Co vás dneska (parfémově) potěšilo?

Eunika 08.04.19 19:15

@MagnolieS
Ještě nijak, však kam spěchat. Já mám prý na reklamaci dva roky :lol: a oni na vyřízení 30 dnů.

Neskutečnej podnik. :poblion:

lilithc 23.04.19 15:35

Dnes jsem měla na krku zimní šálu a cítila jsem z ní nádhernou vůni.V hlavě mi šrotovalo kde jsem se tou krásou mohla navonět,když v parfumeriích zkouším vůni jen na ruku a že přece já nic tak dokonalého doma nemám.Dokonce mě bláhově napadlo jestli se nějaká dáma nevoněla třeba v tramvaji a stříkla i na mě. :lol: Už jsem si představovala jak tu šálu beru s sebou na případný sraz a strkám ji pod nos znalkyním :hug: a v tom mě osvítilo HABANITA :inlove: Kterou mám doma rok a šplíchla jsem se s ní snad jednou.
Pořád rejdím po e-shopech a přitom taková krása je nevyužitá. :think:
No a teď jdu rozbalovat balíček z Elnina.Kávička je k tomu uvařená aby ta radost byla dokonalá. :hug:

deniz 23.04.19 21:27

@lilithc Tak já dnes celý den dávám do košíku a vyndavám z košíku Habanitu EdP na el-ninu a po tvém příspěvku jsem ji prostě musela odkliknout :lol: . Jó, hlavně že jsem se minulý týden kasala, jak nic nebudu kupovat :-(

lilithc 23.04.19 22:20

@deniz Nebudeš litovat. :inlove:

EvulinkaH 24.04.19 09:12

@deniz minulý týden?? :lol: To už je přeci dávno ;-)

lilithc 24.04.19 12:42

@EvulinkaH Děkuji. :-) Dlouho jsem se tak nezasmála. :andel: Na tvoji připomínku si vzpomenu ve vhodnou chvíli. :inlove:

Biely kvet 24.04.19 13:19

@lilithc Jarmilka a akú máš tú Habanitu - bielu alebo čiernu? Ja som nad ňou tiež kedysi uvažovala, ale zatiaľ nekúpila. Inak, minule, keď si písala o tej Miss Dior Esprit, odklikla som ju naslepo, ale mali ju už len na Parfumstar a podobných stránkach. Neprišiel mi ale potvrdzovací mail, tak neviem, či mi ju vôbec doručia. Ty ju už máš? A si spokojná? :-)

lilithc 24.04.19 16:39

@Biely kvet Jaruško,mám černou a ještě La Cologne https://www.arome.cz/…cologne/.Dle mého názoru jsou si tyto dvě velmi podobné i když edp je sytější.
Dnes si na sobě užívám La Cologne.
Jak jsem psala,úplně jsem zapomněla,že tyto skvosty mám a to z důvodu,že moje „polička“ sestává ze dvou velkých krabic,které jsou v nejzazším koutu šatny,kde si myslím,že je největší chlad.
Ale teď jsem obě Habanity vytáhla a nastane jejich čas.
Bílou jsem zkoušela ale jaksi to nebylo ono, i když ji chci vyzkoušet znovu a popřípadě koupit a to jen z důvodu abych měla do série všechny tři. :hug: Jako malá. :-)
Miss Dior Esprit je nádherná a vlastně skoro totožná s Miss Originale.Myslím si,že by se ti mohla líbit když se ti líbil Shalimar Habit Rouge, ve které podle mě byl hodně pánský tón.Ten tyhle Diorky nemají.Vloni v létě jsem si Originale hodně užívala a Esprit má delší výdrž,celkově je hutnější,tak se moc těším.
Moc ti přeji aby ti Esprit doručili.

Biely kvet 24.04.19 19:21
MagnolieS 24.04.19 19:34

@lilithc Já se na Esprit moc těším, ale nedostamu se k němu dřív než příští tejden až …

deniz 25.04.19 08:42
@lilithc píše:
@deniz Nebudeš litovat. :inlove:

No to jistě nebudu, maximálně moje peněženka :lol: .
Já doma objevila zbytek vzorečku a prostě jsem musela :inlove: . Mám taky i bílou Habanitu, ale to je fakt něco jiného a černá je prostě lepší dle mého názoru. Bílá je asi líbivější a pro dnešní dobu, ale černá je prostě stará dobrá klasika. Cologne jsem též zkoušela a je moc pěkná, nicméně ta dostupnost u nás :-( .

deniz 25.04.19 08:46
@EvulinkaH píše:
@deniz minulý týden?? :lol: To už je přeci dávno ;-)

Jo jo, čas je přece relativní :lol: .
Nicméně parfémově i jinak mě potěšilo, že se mi vyprofilovala momentálně taková silná trojka, s kterou snad nějakou dobu vydržím být v klidu a nic nového nepořizovat:
Shalimar EdP
L´Heure Bleue EdP
a právě zmíněná Habanita EdP

Tak uvidím, jak dlouho mi to vydrží :lol: :lol: :lol:

JosefKamil 26.04.19 10:10
@deniz píše:
Shalimar EdP
L´Heure Bleue EdP
a právě zmíněná Habanita EdP
Tak uvidím, jak dlouho mi to vydrží :lol: :lol: :lol:

Tak dvě z nich mám připravené jako příležitostné dárky, chybí mi jen L`Heure Bleue. Asi bych měl dokoupit? :-)

lilithc 26.04.19 16:16

@deniz Pod vlivem tvé silné trojky budu muset vyzkoušet tu Modrou hodinu.Shalimar EdP je a myslím už u mě navždy zůstane číslem jedna,no a Habanita taky krása. :-)
L´Heure Bleue jsem pořád odkládala pod vlivem, myslím,že zdejší recenze,že je to vůně na pohřeb.I když za vyzkoušení člověk nic nedá a vlastně jsem zvědavá jak to je.
Nakonec každý si pod pohřební vůní může představovat cokoliv.
Když jsem před pár lety po mnoha měsících utrpení vyprovázela moji nebližší duši,tak jsem na sebe hojně našplíchala Nina Ricci Ricci Ricci.Záměrně jsem vybrala vůni,která ve mě vzbuzuje naději a když k ní přivoním tak si představuji léto,slunce,vidím se na lehátku u moře s drinkem na stolečku.
No, tak uvidím na jakou notu ve mně Modrá hodina zabrnká. :-)

deniz 29.04.19 15:24
@JosefKamil píše:
Tak dvě z nich mám připravené jako příležitostné dárky, chybí mi jen L`Heure Bleue. Asi bych měl dokoupit? :-)

Určitě, LHB je překrásná :inlove:

Stránka:  « Předchozí 1 848 849 850 851 852 853 854 855 856 857 858 Další »
Váš příspěvek