Co jste dnes měli dobrého?

otakara 27.11.21 12:44
@frangipani_romana píše:
@otakara Paprikáš z kapra je halászlé, ne? To umím, vařím na vánoce, nikdo to nežere, tak pak vždycky dva litry vezu kámošce do Vsetína. Ona nám za to dá tři kila polských klobás, uzeného, švestek v čokoládě a domácího cukroví. To je dobrá currency, to halászlé.

to by som brala aj ja, :-D .
Hento je :think: môže byť, že ako halászlé, ale skús pozrieť recept, šťavy-vody je tam menej, nezahusťujem, je urobený paprikový základ, dôležité sú čerstvé červené papriky, tie a korenie, tomu dáva ten pravý šmak. Dám to teda aj sem, keď už sa vnucujem!! https://www.tajomstvomojejkuchyne.sk/…i-haluskami/
Tie tvarohové halušky mám odskúšané, tie ma neoslovili, ani tá kombinácia.
do vlákna Vaření som nazrela, recept tam není.

Hanka H 27.11.21 12:51
@frangipani_romana píše:
Aha, aha, tak já si to představuju spíš jak v těch filmech s těma instalatérama…jak v tom hrály české holky, jak jim říkali, že se to nebude vysílat na českém internetu. :think:

Mám v tom hledat něco osobního :cert: :lol: ;-) ?
@otakara Mně na těch rybích pokrmech dost vadí nějaká ta pozapomenutá kost - třeba rybí karbanátky jsou božské, ale … Ale co naprosto, ale naprosto nejsem schopná jíst, je rybí polévka - mami se nám s ní v dětství pokoušela zkazit každé Vánoce. Extchána jsem smrtelně urazila, když jsem ji jen ochutnala a s díky odmítla. Byl to šíleně zapálený vařič experimentátor, nikdy jsme o víkendových obědech nevěděli, jestli se domů odvalíme, nebo se půjdeme dojíst někam do restaurace.

otakara 27.11.21 13:18

@Hanka H :-D :-D jak ja to chápem! Veľmi. Tuto je kapor špeciálne vykostený, dá to robotu, ani kostičky sa nemusíš bát, jedli sme to polievkovou lyžicou. A to hovorím ako ten, čo ryby prakticky neznáša. Ak môžem, na kilometer sa rybe vyhnem. Preto som s tým mojím receptom tak otravná, lebo sama som nadšená tou chuťovou kombináciou.
A keď bola rybárska sezóna, zastrájala som sa, že urobím doradu všetky rybie polievky, nech ich odskúšame - halászlé, bouillabaisse, ukha, fínska smotanová, ucha, aj tradičná česká z kapra, atď., ale hneď som bola zastavená že to nik nebude jesť. Tak som prestala plánovať…aké ešte poznáte? :klaun:
Ja napríklad si nepochutím ani na lososovi, nech je upravený ako chce dobre, musím byť len veľmi hladná. Zato ľúbim mexickú konzervu s tuniakom, dokonca mám vytipovanú, ktorá je dobrá, ktorá je menej dobrá.

Hanka H 27.11.21 13:46

@otakara Lososa miluji, v našich krajích je trochu problém narazit na chutného. Zjistila jsem, že některé mražené (např. z Lidli - už mu tu zase dělám reklamu :-D ) jsou lepší než chlazené - ty totiž často bývají ramražené a následně rozmražené a tomto stádiu vakuované. Problém mám s tuňákem - konzervy OK, ale jinak mi přijde suchý. Vlastně skvělý je uzený.

otakara 27.11.21 14:07

@Hanka H mala som na mysli z viacerých variantov - tuniaka na mexický spôsob, :klaun: nie konzervu mexickú, až tak ďaleko nechodím

frangipani_romana 27.11.21 15:11

Já mám hrozně ráda lososa syrového, sushi, sashimi, nebo udělaného rare - lososový tatarák je ale ble. A tuňáka jakkoliv!
A sladkovodní jen když jsou hodně ochucené - třeba kapra na česneku, nebo grilovaného pstruha s bylinkama. A hodně jsem si oblíbila uzené filátka ze pstruha, kupuju si to v Německu, ale myslím, že jsem to viděla i v jednom českém hodně luxusním obchodě, myslím, že se to jmenuje „Lidl“, nebo tak nějak, nevím, jestli to znáte…
Ale nejradši mám asi ty mořské bílé ryby - hejka a tresku.

A mořské plody taky moc nemusím, až na dvě výjimky, ale tam je to zase vášeň - chobotnici na grilu a zejména v chobotnicovém salátu na takový ten kanársko-španělský způsob (hodně cibule, octa a brambor, prostě něco jako tlačenka s cibulí :D) a špagety ale vongole, ale to jím jen v Itálii, protože mně přijde, že to na cizím povětří není tak dobré.

Jo a slávky! Slávky na víně nebo po námořnicku (na víně s rajčátky), když to umějí udělat a dají tam hodně voňavého zeleného koření…ježiš, já jsem si vzpomněla, my jsme byli předloni v Albánii, my jsme tam objevili takovou luxusní restauraci (na albánské poměry), na mole ve vodě přímo na mušlové farmě. A my jsme tam chodili každý večer, oni tam měli strašně moc jídel z mušlí a pak různé ryby a korýše, co ten den tak mimochodem ulovili - každý den něco jiného. MY jsme projeli jídelníček odshora dolů, pře různé mušlové zapékánky po paštičky a jídla typu „pštros plněný labutí plněnou husou plněnou bažantem plněným slavíkem“, ale stejně jsme nakonec skončili u mušlí na víně, ten hrnec tam stál 80 korun, my jsme to žrali, leželi jsme na těch židlích, čuměli na pelikána, co tam jezdila žebral a funěli…ježiš, já to mám furt na patře, tu chuť. :inlove:

frangipani_romana 27.11.21 15:13
@otakara píše:
@Hanka H mala som na mysli z viacerých variantov - tuniaka na mexický spôsob, :klaun: nie konzervu mexickú, až tak ďaleko nechodím

Jí vím co myslíš, Žaba to má taky hrozně rád - to je ta s tou kukuřicí, že? Ona bývá občas Rio Mare v akci, tak mu to nakoupím. Mně to taky chutná, ale na mne je to moc mastné.

frangipani_romana 27.11.21 15:17
@Hanka H píše:
Mám v tom hledat něco osobního :cert: :lol: ;-) ?
Tak tady paní Otakara to evidentně pochopila stejně, ještě dřív než já :-D
@otakara ;-) funí, šlape do schodov s jeho vidinou, verím tomu. „Splavený“ ! :lol: :-P :-P

Já se obávám, že si koleduješ o určitou pověst…kterou by ti mnohé z žen nejen z Arome asi dost záviděly. :-D

Hanka H 27.11.21 18:48

@otakara @frangipani_romana Máte nějaké scestné představy - kurýři jsou pomalu ve věku mých potenciálních vnuků :lol: .
A jak tady probíráte všechny ty dary moře, dostala jsem na ně děsnou chuť - jasně, není to ono, ale občas i nějaká ta krevetka z nejmenovaného českého luxusního obchodu ;-) není marná. Mám tu rýži na paellu, zítra možná něco spáchám!

frangipani_romana 27.11.21 18:55
@Hanka H píše:
@otakara @frangipani_romana Máte nějaké scestné představy - kurýři jsou pomalu ve věku mých potenciálních vnuků :lol:

Je to víc a víc pikantní. 8-) :cert:

JosefKamil 28.11.21 12:34

Tak já se vrátím k tématu. Brambory z tržnice, je jich 15 kg, některé mají přes i půl kila. Bude skvělá kaše.

otakara 28.11.21 12:45
@JosefKamil píše:
Tak já se vrátím k tématu. Brambory z tržnice, je jich 15 kg, některé mají přes i půl kila. Bude skvělá kaše.

aké pekné ! :-) čo tam ten sedlák"" mal v zemi hodené, aké hnojivo?! :-)

lilithc 28.11.21 14:46
@otakara píše:
aké pekné ! :-) čo tam ten sedlák"" mal v zemi hodené, aké hnojivo?! :-)

https://www.odpovedi.cz/…rambory-proc

JosefKamil 28.11.21 14:50
@otakara píše:
aké pekné ! :-) čo tam ten sedlák"" mal v zemi hodené, aké hnojivo?! :-)

Příště se zeptám, jestli nezapomenu. :-)

Dostal jsem strašnou chuť. Vepřo-knedlo-zelo rovnou míchanici. Zelí jsem udělal, výpečky vyndal z mrazáku a br. knedlík koupil v Globusu. Vynikající to bylo.

frangipani_romana 28.11.21 15:36

@JosefKamil Tohle přesně si dělá můj muž, v tom hrnci do MW, pak si sedne k seriálu, lžíci, nohy nahoru…asi na to mám alergii. :D

Dělala jsem pizzu, jsme s Žabou sami doma, no asi pět kilo do vánoc nezhubnu. :D

Stránka:  « Předchozí 1 962 963 964 965 966 967 968 969 970 971 972 975 Další »
Váš příspěvek