Blbé (neparfémové) dotazy

John_Nw 20.4.18 12:26

@alibi Není to z mé hlavy.

Lucinela 15.7.18 18:05

Po krásné diskuzi o odpuštění mám jeden velmi pragmatický a rozmarný dotaz. Má zde někdo zkušenost se šperky Pierre Lang - Vídeň? Byla jsem v pátek u kamarádky a přijela k ní dáma, nabízející tyto šperky, resp. ona měla objednané asi tři kusy (ne zrovna levné). Jsou velmi efektní, variabilní, na první pohled se mi líbily, ale neznám je… Všude sice píší o skvělé kvalitě, nicméně není nad osobní zkušenost. Uvažovala jsem o jednom kousku jako o dárku - je to přesně vkus obdarované a ve zlatě bych jí ho určitě nemohla koupit, naopak jako bižuterie se obávám, že bych něco podobného nenašla. Budu vděčna za každou zkušenost, nerada bych obdarovala „šmukem“.

Renusatko 15.7.18 18:42

@Lucinela Zrovna mám doma katalog. Prodává je kamarádka jedné kolegyně v práci. Musím říct, že to zpracovaní a nápaditost je perfektní. Kvalitu si nemůže vynachválit ani ta kolegyně ani šéfové. Měli jsme i v práci možnost si všechny vyzkoušet. Doporučuju pořádně studovat velikosti, některé obrázky dost matou. Já moc na šperky nejsem, ale tyhle se mi líbily. Přesto ty peníze vydám raději za parfém :lol: .

Lucinela 15.7.18 21:35

@Renusatko
Reni, děkuji, moc jsi mi pomohla :andel: . Jde mi o kvalitu, katalog mám taky, ale já bych si to taky nechala předvést v reálu. Já miluji i šperky, boty, oblečení celkově, takže za parfémy se v poslední době snažím utrácet rozumně. Ty doby, kdy jsem musela mít všechno, už jsou naštěstí pryč a jak jsem byla jako ty zamilovaná do Amoauge, tak jsem zjistila, že jsem stará konzerva, nejvíc mi stejně vyhovuje Chanel (akorát exkluzivky mi v tom mém rozumném přístupu dělají nepořádek) :lol: . No a Guerlain jsem objevila na Arome, a tam mám taky spoustu lásek, u nikovek většinou vystačím s odstřikem. Tak časem bych kromě dárku třeba pořídila něco i sobě ;-) .

Rosa N. 16.7.18 15:12

Díky.

Příspěvek upraven 19.07.18 v 15:48

Rosa N. 17.7.18 12:58

Nechuť k jídlu

Nevíte, kamarádi, jak zvýšit, vrátit chuť k jídlu? Jak ji probudit? Nemáte nějakou dobrou tadu, zkušenost? :kytka:

Marusia 18.7.18 09:49

@Rosa N., u nás po úraze hlavy pomohol B-komplex a pacient aj pribral na váhe. Držím palce :rose:

prokera 18.7.18 10:41

@Rosa N. @Marusia To je fakt - béčka podporují chuť k jídlu :-) . Ublížit se jimi nedá, takže není co zkazit. :rose:

Medojedka 18.7.18 11:55

Jednoho alergika, který 4 dny ležel s těžkými průjmy v nemocnici, než přišli na tu celiakii, zachránil recept mě babičky. Ona všem nemocným ordinovala mleté maso vařené ve sklenici (zašroubované, vložené do hrnce s vodou - bez soli, bez koření, velikost od přesnídávky cca 45 min). Je to moc dobré, a rychle dodá síly :palec: (aminokyselinová bomba).
Na přechodnou dobu je dobrý Nutridrink - má všechny živiny a nezatěžuje zažívání.
A ještě B-komplex forte.

Rosa N. 18.7.18 12:39

@Marusia @prokera @Medojedka děkuji za cenné rady, děvčata!  

Magnolie1 18.7.18 21:06

@Rosa N. A co hroznovy cukr?

Rosa N. 18.7.18 21:27

@Magnolie1 díky

Herbs 18.7.18 21:38

@Rosa N.
U nás docela zafungovalo nealkoholické pivo.

Rosa N. 18.7.18 22:00

@Herbs díky, kytičko

Verda2 19.7.18 15:20

@Rosa N.

Dobrý je Nutridrink, je více příchutí…
píší o něm:
Když běžná strava nestačí. Kompletní tekutá výživa pro pacienty trpící nedostatečným příjmem energie a živin, nebo nechutenstvím z různých příčin.
Dávali jsme tatínkovi po operaci…

Nebo ještě hroznový cukr, dr radila Glukopur a do toho jsem rozmačkala banán…

Hlavně ať je brzy lépe! :rose:

Stránka:  « Předchozí 1 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 478 Další »
Váš příspěvek