Jak smrdí lidé na ulici

prokera 26.08.18 15:34

@lilithc Tak to jsi si užila :-?… Mít tolik kuřáků přímo v rodině je docela masakr :think:. U nás doma se naštěstí nekouřilo, ale přítel kouřil roky. Není divu, celá jeho familie je těžce vyuzená. On s tím naštěstí před několika lety seknul. Dnes je jen na žvýkačkách - budiž… tím nikoho neobtěžuje. Nic se ale nevyrovná peklu, které jsem měla tehdy s těmi sociálními případy nade mnou! To byla kombinace všeho špatného, na co si člověk vzpomene + navíc maximální prohulenosti :poblion:. Mimochodem ten chlap, když jel výtahem, tak nikdo z domu nechtěl dlouho nastoupit a každý raději šel pěšky, jaký to byl smrad ze zanedbané hygieny :poblion:! Opravdu peklo po všech stránkách! Mizerná hygiena, hádky a fyzická napadení s příjezdy policie, chlast, cigára, 3 parchanti ze zvláštní školy absolutně bez výchovy… :cert:. Jeste pár měsíců a skončila bych zřejmě v Bohnicích :think:.

lilithc 26.08.18 16:15

@prokera To, co popisuješ tak to je opravdu peklo všech pekel a kam a jak předtím utéct? Něco horšího co jsem slyšela bylo, když se moje známá nastěhovala do baráku kde byly štěnice,což ona předtím nevěděla.Do nového bytu si nakoupila nový nábytek a teď co s tím,když doporučují leda vše spálit,ale nebezpečí zamoření trvá i po deratizaci a i když se lidi všeho zbaví a taky ano.Až se nadřela s desinfekcí,tak je měla doma znovu.
Když mi to vyprávěla,tak jsem ještě bydlela se synem a byla jsem vděčná jen za ten smrad. :think:
No ale ještě taková perlička.Abych zatuchlinu doma aspoň trochu eliminovala,tak když měl ke mně někdo dojít na návštěvu,tak jsem používala aromalampu a esenciální olejíčky.No a nevím z čeho to nakonec bylo ale v hodně zralém věku se u mě projevila alergie,která způsobovala oční problémy.No a synek opovržlivě pravil ,že to mám z těch „smradů“.Tím myslel moje vůně. :-)
Za těch pár let co jsem konečně sama se moje sbírka vůniček rozrostla a o alergii skoro nevím. :-)
Věřím,že alergie ani tak nebyla z hulení ani z olejíčků ale psychická reakce na to neohleduplné chování,kterému jsem byla vystavena tolik let.

Brach 26.08.18 17:13

@FlirtBoy novinky.cz už jsem dávno dávno přestala číst ty některé debilní názory, nepotřebuju se rozčilovat hned po ránu- není to nic, co by člověka povzbudilo- ztráta času . Občas to rozkliknu a je mi smutno, co jsme to za národ.....
@lilithc tak tohle bych nedala, bud bych umřela na astma a nebo bych zešílela…prostě i při nejlepší vůli si myslím, že se tohle vydržet nedá…když jsem vybírala životního partnera, tak jsem věděla, že nechci gynekologa, pilota ani jiný hazard a KUŘÁKA, což se mi naštěstí splnilo.

lilithc 26.08.18 17:50

@Brach Vdávala jsem se v 19 letech, i když jsem takříkajíc „nemusela“.Viděno dnešníma očima jsem byla ještě děcko.Být tehdy o pár let starší,tak by to vypadalo jinak.A fakt je,že tehdy ještě moje averze ke kouření nebyla tak velká.Ale lety se prohlubovala.A máš pravdu,že na zešílení to v posledních letech před osamostatněním se bylo a proto i celkem mám pochopení pro ty co jim rupnou nervy a řeší věci násilně.I když jiné řešení většinou existuje,tak ho ten člověk po letech útisku většinou nevidí.

Brach 26.08.18 18:23

@lilithc máš můj obdiv.......v období od 20- cca 25 let jsem zažívala psychický teror od partnera, takže jsem se později stala velice vyhraněnou na některé věci

prokera 26.08.18 18:27
@Brach píše:
@lilithc máš můj obdiv.......v období od 20- cca 25 let jsem zažívala psychický teror od partnera, takže jsem se později stala velice vyhraněnou na některé věci

Také to znám, velice dobře! Jen mi bylo o dost víc :-?. Jsou věci, u kterých teď necouvnu i kdyby se nevím co dělo 8-)!

Beverly 26.08.18 19:39

Tak hrozné životní zkušenosti nemám ( :hug: ), ale měsíce nás vyháněla z postele sousedka, která nám z balkónu sytila celou noc byt trávou. Z nevyspání se mi pletly nohy. Zlepšilo se to až tehdy, když jsem si koupila stepovací boty :-) Třeba budu ještě nakonec trochu sportovat, je to prima. No jo, všechno zlé je k něčemu dobré :rose:

ijáček 27.08.18 15:58

Zas jednou po dlouhé době v Praze. Asi bych to měla dát do „Jak voní lidi na ulici“, ale celé MHD impregnované LVEB mě už fakt smrdí. :)

lilithc 27.08.18 16:31

@ijáček Já zase po delší době ráno v MHD a krom mě tam nevoněl nikdo.Všem smrděly hadry zastaralým potem. :-( To už je lepší jakákoliv vůně,byť mně osobně nepříjemná.Že někdo smrdí opoledne, to mě neudivuje ale ráno,sotva vylezou ty lidi z domu?

mmaat 27.08.18 17:39

@ijáček to úplně chápu, mně není jasné, jak někdo může tak sladkou vůni nosit v tomhle teple. Sladké můžu, ale jen v zimě, v létě tohle fakt nedávám.

prokera 27.08.18 17:45

@lilithc Taky to mám podobné - radši jakoukoliv vůni v okolí, než žádnou nebo smrad :-?. LVEB teda nemám a ani bych ji z mnoha důvodů nenosila, ale jinak některé sladké vůně můžu i ve vedrech a snáším je dobře 8-). Okolí taky nenadává :-D, tak snad ok.

ijáček 27.08.18 17:55

Zas ta LVEB není vůně, která by mi vyloženě vadila, ale proč tolik lidí a proč v tak velkém množství?

Yvraine 20.01.19 22:47

Dnes jsem měla poměrně nepříjemný zážitek v kině… jak si někteří kupují popcorn, nebo i nosí potají v kapse oříšky, tak jsem zírala, co si přinesl postarší pán vedle mě… česnek 8-O . Normálně si přinesl česnek, loupal ho tam, slupky házel na zem a snědl několik stroužků :poblion: . Jako já vím, že to je zdravé při některých obtížích, ale proboha v kině mezi lidma?! Nemohla jsem tomu uvěřit. Naštěstí byl sál poloprázdný, takže já seděla uprostřed řady a on ke kraji, byly mezi námi tři volná sedadla, ale stejně to bylo cítit. Navíc si ještě někdo v mém okolí sundal boty, takže se tam linul pach zpocených nohou :poblion: , mám dojem, že to byl ten samý člověk, podle toho jak seděl, ale úplně jistá si nejsem… Jinak zout si boty a dát si nohy na podpěrky rukou předního sedadla, když tam nikdo nesedí, nebo nohy v botách nahoru na sedadlo, to se dá vidět bohužel docela často… :oops:
Možná začínám být staromódní, ale vůbec mi přijde, že kultivovanost značně upadá.

Takže film sice krásný, ale trávila jsem ho zavrtaná do límce svetru s Cuir Beluga…

Mizyan 20.01.19 23:22

Krásný zážitek mám vždy, když potkám anděla.

lilithc 21.01.19 00:29

@Yvraine Nevím jestli to můžu napsat. :think: Pro tebe tedy otřesný zážitek.Ale jak jsem to četla a celou situaci si představovala,tak jsem se musela smát.Do kina česnek a ještě si zuje boty.Neuvěřitelné.Jediné co mě na tom překvapuje,že takový buran vyhledává kulturní zážitek. :-)

Stránka:  « Předchozí 1 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 Další »
Váš příspěvek