Čím nahradit Fahrenheit 32

reuab 27.2.18 21:40

Čím nahradit Fahrenheit 32

Dobrý večer. Již několik let používám Fahrenheit 32. Bohužel ho již nemohu sehnat, tak jsem se rozhodl, že ho nahradím. Ale není to pro mě jednoduché - nevím čím. Tak jdu pro radu. Poraďte mi prosím podobnou vůni. Děkuji.

Stránka:  1 2 Další »
Reveur 27.2.18 22:35

@reuab Ahoj, co vím tak F32 se pořád vyrábí, ale je fakt, že natrefit na něj dá práci. Typově mu byla trošku podobná Gaultierova Fleur du Male, ovšem ta již není vůbec k dostání (ebay apod. nepočítám). Zkuste Lalique White ;-)

Frankie 28.2.18 08:17

@reuab
Existuje jich více, záleží, kolik peněz hodláte vyhodit.
Souhlas s Fleur du Mâle.
Kupř. Baldessarini Strictly Private, ale nejedná se o můj poznatek.
Kupte si v ČR vzorek nebo odstřik 10 ml a dejte nám vědět.

Příspěvek upraven 28.02.18 v 15:04

rudusko 28.2.18 08:18

@reuab mam jeden na predaj, je v panskych inzeratoch :-)

Frankie 28.2.18 08:26

@reuab
Kacířsky dodám, že byste si mohl koupit i alternativu.

http://www.maxiparfumy.cz/…ahrenheit-32

hromar 28.2.18 14:57

Já tedy taky přidám „radu“. Budu možná za tydýta, ale změna je přece život. Proč nezkusit něco nového?! Stoprocentně jsou i jiné vůně, stejně dobré, některé určitě i lepší. A za cenu 3tis je tolik pokladů v exklusivních vůních.

reuab 28.2.18 15:49

Všem vám děkuji za rady a názory. Určitě vyzkouším doporučené parfémy.
A máte samozřejmě pravdu, že změna je život, ale každá změna přináší i starosti. A v tomto případě je to pro mě velká starost, protože se v parfémech neorientuji, a když přijdu do krámu a vidím ty plné regály, nevím kde začít. Proto jsem se přihlásil do této skupiny, kde jsou lidé, kteří se v tomto oboru orientují podstatně lépe než já a požádal je o radu.

hromar 26.3.18 23:41

Nevím zda se @reuab ještě ukáže, ale kdyby jo a pro ostatní milovníky třicetdvojkyfárenhajtojc občas se něco ukáže :-P

Frankie 26.3.18 23:59

@hromar

… si vždycky kladu otázku, proč se některá vůně přestane vyrábět, co za tím stojí.
Nicméně, když jsem ji nosil, stejně jsem se jako chlap ošíval, osobně ji hodnotím jako slepou cestu a presumuji, že to pochopili i na lampárně. :lol:

Reveur 27.3.18 12:54

@Frankie F32 ale pořád bez dalšího figuruje na Dior.com, z čehož usuzuji, že výroba stále probíhá. Ono je třeba říct, že F32 je od A do Z úkaz a že je vůbec zázrak, že se dostal do výroby a že se pořád ještě vyrábí. Předně jako odnož působí dost exoticky, spřízněnost s Fahrenheitem se tam musí fakt hledat a klidně by se to mohlo prodávat jako úplně jiná vůně. Pak je to její charakter a profil, kterým nikam nezapadá, není ani vyloženě pánská, ani vyloženě dámská, nezapadá do obvyklé obchodní struktury: něco hutnějšího s vanilkou/originální toaletka/něco zředěnýho s citrónem, není ani hřejivá ani chladivá, prostě úkaz. Jediné, s čím lze F32 jednoznačně spojit byl dobový výstřelek v podobě „bílých“ květinovo-vanilkových flankerů. Fleur du Male už zakokrhal, Édition Blanche se drží, u F32 uvidíme. Ale byla by škoda kdyby zmizel, je to krásná vůně. (A už vím co si na sebe vezmu zítra ;-) )

kamooo 27.3.18 14:39

.

hromar 27.3.18 15:42
@kamooo píše: .

tak to jsem něco zásadního prošvihl, že ?! :-D

Frankie 27.3.18 15:46

@hromar
@Reveur
Néééééé, Reveurovi chyběla tečka v poslední větě. :think:

kamooo 27.3.18 16:22

@hromar @Frankie …ále nie…to som zduploval homarov link na el**no a keď som si to uvedomil, zmazal som príspevok z odkazom na F32 :-P

;-)
Frankie 28.3.18 00:42

@Reveur
Fahrenheit 32 je určen pro rafinovaného dobrodruha, který stále zkoumá nové obzory.
Jen cituji „plápoly“ z Elnina.

Patří Vám zítřek, pionýre.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek