Co právě čtete?

lilithc 4.3.22 14:09

@Hanka H @AnnaBella Doteď jsem myslela,že se nenajde osoba,která byla v dospívání vytíženější domácími pracemi než já. :-) Naštěstí jsem nemusela vařit. Nádobí jsem umývala už v době,kdy jsem si pod nohy musela dát stoličku.Zajímavé na tom je,že jsem to vše dělala ráda. :hug: Fakt neznám nikoho kdo v pubertě rád drhnul koupenu a záchod. :lol: No ale to se věkem změnilo.

Postupně čtu svoji přečtenou knihovnu.Teď se chystám na Jak voní tymián. Už se těším. :srdce:

vlastina9 31.3.22 18:57

Markéta Harasimová - Jak chutná strach

Lucinela 6.4.22 12:02

Moje oblíbená T. French Slídil

Já teď čtu Sedmikostelí, objevila jsem Miloše Urbana - asi už to všichni četli, já jsem si musela nejprve navnímat film Hastrman, pětkrát se jet podívat na zámek Jezeří, abych to strávila a teď jedu jednu knížku za druhou. Je to moje krevní skupina. Připomíná mi hodně Petra Stančíka, ten je vtipnější, ale asi trochu úchyl, někdy už je to moc. :-)

Ale: dnes jsem četla tuhle zprávu na Novinkách - https://www.novinky.cz/…rat-40393447
a vzpomněla jsem si na knížku Beatrice a Vergilius - https://www.databazeknih.cz/…gilius-60275?… - podle mne to v té knížce přesně takhle vypadalo!

doporučuju, ale přečtěte si to, jen pokud máte dobré nervy. :cert:

Danilejka 11.4.22 11:13

Štěpán Kopřiva

https://www.cbdb.cz/…64-101-minut

Ach, jak mi chyběl ten jeho styl psaní :)

vlastina9 3.5.22 09:55

Barbora Walterová Benešová - Síla na děje

vlastina9 9.6.22 12:11

Právě dočítám knihu od Lisy Jackson - Na prahu smrti a potom bude následovat opět od Lisy - Ztracená :-)

Lucinela 29.6.22 16:45

Billy O'Callahan: Náš Coney Island v úžasném překladu P. Eliáše.

vlastina9 4.8.22 13:44

František Šmehlík - Slyšet jeleny zpívat.

frangipani_romana včera v 21:03

Pomoc!
Měla jsem čtečku v servisu a oni mi smazali historii, měla jsem tam rozečtenou knihu a nepamatuju si název. :(

Odehrávalo se to ve Francii v současnosti, hlavní hrdinka byla domovnice v luxusním činžáku, kde bydleli politici a celebrity, nějaký TV kuchař, ministr atd. Ministr měl snobskou manželku se psem a dvě dcery, z nichž ta jedna byla geniální a rozhodla se, že v den narozenin spáchá sebevraždu.
Domovnice byla malá, tlustá, ošklivá, ale ve skutečnosti to byla intelektuálka, skrývala to před světem, dívala se na filmy v zadním pokoji, aby je nikdo neslyšel na chodbu.
A ty dvě se skamarádily.
Později tam přibyl nějaký Japonec a začala se dít věci, ale tam už jsem to nedočetla.

Nevíte někdo? :(

Hanka H včera v 21:14

V nedávné době jsem dočetlaTajnou historiiod Donny Tartt (jasně, klidně by se dala třetina textu vyrušit, ale už by to nebylo vono ;-) ), potomDopisy od mrtvého - Steve Robinson - 7. díl ze série s genealogem JT - a jeden z těch povedených, potom Shari Lapenu, ke které jsem přistupovala skepticky, ale její Nepříliš šťastná rodina byla z jejích knih jedna z nejpovedenějších. A teď mám velké dilema - na krbu mi leží dvě bichle - Bílá Voda a Neklidná krev, a pak o něco útlejší Tajemstvíod Třeštíkové..... Uvědomila jsem si, že se mi do četby papírových knih zase tak moc nechce - potřebovala bych je i v epodobě, aby se mnou mohly opouštět domov.

Hanka H včera v 21:15

@frangipani_romana Tak knížku jsi do čtečky odněkud stahovala :think: - tam bys ji měla najít.

frangipani_romana včera v 21:17

@Hanka H
To jsem s tím už dostala. :(

Hanka H včera v 21:40

@frangipani_romana tak to nepomůžu, ale podle popisu to bude něco pro náročného čtenáře :think: :-D !

frangipani_romana včera v 21:58
Stránka:  « Předchozí 1 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 Další »
Váš příspěvek