Jak smrdí lidé na ulici

Yvraine 21.01.19 01:22

@lilithc
Si tak říkám… smráká se brzy, kino končilo po setmění… jestli se třeba nebojí upírů :cert:

Ono je asi to, co my považujeme za buranství, v této moderní a liberální společnosti nahlíženo jinak… Na první pohled to působí jako super tolerantní a pohodová společnost, nikdo nic moc neřeší, všichni jsou ça va… ale ve skutečnosti mi to přijde, že ti lidé prostě ztrácí zábrany a kultivovanost, takové to společenské chování… Jak říkávala moje babička Kinderstube. Je to spousta takových zdánlivých maličkostí, nad kterými ale alespoň mně zůstává rozum stát, proč to proboha musí dělat na veřejnosti… stříhání nehtů v prostředcích MHD, nebo z balkonu na ulici pod sebou, nohy na sedadle v kině, odrbávání kůže z nohou ve fitku jen tak na zem… a za naprostý vrchol považuji veřejné pisoáry jen tak umístěné na ulici bez jakékoliv budky.

Sorry, jestli působím nějak negativisticky. :think:

lilithc 21.01.19 01:34

@Yvraine Vůbec nejsi negativistická.Naopak máš dar to popsat s noblesou a humorně. :-)
I když ty pisoáry.....to už je fakt moc.Že to těm chlapům není trapné. :poblion:

Hermesfan 21.01.19 07:06

@lilithc

v Dillí je to bežné v starom meste, ten efekt pri 45°C je :poblion: :poblion: :poblion: :poblion:

prokera 21.01.19 09:41

@Yvraine Mě osobně tyhle věci taky hodně vadí, vůbec nejsi staromódní. Je to děs, kam ta ztráta zábran před jinými spěje :-? . Jestli tohle má být standard, tak se k němu rozhodně nikdy nepřidám :poblion: .

FlirtBoy 27.01.19 21:31

souhlasím s Yvraine :kytka:

nisa1981 29.06.19 12:41

Toto už snád nie je ani možné. Idem ráno do práce a ludia v autobuse už ráno smrdia. Nechápem či sa nemôžu osprchovať a naniesť na seba aspoň antiperspirant! A o parfémoch to je už škoda aj hovoriť. A to nie že len starí, ale aj mladí.A príde mi, že niektorí asi nemajú doma ani pračku. Môj syn je tiež pubertiak tak je jasné že hormony pracujú, ale bez čistého voňavého oblečenia, sprchy, antiperspirantu a parfému z bytu ani nevýjde. A to nebývame niekde na dedine , ale v Bratislave, normálne som naštvaná prečo to mám pre boha čuchať. V nákupných centrách to isté minule som behala po auparku s navoňanou šatkou na nose pretože všade bolo cítit pot. :poblion:

Hanka H 11.07.19 11:14

Dneska jsem opět potkala na rehabilitaci onu šílenou pušici :poblion: . Smrdutě kyselá směs potu, cigaret, česneku, piva, oleje z friťáku ....... Tchoř by vzal do zaječích :pudl: !

Arome dani 11.07.19 11:25

Již jsem to jednou zmínila a stále si myslím totéž. Ranní zápach lidí v MHD je podle mě způsoben jednak tím, že nedbají na hygienu, ale také (ve stejné míře a ne - li více) tím, že se nepřevlékají. Vždyť to včerejší tričko ještě není špinavé - rozuměj špinavé „na pohled“. To, že jsem ho měl/a na sobě včera celý den v 35 stupních a tedy ho řádně propotil/a nehraje sebemenší roli. Voda a prací prášek jsou nákladnou položkou v mém rozpočtu!
Ano, souhlasím - sedět v tramvaji vedle takto šetrného člověka je opravdu šílený zážitek :poblion:

mmaat 19.07.19 13:29

Dnes jsem si u lékaře odskočila na toaletu. Vycházela z ní jeptiška, a musím říct, že se za ní linul puch dva měsíce nemytého bezdomovce. Chápu, že ty hábity v tomhle horku asi nejsou úplně nejvzdušnější oblečení, ale tohle bylo moc. Asi má jen jeden a nepere ho. :poblion:

lilithc 19.07.19 15:06

@mmaat Jeptiška byla mladá nebo stará žena? U staré by se to dalo asi pochopit,že už na vše rezignovala.Oni jistě nemají hábit jen jeden.

Hanka H 19.07.19 16:55

@mmaat Tělo je nádoba hříchu, tudíž je mu třeba věnovat co nejmenší pozornost. ;-)

mmaat 19.07.19 17:57

@lilithc byla už starší.
@Hanka H já myslím, že Bůh proti vodě, mýdlu a pracímu prášku nic namítat nemůže, nečekala jsem, že bude zlitá Chanelem. :-D

Herbs včera v 20:35

Nejsem věřící, ale moje nedávná zkušenost je zcela opačná.
V předminulém týdnu jsem pracovně prolézala historický objekt, v němž žije a pracuje několik řádových sester ve věku cca 40-70let. Ačkoliv bylo tehdy každý den přes 30°C a moje návštěva nebyla přímo u sester předem avizovaná, v mém případě se jednalo vesměs o milé a příjemné setkání - jak z hlediska vůně čistoty samotných sester, tak i jejich miniaturních pokojíků.

Stránka:  « Předchozí 1 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327
Váš příspěvek