Co jste dnes měli dobrého?

otakara 4.9.20 12:25

@lilithc neomlouvej se. Majú iné chuťové preferencie a toto bola skúška, hoci, mohla som si zvoliť iný spôsob pohostenia a dať im potom náhradu v podobe klasických chlebíčkov napríklad. Nevadí.

Renusatko 5.9.20 16:50

Já dnes ve stavu nemoci musela vylézt z postele a upéct tři štrůdly. Nasbírala jsem ve čtvrtek u našich padaný jablka a měla jsem strach, aby mi to zbytečně neshnilo. Když už jsem v té kuchyni byla, tak manžel konstatoval, že zvládnu i oběd :-? , ale alespoň mi se vším pomohl.

otakara 6.9.20 07:49

@Renusatko inšpirovala si ma, tiež potrebujem spracovať zopár jabĺk a odberatelia štrudle budú, niežeby neboli…

John_Nw 7.9.20 13:13

Dnes ještě jednodušeji: tuňák Rio Mare e. v., slovenská paprika, rajčátka, cibule.

lilithc 7.9.20 20:53

Hlávkové zelí po moravsku hojně polité olivovým olejem.

MagnolieS 7.9.20 21:16

@lilithc To mi vůbec nepasuje 8-O :think:

U nás večer také tuňák, hnusnej z Lidlu - sice kusy, ale třísky suché, už ho nekoupím, vykapanej 1 kg jogurt alá lučina a udělala jsem tuňákovou pomku s maldonskou uzenou solí, citrónem a slunečnicový chlebík, zejtra bude Budapešť pomka :srdce:

lilithc 7.9.20 21:37

@MagnolieS Já vím.Myslím,že je to hodně neotřelá kombinace. :lol: A to si k tomu zelí obvykle dávám i rajčata.

Klarama3 8.9.20 07:02
@MagnolieS píše:
@lilithc To mi vůbec nepasuje 8-O :think:U nás večer také tuňák, hnusnej z Lidlu - sice kusy, ale třísky suché, už ho nekoupím, vykapanej 1 kg jogurt alá lučina a udělala jsem tuňákovou pomku s maldonskou uzenou solí, citrónem a slunečnicový chlebík, zejtra bude Budapešť pomka :srdce:

Reaguji na toho tuňáka - já ho v Lídlu beru pravidelně a docela často a záleží na úpravě, to je jako se steakem - moje první pokusy byly o suchých třískách, jak píšeš, teď ho dělám na grilovací pánvi - jemně ho potřu olivovým olejem, dám na tu rozpálenou pánev a z každé strany 2,5 minuty - ne víc. A je šťavnatý a opravdu moc dobrý. Doporučuji mu dát ještě šanci :rose: . (dělám k němu batáty opečené v troubě a nemá to chybu).

Biely kvet 8.9.20 12:32
@lilithc píše:
@MagnolieS Já vím.Myslím,že je to hodně neotřelá kombinace. :lol: A to si k tomu zelí obvykle dávám i rajčata.

To je úplne v poriadku, s tými rajčatami. Ja milujem kapustu, teda zelí s paradajkovým pretlakom.

Biely kvet 8.9.20 12:34
@John_Nw píše:
Dnes ještě jednodušeji: tuňák Rio Mare e. v., slovenská paprika, rajčátka, cibule.

Zaujímalo by ma, ktorú papriku voláte slovenskou. Už som to viackrát počula a neviem, o čo ide. :think:

lilithc 8.9.20 13:08

@Biely kvet Zelí s protlakem je dobrá inspirace. :-)
Tipuji.že slovenská paprika je ta bílá.Dříve nebývala sladká ale pálivá.Vloni jsem kupovala na trhu od paní,která vozí zeleninu ze Slovenska papriku a napadlo mě aby nepálila ale ona mě ujistila,že je sladká ale bylo mezi nimi několik pálivých.

MagnolieS 8.9.20 13:19

@Klarama3 Pardon, já měla konzervu :oops: a děkuji za tip na úpravu čerstvého :kytka:

@Biely kvet Ano, je to ta světlezelená až bílá

John_Nw 8.9.20 13:43

@Biely kvet … sladká a pálivá, jak ji prodávají v Tržnici.

Biely kvet 8.9.20 22:02

@John_Nw V Čechách taká nerastie? :think:

John_Nw 8.9.20 23:35

@Biely kvet Možná ano. Já se spokojím s tím, že se dá koupit. :-)

Stránka:  « Předchozí 1 824 825 826 827 828 829 830 831 832 833 834 Další »
Váš příspěvek