Co vás dnes neparfémově potěšilo?

Yvraine 28.4.19 21:09

Dnes mě potěšil výlet do lesa Hallerbos. I když tady teď hodně prší, na procházku po lese přestalo a dokonce i párkrát vysvitlo sluníčko. V lese kvetou každoročně koberce zvonků… nádhera.

pesalan 28.4.19 21:16

@Yvraine To je úžasná fotka. Nádhera! Pohlazení po duši :srdce: .

Yvraine 28.4.19 21:33

@pesalan
Fotka je z wikipedie… svých jsem pořídila jen pár a bohužel jsou při bližším pohledu takové neostré. Taky už tolik nefotím jako dřív, spíš si prostě užívám moment, než se to snažit nějak zvěčnit. Ale přesně takhle to tam vypadá… prostě nádhera. A přesně tohle místo jsme navštívili také, pamatuji si ten padlý strom. Krásný listnatý les, světle zelené koruny stromů a na zemi doslova koberce drobnokvětých zvonků :inlove:
Pak mě dostalo, že jsem slyšela od jednoho spoluvýletníka, že někteří jsou prý zklamaní, že ty kytky nebyly dostatečně modré, tak zářivě modré jako na některých fotkách na netu 8-O

alibi 28.4.19 22:09

@Yvraine to je nádhera :srdce:

Lucinela 28.4.19 22:18

Mě včera divadelní hra Expres na západ (herecký koncert J. Němce a R. Holuba. Silný příběh, ještě teď mě mrazí.

Lucinela 28.4.19 22:18

@Yvraine
Jedním slovem: zjevení 8-O

MagnolieS 2.6.19 21:47
:nevim:
lilithc 12.6.19 14:53

Dnes jsem koupila v Levných knihách pět knih od Alice Munroo.Tak třikrát za rok jsem si půjčovala v knihovně moji nejmilejší knihu od této autorky Útěk,jejíž děj připomíná můj život a přinášela mi útěchu.No a dnes taková radost. :-)
Uvažovala jsem,že koupím jen tu nejmilejší,protože knihy není doma už kam dávat a já se neumím s žádnou rozloučit.
Asi si tam ještě zajdu ještě pro Norsko v noci,tu jsem nečetla,ale myslím,že bychom si spolu mohly padnout do oka.
Teda asi bych to tady neměla psát ale já z těch knih mám větší radost než z nového vůně. :hug:

Biely kvet 12.6.19 17:39

@lilithc :palec: Ani ja knihám nedokážem odolať a priebežne veru už aj rozdávam, prípadne predám. :inlove: Ja som si dnes objednala Žítkovské bohyně a tiež sa na ňu veľmi teším. :srdce:

lilithc 12.6.19 21:16

@Biely kvet Žítkovské bohyně také mám a je to hezké čtení ale neměla jsem zatím potřebu se k ní vrátit.Zato třeba knihy Pearl.S.Buckové točím každý rok,stejně jako Alici Munroo.
Je to podobné jako s vůněmi.Většinu vůní co mám použiju stěží jednou za rok i když se mi líbí,na druhou stranu jsou oblíbenci,kteří jsou stále v oběhu. :-)

MagnolieS 13.6.19 20:38

@lilithc Krásná vášeň :srdce:

lilithc 16.7.19 20:23

Krom vůní mě dnes potěšila výhodná koupě kožené kabelky zn.Gerry Weber.Crossbody barva slonové kosti.Skoro zadarmo byla z důvodu mírného zašpinění,se kterým jsem si rychle poradila.Horší to bylo na podšívce klopny,kde někdo otiskl špinavé prsty.Napřed jsem to čistila žlučovým mýdlem,ale fleky se ještě zvětšily,pak Vanishem a bylo to ještě horší,tak jsem se naštvala s tím,že za ty peníze už není co ztratit a nezaměřila se jen na fleky ale na celou podšívku té klopny a zadařilo se. :-) Kabelka je jako nová.Mám strašně dobrý pocit z dobře vynaložených peněz. :hug:

Tana1112 17.7.19 07:24

Potěšily mě nádherné hodinky Citizen, které jsem dostala od manžela :srdce:

pesalan 17.7.19 07:28

@Tana1112 Ukaž :). Ráda se pokochám, hodinky jsou moje vášeň.

Frankie 17.7.19 08:18

Potěšila mne OPRAVA 2 starých čteček knih Kindle 3 s klávesnicí (nedotykových).
Vlastně opravit už nešly a mohl jsem si klidně koupit zase nějakou novou.
Musela být vyměněna základní deska a do ní vložena nová baterie.
Druhá kamarádka je ve stejném stavu, uvnitř také mrtvá, a až mi reinkarnovaná třeba upadne na zem a praskne jí display, mohu ho z mrtvé kdykoliv použít.

Příspěvek upraven 17.07.19 v 09:24

Stránka:  « Předchozí 1 1010 1011 1012 1013 1014 1015 1016 1017 1018 1019 1020 Další »
Váš příspěvek