InParfumerie.cz - zkušenosti, tipy

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
BAZI 5.2.16 14:32

Loni jsem objednávala a zboží došlo sice po delší době,ale v pořádku.Šlo o kazetu La Prairie Silver Rain a vůně i přívěsek byly bez vady. :nevim:

Příspěvek upraven 06.02.16 v 18:41

Marggalít 6.2.16 18:12

eShop je z technických důvodů uzavřen, stránky budou údajně nedostupné do konce února. Stejně tak eShop parfemy-hodinky.sk.

Kachnulik 22.2.16 21:36

Naprosto nejhorší obchod, se kterým jsem se zatím setkala!Objednávku jsem stornovala, ale přesto mi balík odeslali. Psala jsem e-mily, snažila se dovolat…nic. Dopravci jsem vysvětlila, že objednávka byla vystornovaná, ale že jsem ochotná balík převzít, ale ne teď, zda může přijet jiný termín, nebo balík uložit. Předesílám, že mi nenapsal, že mi bude zásilku doručovat. A sdělil, že když jsem mu zvedla telefon, tak mě vlastně zastihl,tak buď si to vemu hned nebo ho vrátí. Teď, skoro po měsíci mi od nich přišel halabala e-mail, že mi hrozí POKUTA, za to, že jsem zásilku nepřevzala! UŽ NIKDY VÍC! Je to neseriózní, nekomunikující, příšerná firma. :cert: S tímhle jsem se opravdu nikdy nesetkala.

Marana 24.2.16 13:10

Zajimave. Tak je to fakt 50-50 :think:

Dayyo 28.2.16 21:05

Europarfemy.cz

Zakoupila jsem EDT Dior Dune 30 ml na europarfémy.cz a došla mi lahvička s kodem 8T02…což jsem na netu zjistila( checkfreche.com nebo tak nejak) že je vyrobeno v roce 2008 ! A mně hned ta vůně připadala jiná než jakou ji znám a tekutina moc tmavá.
Omluva: nějak jsem to napsala sem, kam se to nehodí:

OMLUVA- stal se omyl, nejedná se o firmu europarfémy.cz,ale parfums.cz-kde
ale bez problémů zboží vezmou zpět.

Příspěvek upraven 29.02.16 v 13:19

bab58 28.2.16 21:30
@Marana píše:
Zajimave. Tak je to fakt 50-50 :think:

… ano, žasnu nad negativními komenty, ale asi jsem měla zrovna štěstí.
Nakupovala jsem u nich několikrát, ale jediné, co bych jim mohla vytknout byla absence komunikace a poměrně dlouhá doba dodání (10-17 dní), jinak z mé strany absolutní spokojenost.

Dayyo 29.2.16 13:17

OMLUVA

Moc se omlouvám všem zde a zéž společnosti Europarfémy cz za chybné hodnocení jejich spolehlivosti.
Jedná se stále o mnou zakoupenou DUNU od Diora. Slečna v info na Parfums.cz
mne špatně v sobotu informovala, že jsem si u nich žádnou DUNU nikd y neobjednala- ale pravda je opačná: objednala, letos v lednu 30 ml balení
edt na kterém je batch code 8T02- což podle interntu odpovídá výrobě z r. 2008. Již jsem se domluvila s parfums.cz na vrácení a velice se mi omlouvali, že to vyšetří, jak je to možné.
Ještě jednou se europerfémům cz moc a moc omlouvám.

Eunika 29.2.16 13:27
Dayyo 29.2.16 15:32

Zase musím uznat, že se mi na parfums.cz omlouvali a že mám zboží ihned vrátit.
Jinak jsem u nich nakupovala již víckrát a vždy spokojenost.
Chybička se občas může vloudit:)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Váš příspěvek