Blbé dotazy kosmetické

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 105 Další »
Ronna 23.4.11 14:46

A na kolik tě opi vyjde? Mě vždy odradí když připočtu poštovné.

verunka2201 23.4.11 15:11

Co jsem koukala, tak OPI se dá od 5 dolarů. Poštovné - nemám evidované všechny, někteří si řeknou hodně, ale potkala jsem i 4 dolary ;-) (platba přes PayPal, takže OK)

Marianna 23.4.11 21:38
emily píše:
Lahšie krémy: Kevin Murphy Motion Lotion, Goldwell Stylesign Curl Love Curl Cream. Mop C Curl Defining Cream, Label M curl cream,
sprej: KMS California CurlUp Bounce Back Spray,L'Oréal Professionnel Curl Contour Nourishing & Enhancing Spray
Ak by si chcela penu, tak veľmi ľahká je Schwarzkopf Professional Silhouette Flexible Hold Mousse alebo Time Restore Volume Mousse, Loreal Texture Expert Curl Corset, Redken Fresh Curls, Wella Professionals Enrich Bouncy Foam

Díky. :D To je názvů, až mi oči přechází. Prosím tě, které z toho jdou koupit běžně v drogériích nebo případně kadeřnických potřebách?

Jitka 25.4.11 19:32
verunka2201 píše:
Jitka píše:
Používáte některá laky na nehty značky Essie. Můžete mi poradit, kde si je kupujete. Děkuji.
Jíťo, dost často se objevují na aukru a za podstatně nižší ceny. Některé prodejkyně dle mého mínění hromadně nakupují na eBayi a pak tady dál prodávají. Jestli nenajdeš svůj oblíbený odstín, mohla by ses zkusit s některou domluvit, že by jej zkusila sehnat.
No a nebo pak eBay samotný. Mám tam vytipováno několik prodejců, od kterých se chystám něco nakoupit (jdu hlavně po OPI a China Glaze, ale mají i Essie, Zoya, Orly aj.).
300Kč za lak mi přijde fakt hodně.

Verunko, mně se 300,– Kč zdá taky hodně. Určitě budou chtít za poštovné 150,– Kč, jak to tak bývá zvykem v českých značkových obchodech, a to je potom už skoro lepší si koupit lak od Deborah Lippmann na ALZD. :) Essie se dají koupit od 4-8 dolarů. Já na eBay nakupovat neumím, tedy, ještě jsem to raději ani nezkoušela. Jediný zahr. nákup, který zvládám je S. Lutens, ALZD, a stále někoho otravovat je mi hloupé.
Vyčetla jse, že dobré stránky pro nákup laků jsou tyto: http://www.nailpolishsupplies.com/servl … Categories Posílají i k nám.
Možná si můžeme o lacích na nehty založit samostatné téma. Já bych chtěla ještě pár od Nubar. http://www.bynubar.com/store/index.php?… :oops: :wink:

emily 25.4.11 20:35
Marianna píše:
emily píše:
Lahšie krémy: Kevin Murphy Motion Lotion, Goldwell Stylesign Curl Love Curl Cream. Mop C Curl Defining Cream, Label M curl cream,
sprej: KMS California CurlUp Bounce Back Spray,L'Oréal Professionnel Curl Contour Nourishing & Enhancing Spray
Ak by si chcela penu, tak veľmi ľahká je Schwarzkopf Professional Silhouette Flexible Hold Mousse alebo Time Restore Volume Mousse, Loreal Texture Expert Curl Corset, Redken Fresh Curls, Wella Professionals Enrich Bouncy Foam
Díky. :D To je názvů, až mi oči přechází. Prosím tě, které z toho jdou koupit běžně v drogériích nebo případně kadeřnických potřebách?

Loreal, Goldwell, Schwarzkopf, Wella, Label M určite kúpiš v kaderníctvach alebo cez eshopy: kadernicke-potreby.com, provlasy.cz alebo iné..

lilium 26.4.11 16:31

Hrozně se mi líbí linka udělaná tužkou ve vnitřním části - nad řasama blíž k oku, ne pod řasama, jestli mi rozumíte :roll:. Nevíte někdo jak nebo čím ji udělat, aby se mi během hodiny neslila celá pod víčko a neměla jsem tam šedé šmouhy místo hezky orámovaných očí? Nosí to tolik ženských a mně to nejde :conf: .

RainyWeather 26.4.11 16:50

Mám stejný problém. Navíc mi tužka někde zůstane a někde se úplně slije, vypadá to pak blbě. Řešením by možná mohla být vodělodolná tužka na oči, ale nezkoušela jsem.

chavah 26.4.11 17:59

S tím se asi nedá nic dělat, oko přirozeně slzí, prostě to nevydrží.Možná ty slečny, co potkáváte, to mají čerstvě namalované nebo to přiživují každou hodinu.

Renama 26.4.11 19:23
chavah píše:
Možná ty slečny, co potkáváte, to mají čerstvě namalované nebo to přiživují každou hodinu.

Nosila to takto holka a malovala si je co hodinu :roll: Vnitřní prostě nevydrží.

1Miru 26.4.11 19:25

…buď použít tekutou linku a nebo
když namalujete linku, tak pod ní zlehýnka poťupat transp. pudrem a rozetřít ho do ztracena.
Když oko neslzí, tak se kůže po čase stejně začne samovolně promašťovat(sice u očí méně, ale přesto), takže to „teče“. Takže se to stejně musí po určité době opravit vatovou tyčinkou.
Pokud tu linku vedete i těsně pod řasami(tedy nejen uvnitř oka), tak tu kůži též lehce(jinak zvýrazníte případné vrásky, kůže pak ani pěkně nevypadá, když je na ní vrstva pudru či dokonce make-upu. A když už ten pudr či make-up, tak opravdu velice jemně.!) přepudrovat a pak teprve linku.
A nebo
udělat ostrou černou linku(+ předtím psaná doporučení o pudru) a pak ji rozostřit vatovou tyčinkou a pak znovu ještě jednou namalovat černě. To je stejně hezčí. Takový ten výzor „právě vylezla z postele“… :roll: :D

Je fakt, že někdo holt na slzení trpí a linka mu „vyteče“/zmizí raz dva.

protea 26.4.11 19:51

no tak ja nevim…pouzivam tu obyc cernou tuzku essence a vydrzi to cely den, no abych nekecala, kdyz jdu ven, tak to prekreslim znova…ale to spis ze zvyku, ne ze by to bylo uplne nutne… :conf:

1Miru 26.4.11 19:58

…mám taky essenci a držím… :D

RainyWeather 26.4.11 20:02

Já taky a bohužel nedržím. Ale zkusím uvedené tipy.

Renama 26.4.11 20:30

Holky a to vám ta tužka drží na vnitřní linky?? Jak chtěla lilium ? Mě taky dobře drží tužka co mám, ale na vnitřní linky.............navíc tam nejde dát ten pudr.

protea 26.4.11 22:25

jo, na vnitřní…a drží 8)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 105 Další »
Váš příspěvek