Blbé (neparfémové) dotazy

hafik 13.4.18 19:07

@Rosa N. Ty květy Ti ve vlasech Hani moc sluší :palec: :potlesk:

Rosa N. 13.4.18 23:53

@hafik děkuju, to je od Tebe milé, Šárko! :)
Ale neboj, neutrhla jsem je, větvička drží na stromě doposud! :o)

hafik 14.4.18 19:12

@Rosa N. :-D :-D

Nechápu, že jsem dostala od někoho 2 červené palce kvůli tomu, že jsem Ti pochválila větvičku s květy :think: :think:

Rosa N. 14.4.18 19:45

@hafik ráda bych, aby už tu nebyly. Snad to už nebude dlouho trvat! :o)

ijáček 14.4.18 20:39

@hafik Já taky dva. :think:

Rosa N. 14.4.18 20:51

Z toho si, holky, nic nedělejte, to jsou antipatie vůči mně not to you. :kytka: Nevšímejme si jich.

Renusatko 14.4.18 22:24

Palce dolů nesleduju, ale teď jsem koukala, že je to i u příspěvků, že zemřel Miloš Forman. Takže bych si tak myslela, že to není ke sdělení, ale k osobě, která to napíše. :-? Prostě naprosto k ničemu :-)

Rosa N. 14.4.18 22:47

@Renusatko ono se to dá brát ale i tak, že palcem vyjadřuje, že není rád, že je smutné, že umřel.
Dost dobře si neumím představit jak dát „veselý“ zelený palec tomu, že zemřel takový velikán.

hafik 15.4.18 08:40
@Rosa N. píše:
@hafik ráda bych, aby už tu nebyly. Snad to už nebude dlouho trvat! :o)

Přesně tak, už aby ty nesmyslné palce zrušili :palec: Ti, co dávají červené palce u některých příspěvků, mně příjdou duševně velmi nevyrovnaní :-P :-P

EvulinkaH 15.4.18 09:57

Holky, není to spíš tak, že někdo na to klikne omylem?? Už se mi to taky stalo, když syn do mě drknul a bylo, zpátky to vzít nejde. :think: Protože jiné vysvětlení k některým příspěvkům opravdu nemám :think: Nechce se mi věřit tomu, že někdo má čas sledovat nějaké konkrétní uživatele a pak negovat většinu jeho/jejich příspěvků :think:

hafik 15.4.18 10:03

@EvulinkaH Možná, že to tak v některých případech může být…

Medojedka 15.4.18 10:21

Holky, palcovač/ka má z vás radost, že se těší takové popularitě. A jak svižně pak proudí diskuse o ničem! Udělejte radost sobě, hoďte na něj bo… ;-) :-P

lilithc 15.4.18 14:00

Dámy,já se divím,že vás ty palce tak rozčilují. :-) Mně je tedy úplně jedno,vlastně to ani nesleduji jestli na mě někdo nějak klikne. Krom toho,myslíte,že zrušením palců zmizí i nechuť některých uživatelů vůči jiným? Já teda raději vím na čem jsem.Je fakt,že lepší by bylo kdyby dotyční palcovači rovnou napsali co jim vadí,ale to by třeba vzbudilo ještě větší nelibost. :inlove:
Jsou tady jiné věci k řešení.Propojení poliček s inzercí.Tam bychom měli tlačit a ne na palce. :andel:

Rosa N. 15.4.18 14:45

@lilithc nerozčilujou, jen je to zbytečnej opruz. Věřte mi, že jsou lidi, kteří to berou osobně, které to mrzí a přestanou sem kvůli tomu chodit. To mi vadí.
Vždyť kde by taky člověk spíše hledal éterické a hypersensitivní lidi než mezi vůňomilkami a vůňomily? :o)
S adminis to vidím tak, že něco jde a něco (stále doufam, že ZATÍM) nejde. Nehledě na to, na co se tlačí. Myslím, že mají svoje šéfy, kteří mají svoje priority a že adm. nemají volnou ruku. Myslím si, že záleží pouze na jejich dobré vůli nakolik za nás, naše potřeby se postaví a přimluví.
Proto se raduju a jsem vděčná i za malé krůčky, dílčí úspěchy.
Není to tak, že máme jen omezený počet třech přání.. pak bych chápala, že by bylo namístě vážit jejich důležitost.

lilithc 15.4.18 15:55

@Rosa N. Ano,věřím,že admini dělají co je v jejich silách. :-)

Stránka:  « Předchozí 1 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 478 Další »
Váš příspěvek