Blbé (neparfémové) dotazy

cocoon 17.12.17 16:04

jak si popisujete nebo označujete vialky se vzorky a nebo refany, pokud jich máte hodně? permnentem jsem to zkoušela a maže se mi…

fegitah 17.12.17 16:21

@cocoon samolepící štítky a popíšu…

MagnolieS 17.12.17 18:28
@fegitah píše:
@cocoon samolepící štítky a popíšu…

a ještě přelepit izolepou ;-)

cocoon 17.12.17 19:16

díky :) nojo :)

Frankie 18.12.17 05:10

@cocoon
Nakoupit na blešáku malinkaté sáčky s plastovým zipem a ještě to jistit polepkou na něm.

A hlavně, zcela opustit plastové vialky se zacvakávacím uzávěrem nebo rozstřikovacím, vůně po nějakém čase unikne, víčko občas nedoléhá nebo časem povolí vlivem alkoholu na plast…
(Nakoupil jsem tady či i samostatně vadné plastové mikrozkumavky nebo mi byly poslány drahé odstřiky ve flakónech, no a jeden si takovou zkušeností musí projít na vlastním těle, aby se definitivně poučil.)

Dávkovat do skla či jen plastových se šroubovacím uzávěrem.

Eunika 18.12.17 09:41
@Frantatata píše:Dávkovat do skla či jen plastových se šroubovacím uzávěrem.

Já bych to zúžila pouze na to sklo. Nevím, jestli je to nějaká nová móda tady, ale poslední dobou se mi dost často stalo, že mi drahá vůně přišla bez upozornění v plastovém flakónu, nebo příšerné plastové zkumavce 8-O a do teď jsem to nerozdýchala. :poblion: O plastových mikrozkumavkách se zacvakávacím uzávěrem nemá cenu snad ani mluvit. :think:

Frankie 18.12.17 10:24

@Eunika
Souhlasím, avšak s těmi mikrozkumavkami se šroubovacím víčkem (cca 1,5 ml) se neobjevila žádná zpětná vazba, že to není ono.
Sám jsem nevypozoroval, že by unikaly.
Tolik dosavadní zkušenost.

Na druhou stranu mi přišly rozbité vzorky ve skleněnkách.

Nedávno se ke mně prostřednictvím Hanky H donesl výklad poštovní úřednice, že pošta ani při doporučené zásilce (vzorků, odstřiků) v bublinkové obálce neručí za obsah.

Možná by mně i dalším nevědoucím pomohl krátký exkurz, jak a do čeho musím odstřiky/vzorky balit, v čem je posílat, popř. s jakými úspěchy se setkali na poště při reklamaci.

porjk 18.12.17 10:50

@Frantatata Jinými slovy,nenesou zodpovědnost za nic. Produkty,které prodávají (bublinky,krabice…),práce svých zaměstnanců, včasnost dodání,pokud vůbec zásilka dojde. Hezká firma,moc si nevěří,zato si ale zaplatit nechají. :cert:

Eunika 18.12.17 10:53

@Frantatata
Františku, s mikrozkumavkami se šroubovacím víčkem (cca 1,5 ml) jsem se nejspíš nesetkala. Opravdu nevím, které myslíš.

Jednou se mi stalo, že se cestou rozbil vzorek ve skleněné vialce. Od té doby i vzorky nejprve zabalím do bublinek a až potom je dám do sáčku z organzy.

S tou reklamací na poště je to blbost. Nechci tím říct, že Hanka mele blbosti, ale poštovní úřednice ten výklad vzala dost po svém. Každá zásilka, co jde do světa, je pojištěná, pokud odstřik dobře zajistíš, MUSÍ uznat reklamaci. Reklamaci podává příjemce zásilky, pošta oslovuje odesílatele, aby si ověřili hodnotu zásilky. Nahlášená škoda se vyplácí příjemci, poštovné dostane zpět odesílatel.

Rosa N. 6.2.18 10:39

Neví někdo prosím

Proč Šemík uháněl k Radotínu, zatímco Horymír k Neumětelům? :unicorn:

Hanka H 6.2.18 10:53
@Eunika píše:S tou reklamací na poště je to blbost. Nechci tím říct, že Hanka mele blbosti, ale poštovní úřednice ten výklad vzala dost po svém. Každá zásilka, co jde do světa, je pojištěná, pokud odstřik dobře zajistíš, MUSÍ uznat reklamaci. Reklamaci podává příjemce zásilky, pošta oslovuje odesílatele, aby si ověřili hodnotu zásilky. Nahlášená škoda se vyplácí příjemci, poštovné dostane zpět odesílatel.

Reaguji trochu se zpožděním
@Eunika Mili, úřednice tehdy tvrdila, že „zajistit skleněný obsah zásilky znamená opatřit ho tvrdým kartonovým obalem“ - což v tomto případě neplatilo. Ani mně ani Frantovi se nechtělo bojovat s větrnými mlýny alias Českou poštou a Franta se ukázal jako velký gentleman a při osobním setkání mi předal náhradu :rose: .

Henri 6.2.18 10:56
@Rosa N. píše:
Proč Šemík uháněl k Radotínu, zatímco Horymír k Neumětelům? :unicorn:

Ja teda znam, ze Semik uhanel taky k Neumetelum a jelikoz Horymir sedel na nem, tak asi uhaneli k Neumetelum oba dva. :-D :think: A navic Radotin je jeste okrajova cast Prahy a je to tim smerem, kde jsou ty Neumetely, takze mozna lze rici, ze uhaneli pres Radotin na Neumetely. :think: :-D Kazdopadne je to stejnym smerem.

Příspěvek upraven 06.02.18 v 12:43

Biely kvet 6.2.18 11:47
@Rosa N. píše:
Proč Šemík uháněl k Radotínu, zatímco Horymír k Neumětelům? :unicorn:

Nevieš dávať ľahšie otázky??? :lol:

chimaera 6.2.18 14:57

@Rosa N. Kdopak je Tvůj zdroj, rci:D? A uháněli tam oba ve stejný čas? (Ale řekla bych, že Henri na to kápla, navíc Šemík byl zraněný a určitě už se mu pletly nohy.)

Rosa N. 6.2.18 15:07

@Henri , Chimérka, Biely qet :kytka: :unicorn:

Stránka:  « Předchozí 1 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 478 Další »
Váš příspěvek