Co vás dneska (parfémově) namíchlo?

Reklama

mmaat 21.10.17 11:36

@Jitka77 mně se víc líbí edt.

Arome renet 28.10.17 19:12

Teď se mi málem zastavilo srdce 8-O otevřu inzerci a na prvním řádku Louve :inlove: jenže až na druhý pohled jsem zjistila, že jde o koupi, ne o prodej.
Ono mě fakt mohlo klepnout, nesmím utrácet :pudl:

Biely kvet 03.11.17 09:20

Objednala som si parfém na Elnino, môj vytúžený Cierge de Lune, lebo ho mali za výnimočne dobrú cenu (teda oproti tomu, koľko stojí inde). A čo sa nestalo? Parfém sa po ceste stratil a to sa mi nestalo prvýkrát. Písala som mail do Elnina, včera mi pani zisťovala, kde je…pepravná spoločnosť jej oznámila, že zásielku v ten deň dostanem. A to bolo včera. A dnes - zasa nič… Najhoršie na tom je, že akurát z celej kolekcie Aedes de Venustas vypredali práve tú moju, takže mi nebudú môcť poslať náhradný. Ešte podotýkam, že oba parfémy, ktoré sa cestou akože stratili, stáli vyše 100 eur. Náhoda???

Monika89 10.11.17 07:34

Už tak jsem ráno blbě vstávala, protože mám rozhozené záda, a říkala jsem si, že si to ráno zpříjemním Tonkou. Tak jsem se krásně navoněla a já si pak párkrát stříknu z flakonu do odstřiku, ať netahám celý flakon… a jak sem ten odstřik chtěla zavřít tak se uzávěr protočil a celé mi to vyletělo z ruky. :cry: :cry: Takže mi ve flakonu zbylo opravdu už jen na jedno použití :-( Zrovna Tonka :-( nesnáším když den hned od rána začína na*ovno. :-D

Henri 23.11.17 19:55

Prvni den pouzivani, takze nos jeste neotupen, 4 striky No.5 L ' Eau a necitim ale vubec nic. :-(

Misha17 23.11.17 20:02

@Henri veru, vydrz ma nula bodov…tak ju nosim ked idem k lekarom, ze nebude obtazovat :-? A strekov davam aj 7…

Arome renet 23.11.17 20:27

@Henri @Misha17 teď, když je chladno je to s vydrží na mě mnohem lepší. Dávám střiky 3, po obědě přiživím a OK. To je škoda…
A @Henri znáš Chemise Blanche LM? Jsou si dost podobné a LM má výdrž skoro celý den. Na oblečení do vyprání. Pokud je nesrovnávám vedle sebe, nevím která je která - ta podoba ;-)

Phalaen 23.11.17 20:52

@Henri Mně se s No.5 L ' Eau taky dejě zvláštní věc, vždycky když se navoním, tak začnu cítit složky z Guerlain L.I.Magic :think: .
Poprvé jsem myslela že je to nějaká „kontaminace“ :-) od jinud, ale mám to opakovaně.
Navíc na mně sedí docela dlouho a vůbec není tak lehká, jak jsem od ní čekala. Tak nevím co jsem to za kůži :-?

Henri 24.11.17 08:30

@Phalaen
Teda, to jsi fakt zvlastni kuze. :-) Magic necitim ani omylem, vlastne necitim skoro nic, jen slaboucky zavan mandarinky. :lol:

Henri 24.11.17 08:41

@Misha17 @Arome renet
Holky, je to marny, pujde do inzerce. S necim takovym jsem se snad jeste nesetkala. 8-O O pulnoci jsem to znovu testovala, napalila jsem si na predlokti 10 striku, prikryla pyzamem a sla spat. Rano v 6.30 cucham a nic - ale nejenom na kuzi, ani na te latce nic nezustalo, jen opravdu slaboucky zavan mandarinky. To by i deodorant vydrzel dele. No nevadi, zustani u Premiere. Tu mi ovsem dnes rano cerstve po nastriku pohanila dcerka 4 roky. Prej "fuj, ty pachnes, ja mam rada jen Sicily a cerveny jablicko (Hypnotic). :lol:

Henri 24.11.17 08:42

@Arome renet
Jo a tu Chemise Blanche myslim neznam, zkousela jsem asi Byredo Blanche a ta se mi nelibila, prisla mi jako Chloe - moc praciho prasku. :-D

Tanulik 24.11.17 09:28

Kupovala som pred dvoma dňami na notino.sk tovar v hodnote cez 80 eur a " Návratné peniaze" mi pripísali 0,34 Eur :lol: takže nespoliehajte na možnosť 3% návratnosti … asi to nefunguje tak , ako reklamujú . :cry:

Lillly1 25.11.17 08:28

@Tanulik v ČR je to teď tak,že píšou,že připíší až 5%. Jenže těch 5% je jen na určité zboží (zubní pasty určité značky), jinak momentálně připisují na ostatní zboží pouze 0,5% :(

Lucinela 26.11.17 08:33

Jsem z toho jelen, chci si objednat Taj al Arab a co nevidím - jiný flakón 8-O . Tak a teď nevím, jestli i reformulace, nebo proč? Já znám tento:
a teď vidím tyto dva (ten druhý mi připadá hodně podobný jako původní - parfémové nebe). Prosím, kdo ví, oč se jedná, nechť mi pomůže. Budu moc vděčná :rose: .

Stránka:  « Předchozí 1 951 952 953 954 955 956 957 958 959 960 961 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama