Doporučené vůně podle stylu - fotky

Lucinela 23.2.19 20:38

@Danilejka
U mne Allure EdP jednička, Coco EdP dvojka a na trojce Chance EdP.

Maddalena 26.2.19 23:02

@Lucinela presne tyto tri mi nejvic voni a chtela bych vsechny:smile:

Lucinela 27.2.19 05:53

@Maddalena
Takže to je jasné, Chanel je tvoje značka. Jsem ráda za tebe a všechny tři ti přeji, každou unosíš v jiné období, k jiné příležitosti, podle nálady :rose: .

Maddalena 1.3.19 09:05

@Lucinela To prave prohlasuju cely zivot, ze Chanel moje znacka vubec neni. Mam( mela jsem ) radeji Dior, ale tady ty tri mi proste hodne ted voni . Dokonce Chanel 19 a i Allure sensuel celkem.
Moc jsem se neprocichala ke Guerlainu. Jenom Champs elysee. Shalimar vubec.
Vune od Lancôme a od Givenchy jsem zistila, ze se mi libily , tedy nejvic kousku od te znacky.
Az budu mit cas, pujdu pozkouset neco .Libi se mi, jak se to casem meni , to co nam voni.:smile:

Lucinela 21.4.19 04:48

Odhodlala jsem se k zoufalému činu - pustit do světa Arome svou tvář s prosbou, co by mi mohlo sedět, v čem mě vidíte, když já sama to teď necítím, tím pádem nevidím. Děkuji moc :rose: . Momentálně používám sázku na jistotu Allure EdT (polička není aktuální)

Lucinela 26.4.19 09:49

Ještě jednou prosim u konkrétní značky. Ve které vůni Jul et Mad byste mě viděly? Téměř všechny jsem zkousela jsem Terasy, Stilletos jsem měla odstrik, Bella doma, Nea. Moc dekuji
Ostatní jsem už nestihla vyzkoušet.

Kristusa 26.4.19 10:18

Já být Tebou, bych šla do těch vyzkoušených, jestli se Ti líbily, aspoň bys neměla pocit nejistoty, když teď nic moc necítíš. Mně by ses líbila v těch typicky ženských - BD a Néa. Ale jsem zaujatá - momentálně se s nima totiž docela sjíždím :-) .

Příspěvek upraven 26.04.19 v 10:22

Lucinela 26.4.19 10:21

Dekuji, jsi zlatá, Bella Dona je můj favorit, Ney se bojim, jestli tam není moc kouře, fakt si ji moc nepamatuji, snad jen to, že byla opojna, coz zase ale miluji. Když vonět, tak pořádně :rofl:.

Kristusa 26.4.19 10:24

Já tam ten kouř necítím a líbí se mi obě, nevím, která víc :srdce: .

Lucinela 27.4.19 09:00

@zdensy
Zdeni, to jsi mě překvapila :think: . Kosatec jsem párkrát měla, oudovky (tak nějak si alespoň představuji Santal Royl) nikdy. S kosatcem v suché podobě se já osobně cítím skvěle - moje volba byla La Pausa, ale okolí si mě s těmito typy vůní vůbec nespojuje. Pozitivní reakce jsou právě na typicky ženské vůně - momentálně mě napadá právě Allure EdP i EdT, Teint de Neige a v létě spousta komplimentů na arabky, konkrétně Royal Diwan Group No. 4. Ale děkuji, kosatec - tedy konkrétně La Pausa EdT (ta už ovšem není k mání) by se mi hodně líbila.

Stránka:  « Předchozí 1 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242
Váš příspěvek