Hodnocení Aromaček - kriteria

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Phalaen 20.7.15 22:56
@Medojedka píše:
@Phalaen V době svého 36-denního banu jsem poprosila jednu aromačku o zprostředkování nákupu z inzerce. Ona to domluvila a pak mi pak č. ú. prodejce a jemu mou adresu. Obchod ale domlouvala ona, tak i hodnocení udělila ona. Prodejce naštěstí po ničem nepátral.PS. Jak se jmenuje úchylka, kdy postižený má nutkání vyhledávat senzace aby mohl ohromit známé a kamarády ?

Žádnou senzaci o nikom jsem nikdy nevyhledávala a už vůbec netoužím nikoho ohromovat ani poškodit.
Jak jsem řekla, je to rok stará věc a nepitvala jsem to tu. Ani jsem nijak nepátrala.
Jméno D.N.na mě vyskočilo samo (majitel účtu), když mi přišel mail o stržení platby, kterou jsem agap poslala. Protože jsem s kakadu měla předtím nákup i prodej, je mi její jméno známo. Čísla účtů mají obě různá (ve stejné bance), jen jméno se shodovalo.
To mě zarazilo hned, hlavně proto, že se jméno majitele účtu neshodovalo s odesilatelem na balíku, ale řekla jsem si, že proto může být 1000 důvodů a může mi to být jedno. A bylo mi to jedno a je mi to jedno i teď.
Ptám se až dnes, pouze v souvislosti s tím, že se tu o tom píše.

Asi mě sežerete, ale mně je skutečně ukradený, kolik tu má kdo nicků, když nikoho neokrádá a obchod proběhne v pořádku.

Jen jsem nerozuměla tomu, proč by měla agap prodávat věci patřící kakadu, když ta tu v té době normálně prodávala také :nevim: .
Jediné, co mě napadá je, že tu na ni někdo pořádal hon, kvůli objemu její inzerce, tak ji rozdělila na dva nicky. Některé aromačky by se v inzerci totiž nejraději roztahovaly samy :D .

Patrně je vše ale úplně jinak, takže dámy, košťátko(!) a zametat nejdřív svůj chlívek :mrgreen: .

• Nahlásit
Bambitka9mm 20.7.15 23:06

@Phalaen

Byla bych víc v klidu. Někomu se to holt motá v hlavě.

Kakadu měla problém s více nicky a dlouhodobě, dle admina, proto šla z kola ven.

• Nahlásit
Phalaen 20.7.15 23:20

Zjednoduším si to a zkopíruju něco, co jsem právě napsala do odpovědi na obdrženou SZ.

Už dlouho mě zaráží ten místní hon na čarodějnice.

„Hele, asi má dva nicky, hrrr na ní!“ :twisted: „Že nikoho neokradla? To je jedno, stejně jí upálíme“ :cert: :mrgreen:

Proč? Abychom ukázaly, čí je Arome. :roll:

Řešte parfémy a ne pí*oviny.

• Nahlásit
Medojedka 20.7.15 23:38
@Phalaen píše: Žádnou senzaci o nikom jsem nikdy nevyhledávala a už vůbec netoužím nikoho ohromovat ani poškodit. …

To nebylo na tebe 8)

• Nahlásit
Lavandine1 21.7.15 12:07

@Phalaen „…takže dámy, košťátko(!) a zametat nejdřív svůj chlívek .“

„Řešte parfémy a ne pí*oviny.“

Lip bych to neřekla.

• Nahlásit
prokera 21.7.15 12:30

@Pistache Tak nějak 8) !

• Nahlásit
Admin Arome.cz 21.7.15 12:39

Dobrý den,

nezbývá mi, než veřejné téma, které začlo přetékat hádkami, alespoň dočasně zamknout.

Prosím o klid. Jako jsem již v minulosti zdůrazňovala: Osobní informace a především hádky na veřejné forum nepatří a týká se to všech uživatelek stejně.

Děkuji za pochopení,

Josefina

• Nahlásit
Stránka:  « Předchozí 1 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat