Co jste dnes měli dobrého?

otakara 4.10.20 17:59

@John_Nw to je hokkaido, že? Prosím, čo je tam pridané, aké prísady? @MagnolieS do polievky si dala čo? Na vysvetlenie, som zvedavá na prípravu hokkaida, zajtra chcem spracovať jedno menšie a nie že by som nevedela čo a ako, ale rada sa inšpirujem :-) .

John_Nw 4.10.20 18:58

@otakara Rozetřený česnek bez soli, olivový olej a tamari. Kmín jsem použil při přípravě dýně.

Renusatko 4.10.20 21:11

Taky se zítra chystám na hokaido.
:inlove: mám nejraději dýňovou polévku s kari.
Trochu česnek, cibule na olivový olej, hokaido na kousky + občas brambory, kari, chilli, zalít kokosovým mlékem, uvařit, umixovat, naředit. Přihodím krevety, suchar nebo krutony na másle.

otakara 5.10.20 08:53

@John_Nw @Renusatko :mavam: fajn, už som inšpirovaná

John_Nw 5.10.20 09:42

@otakara Příště zkusím jogurt.

@Renusatko Krevety jsem nikdy nejedl, jak to chutná?

Renusatko 5.10.20 09:59

@John_Nw Já bych řekla takový jemnější rybí maso, možná spíš až skoro bez chuti, když se jen tak uvaří. Já je mám ráda, ale je potřeba je přidat k něčemu výraznějšímu nebo udělat s česnekem a bylinkama. Většinou si teda koupím vyloupané, protože loupat mě to strašně nebaví, z těch se potom nejí jen ocásek, pokud tam je. Do té polévky s hodím takové vakuované, uvařené a už jsem je dlouho neviděla.

John_Nw 5.10.20 10:17

@Renusatko Děkuju za podrobný popis a přeju pohodový den.

otakara 5.10.20 11:01

@Renusatko mne by si ich musela tam hodiť sama a ja by som musela mať zaviazané oči počas jedla. A vieš, čo, rovno by si ma mohla nakŕmiť. Dala by som si podbradník.

Práve som dojedla hokkaido polievku, pridala som i zemiak, pôvodne som mala v úmysle pridať červenú papriku-čerstvú, ale takto to bolo ok. K tomu malé krutónky zo Slatinského chleba

MagnolieS 5.10.20 12:20

@otakara Já dýňovku nemixuju, nezahušťuju, líbí se mi rustikál v talíři ;-)
Je tam, orestovaná cibule + česnek, sůl, pepř a chilli pasta, na konci zalito kokosovým mlékem, na talíři jsem postrouhala Grana Padano a zasypala semínky.

@John_Nw Dobrý nápad upíct ji s kmínem, to mě nikdy nenapadlo :think: a vyzkouším brzy.

John_Nw 5.10.20 12:40

@MagnolieS mmm…, ono to není pečené, ale podušené téměř bez vody. Aby se to nepřipálilo, je třeba použít nádobu s tlustým dnem. Žel, na pečení nemám vybavení. … a do té polévky se také skvěle hodí sojová smetana Provamel.

otakara 5.10.20 13:29

@MagnolieS @John_Nw hm, dávala som sójové mlieko a ak aj mám @Renusatko kokosovú smotanu, mlieko, posuniem väčšinou ďalej deťom pre bezlepkové a bezlaktózové varenie

Renusatko 5.10.20 14:37

@otakara Krevety vyloupané mi nevadí vůbec, však jsou to jen kousky masa a vůbec není poznat, co to je. V Chorvatske v létě jsem je dostala celé, ty obří, s nohama a klepetama. To mi sice nevadilo, ale bylo to moc práce to vybrat a skoro nic z toho :lol:
Já naštěstí žádné zdravotní omezení nemám, ale většinou polévky a omáčky naředím tím, co doma mám. @John_Nw sojovou smetanu používám také často.

mmaat 6.10.20 14:28
@Renusatko píše:
Taky se zítra chystám na hokaido.
:inlove: mám nejraději dýňovou polévku s kari.
Trochu česnek, cibule na olivový olej, hokaido na kousky + občas brambory, kari, chilli, zalít kokosovým mlékem, uvařit, umixovat, naředit. Přihodím krevety, suchar nebo krutony na másle.

Dělám ji skoro stejně, jen ještě přidám špetičku skořice. A nahoru opražená dýňová semínka a dýňový olej.
Krevety já ee.

Renusatko 6.10.20 20:09

@mmaat Ten dýňový olej jsem si říkala, že musím taky pořídit, jak jsme byli v létě u Hanky. Ještě jsem se k tomu nedostala, tak se musím podívat. Jen si nepamatuju, které tam měla.

otakara 7.10.20 08:18

@mmaat @Renusatko dýňový olej som dlhšie používala, ale nechýba mi, je tak špecifický, už som to s ním vzdala

Stránka:  « Předchozí 1 828 829 830 831 832 833 834 835 836 837 838 Další »
Váš příspěvek