*BYBLOS

Tigra 05.02.11 12:53

*BYBLOS

Mare znám, ale co ostatní? Máte, znáte, prosím?

Cielo
Ghiacicio
Terra
by Byblos
Water Flower

:?:

Reklama

JitkaV 05.02.11 15:05

Mám Cielo. Vůně je velmi podobná TM Angel, výdrž excelentní. Mohu srovnávat, protože Angela mám taky.

Kerze 05.02.11 19:35

Já měla Byblos by Byblos - krásná modrá na flakonku…výrazná gardénie s vodními tóny, vynikající výdrž…já, bohužel na tyto opulentnější květinovky nejsem, ale vůně je to krásná…
 http://parfemy.idarek.cz/…br/29630.jpg

Sendy 09.02.11 20:08

Byblos by Byblos (edp) vlastním. Zpočátku jsou to jen a jen květiny, které rychle ustoupí docela decentní pudrovosti švihnuté broskví a jemné sladosti. Vůně se příliš nevyvíjí, je na ní znát, že spatřila světlo světa před nějakým tím rokem, ale myslím, že je to podařená, sytá květinovka, ale silná není, po chvíli zjemní a když se aplikuje s mírou, je pěkná.

A pak vzorečky z El Nina:

Water Flower Byblos (edt) - rádoby svěží a zelená vůně, ale pro mne absolutní propadák. Jakýsi náznak svěžesti se udrží po několik krátkých minut, pak zůstane jen mdlé cosi, co je dokonce velice nepříjemné. Absolutně nedrží.
Cielo Byblos (edt) - skutečně velice podobná Angelu, složení uvedené u vůně tedy absolutně neodpovídá. Pačuli, pačuli a ještě několikrát pačuli. A trošku neidentifiovatelné sladkosti. Ale komu Angel voní, tomu by se Cielo líbit mohlo. Výdrž dobrá. Na edt překvapivě.

Byblos Ghiaccio (edt) - jo, tu bych mohla mít. Namíchaná velice vzrušivě, nutí člověka přičichávat, hledat nové a nové tóny ve vůni. Je svěží, bergamot kdesi v pozadí vystrkuje růžky, ale na víc se nezmůže, vůni dominuje pepř a něžný mošus. Výdrž střední. Hm… přistihla jsem se, že o ní uvažuji. A ještě bych dodala, že někdo uváděl podobnost s Leau DIssey, ale to spíše s CK One, v jeden moment voní téměř totožně. :bang:

rakuli 09.02.11 22:47

Mám vzoreček Byblos Sandalo a ta je moc pěkná, uvažovala jsem o koupi, mohla by být klidně i pro muže. Kořeněná, mírně sladká a samozřejmě dominující santalové dřevo…

nefervet 21.02.11 20:14

Jojo, Sandalo už je v tužebníku :wink: Jen netuším, kde se dá sehnat......ne­víte někdo?

jerry 21.02.11 21:49

Byblos Mare - příjemná nesladká letní polévačka s nahořkle citrusovým začátkem, po rozvonění pak opravdová vůně moře se zelení a nakrouhanými kopřivami. V některých momentech připomíná Ninfeo Mio bez sladkých fíků.

Byblos Terra - nesladká, nekvětinová, neovocná zelená vůně…vysloveně zeleň bez špetky balastu. Ovšem žádná jarní zelená travička, ale zeleň temná - jak tajemná zarostlá zahrada. Postupně navíc čerstvá hlína evokující představu čerstvě vytrhávaného plevele…zarostlá zahrada, kterou se někdo snaží uvést do kulturnější podoby.

Obě s překvapivě dlouhou výdrží.

andry 31.05.11 23:06
rakuli píše:
Zde :)http://www.fragrancex.com/…roducts.html

…a někde v EU? taky by mě zajímal

Kate 13.06.11 15:57

Akú má výdrž Mare ?

RoSa 13.06.11 17:25
Kate píše:
Akú má výdrž Mare ?

na to, že je to svěženka, tak drží festovně :wink:

otakara 29.04.12 10:32

Mám Byblos Terra, nedávno kúpenú, drží ozaj dlho a vyvíja sa, to sa mi na nej najviac pozdáva, prechádza zo strohej drevozelene, skôr mužského typu do celkom ženskej lahodnej vône.


Reklama

 Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu


Reklama


Reklama