Co vás dnes neparfémově potěšilo?

Reklama

Brach 12.06.18 20:16

jo, mně stačí, že už neležím jak „placek“ je mi lépe

ZPĚVAČKA 13.06.18 12:00

@Brach tak alespoň, že Ti je líp :-)

Brach 13.06.18 15:35

@ZPĚVAČKA no je, ale do práce už spěchat nebudu......teď máme zkoušky a pak už to jen nacvakat do pc
před chvílí jsem si natrhala levanduli ze zahrádky a opájím se její vůní, budu ji sušit

Renusatko 13.06.18 17:20
@Brach píše:
jo, mně stačí, že už neležím jak „placek“ je mi lépe

To chápu. Taky mě těší, že po 13ti týdnech mě nic nebolí, můžu jít cvičit, normálně se najím a pevně doufám, že jsem si všechny šílené nemoci letos už vybrala. Napřed 6 týdnů šílený zánět šlach v ruce, do toho 3 týdny dítě zlomenou klíční kost a teď 5 týdnů absces čelisti.

Brach 13.06.18 17:23

@Renusatko ach jo, to jsou trable, když to člověka na takhle dlouho trápí. Já mám boreliozu ( nic mě nekouslo, ani se nepřisálo, jen to mám v krvi, tělo se toho nikdy úplně nezbaví. ) chlamydie a ještě nějakou bakterii k tomu, takže jsem strašně unavena, je to urputný v těch vedrech. Ted je mi líp, jak se ochladilo.
Zánět šlach jsem taky prodělala několikrat ( jako muzikant) a vzdy jsem mela dlahu na ruce a pod tím nánosy " višňáku", jedine teplo, nenamáhat a višnák zabíral

Renusatko 13.06.18 18:48

@Brach U mě se právě při tom zánětu šlach nepřišlo na příčinu. Doktor vůbec nechápal, byla jsem i na magnetické a spoustě vyšetřeních. Nakonec to teda vypadá, že už to bylo od té čelisti a šířilo se to po těle, klouby a svaly. Bolest šílená a ten absces ještě horší.
Borelióza je pěkná mrcha. Takový skrytý nepřítel. Pomalý a plíživý. Můžeš to mít několik let. Tak přeju ať už je to jen lepší.

Brach 13.06.18 23:29

@Renusatko bohužel to naše zdravotnictví moc neřeší. Řeší se vždy jen důsledek, ne prevence a pak je to všechno ještě dražší, složitější a časově náročnější. A každý MuDr řeší jen svůj obor jakoby podle nějaké šablony, neřeší se celé tělo-přece všechno se vším souvisí. Až doberu ATB, hodlám se jako před několika lety (kdy jsem ji měla poprvé) čistit přírodní cestou. Vždy to pomůže, ale je to potřeba čas od času zopakovat. No ted se mi toho sešlo ještě víc dohromady a je z toho pomalu chronická únava. Podotýkám u doktora jsem krom strašně silných ATB (obvodní) po veškerých vyšetřeních dostala prášky na spaní. Fakt se mi chtelo brecet, připadala si jako hypochondr, nikoho to vlastne nezajímalo, člověče, pomož si sám, jak jen můžeš…

ZPĚVAČKA 13.06.18 23:46

@Renusatko no tak to Jsis užívala :-( , tak teď už bude líp,…držím pěsti

ZPĚVAČKA 13.06.18 23:49

@Brach no Ty si taky užíváš :-( , tak se drž, už je konec roku,…

ZPĚVAČKA 13.06.18 23:56

@Brach já už těch koncertů a hudebních akcí ,..atd,…mám taky docela dost,…zítra ještě svůj třídní koncert a měl by být konec, už jsem překulturnělá,­.....blbý slovo,ale je to tak, no prostě u každé práce je něco, u nás muzikantů to máme na začátku roku, pak v prosinci a na konci roku takové jakoby žně,…

Brach 14.06.18 00:05

@ZPĚVAČKA přesně, měla jsem hodně přesčasů ( odučených hodin navíc, skoro nikdy neproplacených, ale stejně jsem tam musela vždycky být) a ty blbý akce k tomu). Tu šílenou únavu jsem pociťovala už delší dobu. Až to vyjasnila viroza a už se to rozjelo…ted se teda nikam nepoženu, myslím, že mám naděláno.

ZPĚVAČKA 14.06.18 00:18

@Brach vždyť jo,.....nadělá­no,........kdy­by měl člověk vyčíslit ten čas, kde všude byl navíc a zadarmo,.....raději nemluvit,…ale pokud to ještě nějakou chvíli půjde,…tak budiž, ale stále přemýšlím,, zda toto chci dělat až do důchodu,......asi si udělám masérský kurz,…a budu dělat úplně něco jiného,… :-)

Brach 14.06.18 14:25

@ZPĚVAČKA no ale to je taky trošku náročné- zase jinak.........já už měnit nebudu, i když do důchodu mám daleko. Myslím, že v ničem už bych nebyla tak dobrá a myslím si, že člověk má dělat to, v čem je dobrý.....já se budu snažit spousta věcí (nadávky ředitelky , zbytečné akce apod. vypouštět), jinak bych se zbláznila…ale myslím, že tomuhle se člověk nevyhne, at dělá, kde dělá.......
no, pubertální dislaiky

ZPĚVAČKA 15.06.18 21:26

@Brach máš pravdu,…člověk se má držet toho co umí,…a i když by chvíli dělal něco jiného, začalo by se stýskat,…a je fakt, že u každého povolání je něco,… :-)
Palce už neřeším,… :-)

Stránka:  « Předchozí 1 1005 1006 1007 1008 1009 1010 1011 1012 1013 1014 1015 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama