Doporučené vůně podle stylu - fotky

Danilejka 10.02.19 14:04

@Maddalena ty jsi kočka! :rose: máš moc sympatický obličej :-)

Dle poličky soudím, že máš ráda sladší, až gurmánské vůně?

Hodila by se mi k tobě Lalique Lalique EDP, Miss Dior Le parfum, Armani She, nebo Jil Sander Jil.
A když nad tím přemýšlím, tak rozhodně Chanel Coco.

Verda2 10.02.19 14:47

@Maddalena

Jsi moc krásná :rose:
Dívala jsem se Ti na poličku, a ano, ten Addict a Hypnotic se k Tobě hodí, i Coco, co doporučuje @Danilejka. Já bych Ti za sebe doporučila Opium, to by mi k Tobě krásně sedělo :-) a možná i Jil Sander No.4, to je trošku styl jako Coco a je to krásná vůně a držák.
Tak šťastnou ruku při výběru :srdce:

Maddalena 10.02.19 17:25

Holky dekuju moc za kompliment a za typy.
Pro me je nejvic Hypnotic a take Armani Code mne moc voni. Jil Sander Jil jsem taky uvazovala, neni draha. Opium mi nevoni a Coco vyzkousim, jestli jsem uz k ni dospela:smile:
Jinak od Chanelu premysöim dlouho o Allure edp.
Mam rada tady ty sladsi vanilkove a pak kvetinove. Hlavne tam nesmi byt pačuli
Silne uvazuju taky o Poêmu.
Vyzkousim Sander No 4 tedy

Lucinela 10.02.19 19:53

Jsi fakt krásná žena :rose: . Vidím tě v růžích, už tady padla Coco, já tě vidím v dramatičtějších „velkých“ vůních. Jako první mě napadla Mon nom est rouge (Majda Bekkali), Lyric (Amouage) a Allure EdP je určitě skvělá volba. Sladší - La Vie est belle Absolue (Lancome) a možná by se mi, vlastně určitě by mi k tobě seděl Shalimar, ale to byste si museli sednout. Napadá mě i hodně krásných vůní Guerlain - Samsara - nutno vyzkoušet EdP i EdT. A s přicházejícím jarem něco krásně obyčejného Valentina.

Maddalena 10.02.19 20:11

@Lucinela dekuju ti za typy i kompliment:blush:
Asi mas pravdu s tema vetsima dramatictejsima vunema.
Zkusila jsem mit obdobi nejakych obycejnejsich ne moc drahych vuni, ale je to pro me malo, to tak pocituju.
Klasicky Shalimar mi ( zatim.?)nevoni, mozna nejake odnoze, ktere zase s nim asi nemaji moc spolecneho:smile:
Myslela jsem na Samsaru taky vyzkouset

Z kvetinovych mi dost voni Champs Elysee, to nevoni podle mne lacine.
Chtela jsem, aby mi vonela Hypnôse, ale ne, neco mi zveda zaludek
Zjistila jsem, ze mi voni parfemy, kde jsou bile kvetiny a santalove drevo.

Biely kvet 10.02.19 20:26

@Maddalena Ak máš rada kvetinové vône, pre mňa je top Dior Poison Pure. Len neviem, či sa nechystá ukončenie výroby. Z ruží je krásna aj Portrait of A Lady, Privé Rose Alexandria je svieža citrusová ružička , podobne aj Izia je krásna na jar… :rose: A odporúčam ti vyskúšať Nobile Chypre 1942.

Maddalena 10.02.19 21:46

@Biely kvet dekuju ti, moc rada vyzkousim, co pises.
Poison Pure mi voni moc, to ano a ostani co neznam , zkusim :inlove:
:rose:

Biely kvet 10.02.19 21:58

@Maddalena Som zvedavá na tvoje postrehy a nové parfémové lásky. Určite potom napíš! :rose:

Jitka77 10.02.19 22:44

@Maddalena Samsara by mohla být trefa :palec: Champs Elysees a Poeme taky, samé krásné vůně :hug:

Maddalena 11.02.19 09:54

@Lucinela kterou vůni od Valentina myslis?:blush:
Dnes se vydam neco vyzkouset

Danilejka 11.02.19 11:44

@Biely kvet Jaruško, s tou Nobile Chypre jsi to trefila, ta mě nenapadla a podle mě by se určitě líbila. I by pasovala.

@Maddalena květiny a santal? tak to určitě nevynechej https://www.arome.cz/…eurs-royale/

Předpokládám, že si ji zamiluješ :) to je krásná, elegantní vůně pro dámu a přitom taková mazlivá, jako kašmírový šátek.

Maddalena 11.02.19 12:58

@Danilejka holky dekuju za krasne napady. Vsechno jsem si napsala a navstivim dve specialni parfumerie tady ve meste, kde maji i takove vzacnejsi znacky nez normalni parfumerie. :-)

Lucinela 11.02.19 16:03

@Maddalena
Qulques Fleur Royale je nádherná, na tu jsem zapomněla, ale tu v parférce nezkusíš. Ale určitě se najde nějaká dobrá duše, která ti pošle vzorek a na internetu se dá koupit i za rozumnou cenu. A od Valentiny jsem myslela přímo Valentinu - květiny, jahůdky. A pokud máš ráda květiny, možná se ti bude líbit i novinka od Diora Joy - tu určitě najdeš v parfumérce. Přeji hodně štěstí :rose: .

Stránka:  « Předchozí 1 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241
Váš příspěvek