fragrancex.com - 100 ml za 31 Euro

hafik 21.10.21 11:26

Mám prosbu. Kamarádka miluje vůni Célébre od Avonu a bude mít začátkem listopadu narozeniny. Chtěla bych jí koupit jinou vůni, ať nemá jen vůně od Avonu. Která by Célébre byla podobná. Napadá vás nějaká vůně ?

Tady je popis vůně Célébre Avon :

Lehká, průzračná vůně patřící do ovocně-květinové kategorie. Nejdříve ucítíte syté tóny vodního melounu a bramboříku jemně podbarvené vůní černého rybízu a pepřovníku. Pak se rozvoní kombinace jemných vůní ze samého srdce květinové zahrady: bílá magnólie, frézie, jasmín a pivoňka. Základem vůně je harmonické spojení ušlechtilé vůně cedru, santalového dřeva a dubové kury.

frangipani_romana 21.10.21 11:58

@hafik To je tak generický popis, že to může být cokoliv a pochybuju, že jinou vůní se jí trefíš. :( Já bych koupila v Rossmanu sadu kosmetiky bez vůně (sprcháč, mlíko, mýdlo…) a hezky bych jí to Avonem navoněla.

hafik 21.10.21 12:04

@frangipani_romana Taky jsem na nic podobného nenarazila nikde. Chtěla jsem, aby měla zase jinou vůni, ale Célébre podobnou :palec:

frangipani_romana 21.10.21 12:17

@hafik JJ, chápu, dávám nevyžádanou radu. Ale vždycky, když jsem se pokoušela někomu nahradit milovanou vlni, tak do dopadlo: Hmm, dobrý, ale XXXX to není, radši si zase koupím XXXX. :D Vždycky mne to hrozně mrzelo.

Jitka77 21.10.21 12:18

@hafik Z hlavy mě napadá Dupont 58 Avenue Montaigne, čistě podle složení.

hafik 21.10.21 12:59

@Jitka77 Moc děkuji, Jitu :rose: :rose:

Henri 21.10.21 17:46

@hafik
Co takhle L ´ Eau Par Kenzo či Issey Miyake klasika? Ten vodní meloun… :think:

hafik 22.10.21 13:08

@Henri Děkuji :rose: :rose:

MagnolieS 22.10.21 17:19

Mají Nishane testery víčka?

juicypear 22.10.21 20:29

@MagnolieS

Mám Fan Your Flames, tester, a ten víčko má.

Stránka:  « Předchozí 1 1283 1284 1285 1286 1287 1288 1289 1290 1291 1292 1293 Další »
Váš příspěvek