Pánové, co jste dnes zkoušeli?

Reklama

Hanka H 01.12.17 11:02

Jestli se také můžu vyjádřit k Royal Oudu, ačkoliv se mi situace, o které se zmiňuje @Frantatata, zase až tak stát nemůže :lol: - je to opravdu taková oudovka pro začátečníky, lehké a nenásilné seznámení se se složkou, životnost trochu pod očekáváním (ale to jsme řešili i s Aventusem :think: ), za Frantou uvedenou cenu to není špatné. Pokud chcete trochu přitlačit, doporučujiGuerlain Oud Essentiel - kupovala jsem ho ve stejnou dobu a vyzníval dravěji, našla jsem v něm podobu se Santal Royal.

Frantatata 01.12.17 11:07

@Hanka H
Našla jsi v nějaké jiné vůni anděliku s galbanem, co pro změnu
tlačí ukrutně a delší dobu na pilu:think:

Biely kvet 01.12.17 11:08

@Hanka H Santal Royal ma celkom zaujíma, ako by si ju charakterizovala?

Hanka H 01.12.17 11:16

@Frantatata Zapátrám v paměti a v zápiscích :think:
@Biely kvet Před časem jsem zlikvidovala odstřik, ale byla to vůně postavená na dost silném oudu - rozleží se s kůží, mírně nasládlým kořením typu skořice, dalším dřevem. Abych se přiznala, necítila jsem tam uváděnou růži. Vůně se mi dobře nosila v zimě, ale opravdu jí stačila jenom kapička. Pokud budeš mít možnost, vyzkoušej, výroba už skončila.

Hanka H 01.12.17 17:19

@Frantatata Zamyslela jsem se poměrně hluboce a na nic jsem nepřišla - jedině smíchat Safari (galbanum) a Coriandre (andělika) - oboje mám k dispozici, zkusím to navrstvit :-D

John_Nw 01.12.17 20:48

Dnes nic, vcera. Kadidlove vune: Black (EDT) od Comme Des Garcons, Kingdom of Dreams (LM Parfums). Dost mne zklamal Incense Oud (By Kilian), ktery je hodne sladko citrusovy. Pak jeste jednu kadidlovku, jejíz nazev bych musel hadat od Cire Trudon; ta byla snad nejvice kadidlova ze vsech.
Nedokazal jsem si ovsem odeprit znovu si ocenichat Kurkdjianuv Oud Cashmere. Nadhera.
Pak jsem jeste v Institutu v Dlouhe zkusil Lui, Oud Essentiel a Le Frenchy.

sun1890 05.12.17 20:38

Dnes dorazily nejake vzorky: Lutens Chergui (EDP) od Serge Lutens, Burberry London for Men (EDT), Gucci Pour Homme II (EDT), Molecule 01 od Escentric Molecules a Intense Cafe (EDP) od Montale.

Reklama

MichalBr 06.12.17 13:00

Ze vzorků jsem zkoušel:
MAISON FRANCIS KURKDJIAN Oud Satin Mood - zajímavá nasládlá vůně, ale když se rozležela připadal jsem si býti spíše ženou :-)), takže putovala k přítelkyni.. Výdrž parfému byla neskutečná i když jsem se ji snažil přeplácnout jinou vůní (rumz al rasasi 9325), tak jsem ji po nějaké době stejně cítil víc (i druhý den na oblečení).

Frederic Malle - French Lover - jedním slovem chlapácká pecka na kterou se nedá říct nic špatného :-)

nemo970 06.12.17 16:19
@Frantatata píše:
@Hanka H
Našla jsi v nějaké jiné vůni anděliku s galbanem, co pro změnu
tlačí ukrutně a delší dobu na pilu? :think:

Montale Mr. Aoud. Název srandovní , ale je to z 85-90% Creed Royal Oud, který více tlačí na pilu, jak říkáš ;) Můžu poslat vzorek.

Frantatata 06.12.17 16:24

@nemo970
Výborná zpráva, vyměníme vzorky.
Ozvu se SZ pozdě večer.

Frantatata 06.12.17 23:59
@MichalBr píše:Frederic Malle - French Lover - jedním slovem chlapácká pecka na kterou se nedá říct nic špatného :-)

To není přece o zarostlých chlapech a chlupech, pouhý postoj, málo vtipná fráze (spíše „mizejicí francouzský milenec“), … ale o velké jemnosti, něžném přátelství/prů­niku/sofistiko­vanosti/pomíji­vosti mezi entitami/nevy­jasněnosti/před­stavivosti/du­ši, etc…
Já ji tedy zkoušel jen jednou v létě u Jediho, ale za tu „jako suchou sílu (a chladné srdce)“ bych peníze nedal.

Příspěvek upraven 07.12.17 v 00:37

Hanka H 07.12.17 00:19

@MichalBr Tak na French Lover také neřeknu nic špatného, ale „chlapácká pecka“ :think: ?! Tohle je jemný, nesmělý a v podstatě stydlivý začátečník :-D
Do „chlapáctví“ má asi tak daleko jako David Bowie v 70. letech.

Frantatata 07.12.17 00:40

@Hanka H
Androgyn, teď jsem zrovna co, na co si teď hraji, kdo to uhádne?

sun1890 08.12.17 17:10

Laudano Nero od Tiziana Terenzi a byla to sila :)

Stránka:  « Předchozí 1 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama