InParfumerie.cz - zkušenosti, tipy

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
hlavatka 17.2.15 14:12

u některých případů se říká 3× a dost… tady radši ani jednou. :pocitac:

pichjit 20.2.15 10:16

Balík ode mně jim visí už čtyři dny na poště. Tak jsem jim to napsala a oni že chodí jednou týdně. V Brně to tak prý dělali, ale stejně, jak je možné že je v Praze na Korunní pošťák nezastihnul když tam přijímají hovory údajně 8-16 hodin a nesedí tam jedna ale min. 2 ženské?. Hrozný obchod.

pichjit 27.2.15 12:32

Tak…
Asi si z nich uženu vředy.
V pátek si balíček nevyzvedli - nechali si ho přeposlat do Tišnova
Tam ho v pondělí někdo převzal a pak ticho.
Včera jim píšu email, co se bude dít a hlavně kdy. Nikdo nepíše, tak volám.
Balíček prý dnes vyzvednou! Říkám jim, že balíček mají od pondělka. „Preveríme“
Preverili, má ho kolega, prý až přijde do práce, po nebo út, pošlou peníze.
Totálně jsem vybouchla že mě to nezajímá, pokud si kolega zlomí nohu nevrátí nic? Na emaily už nereagovali tak jsem opět volala - pokud dnes nebudu mít na účtu peníze ( uvádí stejnou banku), píšu na ČOI. Nekalých praktik v podobě jiného nabízeného a odesílaného zboží, změn cen, protahování vracení peněz na maximum apod. mají na kontě podle Heureky dost.

…a telefon, do hodiny mi posílají peníze.

Hermesfan 27.2.15 12:34

@pichjit

ja som ich začala ignorovať odkedy zmenili majiteľa a nabehli na režim „maňana…“, alebo „svet gombička“.

Lenkaa 17.4.15 14:48

moje zkušenost - 26.3. jsem objednala 3 věci, následoval email - potvrzení o přijetí objednávky, až 13.4. tel. s omluvou, že mají jen jednu věc, a to ne tester, ale originál flakon, nabídka, že mi pošlou flakon za cenu testeru, a další 2 vůně, až je někde seženou, s tím, že potom už by mi nepočítali poštovné..... zatím splnili to, že mám flakon za cenu testeru doma… takže ve finále jsem docela spokojená, věděla jsem, že to, co nabízí, je těžko sehnatelné… jen to dlouhé mlčení po přijetí objednávky mi vadilo…

mmaat 1.6.15 12:40

Objednala jsem si tam 25. 5. Diesel green feminine a čekala, že nakonec napíšou, že není na skladě. Včera jsem měla v mailu zprávu, že objednávka byla zpracována a jakmile ji předají k expedici, ozvou se. Tak jsem zvědavá.

ZPĚVAČKA 30.7.15 23:03

pro všechny

Tak se s Vámi taky podělím o zkušenosti, minulý týden dostali ode mne platbu, a napsali,že jakmile balíček bude odcházet ze skladu, že dají vědět, zatím balíček stále nikde, ptala jsem se mailem, proč to tak dlouho trvá. Volala na číslo uvedené na stránkách e-shopu, ozývalo se, že je číslo nedostupné. Na recenzích tady a na Heuréce píší, že prodávají padělky, to doufám, že ne,…Jinak objednávám z různých e-shopů. tento jsem zvolila poprvé, jelikož tam Silver rain od La prairie byl za solidní cenu, a i další parfémky pro kolegyně. Ani jsem nevěděla,že sklad mají na Slovensku,tak prostě uvidím a dám vědět.

bab58 31.7.15 00:37

@ZPĚVAČKA
Nakupovala jsem u nich už několikrát a vždy to trvalo déle, než z jiných e-shopů. Nejkratší doba dodání od data objednání trvala 12 dní, ale jednou jsem čekala skoro tři týdny, resp. 18 dní. Na tomto shopu je nutné se obrnit trpělivostí, ale ta je ve finále zúročená velkou spokojeností, nejen s kvalitou, ale především s podstatně nižší cenou.
Oni prý totiž nemají centrální sklady jako např. ELN nebo PFMS, ale zboží objednávají z jiných skladů až na základě dílčích zákaznických objednávek.

ZPĚVAČKA 31.7.15 20:20

Pro Babs58

Díky za info, však uvidíme, taky si myslím, že to nebude tak zlé, jak některé dámy píší, dám vědět, díky a pěkný večer

Sicilanka 3.8.15 09:07

Díky bohu jsem u nich nic neobjednala a tedy ani nezaplatila. Vznesla jsem ale dotaz (cca v 4/2015), na který mi dodnes nikdo neodpověděl. Podezření o neobchodním vystupování mi tak jen potvrdili. Internetový obchod působí nevěrohodně třeba tím, že nabízí jako jediný parfémy, které jsou všude dlouhodobě nedostupné třeba proto, že se již přestali vyrábět, navíc je nabízejí za podezřele nízké ceny. Dále působí nedbale jejich webové stránky - chvíli je to v češtině, chvíli ve slovenštině, odkaz na jediný kontakt, který v reálu vlastně ani nefunguje, na věrohodnosti nepřidává. Pochybuji z těchto indícií i o originalitě zboží. Za mě tedy tento obchod rozhodně palec nahoru nedostane a obloukem se mu vyhnu.

Sicilanka 3.8.15 09:12

Ještě k uváděným skladům na Slovensku a tedy delší dodací lhůtě…zdravým rozumem - na základě vaší objednávky se musí zboží do ČR dopravit - a to něco stojí. Rozhodně by to musela být daleko větší cena dopravného než u ostatních internetových parfumerií a pokud by ji promítali již do ceny zboží, tak by nemohli být i tak diametrálně nejlevnější, nemyslíte? To, že napíší, že mají sklad na Slovensku, může a nemusí být pravda - kdo to ověří?

mmaat 3.8.15 09:16

Objednávala jsem jednou - viz výše - a všechno v pořádku. Trvalo to trochu déle, ale vůně přišla.

ica1973 3.8.15 09:28

Z ich slovenskej stránky som opakovane objednávala, rýchlosť dodania nepatrí k ich silnej stránke ale za tie ceny si kľudne počkám pár dní naviac.
Fejky určite neponúkajú :nevim:

ZPĚVAČKA 3.8.15 14:53

pro všechny

Dnes mi paní volala, mluvila slovensky, že mnou nejvíce chtěná Silver rain, že není, že se spletli na stránkách a taktéž Omnia od Bvlgari, ostatní vůničky prý jsou, zda je tedy chci, zbylé peníze vrátí na účet. Teď jsem mrkla na stránky a až nyní opravdu u těch mým vůní mají,že nejsou skladem.

Příspěvek upraven 03.08.15 v 21:43

ZPĚVAČKA 3.8.15 14:54

Pro Sicilanku

A co parfémy Eden, jak tady se nakupuje, nevíte??Díky za info, R

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek