Kočky

Nelly 918 1.11.19 22:14

Hlavně, že to s číčou dobře dopadlo a je doma :rose: . Kamarádce dnes přišlo na statek na samotě opuštěné kotě. Tedy zatím zjišťují, jestli něčí je, ale podle stavu, v jakém je asi není ničí. Teď je nějaká kočičí úroda, každou chvíli něco. Říkala, že když bude ničí, tak si ho pravděpodobně nechají, pokud ho jejich kočky přijmou. Ještě že tak, mě už těch 9 kočiček stačí :hug:

Habanita23 7.11.19 19:49

Milá Nelly 918, ďakujem že si a aj Vám ostatným dievčatám.
Ja som tiež taká mačacia mama ....... aj pre mačičky, čo si zvolili život vonku. Túto jar som doopatrovala kocúrika deduška, ktorého ako 10.ročného, ešte s ďalšími dvomi vyhodili v novembri na mráz, keď ich staručkú pani dali do ústavu a urobili to jej vlastné deti. Pani po dvoch týždňoch v ústave umrela. Už ani nedokážem čítať tie hrôzy, čo dokážu ľudia urobiť iným živým bytostiam.
Momentálne pri mne spí môj čierny fúzatý krásavec, ktorý si tiež prešiel príbehom.

SandraMala 25.11.19 13:12

Holky jaké doporučujete granulky pro kočičky opravdu kvalitní?

mmaat 26.11.19 10:57

@SandraMala kolik jsi ochotná dát peněz za kilo? Top jsou asi Orijen, Natural Greatness, ale cena je vyšší. Jinak N&D, Purizon, Optima Nova, Calibra grain free, Carnilove, Primordial, Granata Pet, Marp, Essential foods. Vše bezobilné.

SandraMala 26.11.19 22:07

Cca okolo 100kg, hlavně aby tam byl dostatek masa. U psa mám Brit, kočičku mám prvně.

mmaat 27.11.19 09:47

@SandraMala asi nejlepší poměr cena/výkon jsou Brit Care. Některé jsou bezobilné (Cocco i am gourmand), některé obsahují trochu rýže.
Složení Cocco: dehydratovaná kachna (25%), sušené brambory,lososová moučka (15%), bramborová moučka, dehydratované kuře (10 %), kuřecí tuk (chráněno tokoferoly), hydrolyzovanýlososový protein (4%), sušená jablka, lososový olej (3%),kuřecí játra (2%), pivovarské kvasnice, mannan-oligosacharidy(155 mg/kg), frukto-oligosacharidy (125 mg/kg), extrakt z jukyschidigera (85 mg/kg), šanta kočičí (50 mg/kg), rakytník (50 mg/kg).
Slušný obsah masa, žádné obilí, přírodní konzervace.

Habanita23 29.11.19 16:51

Brit Premium Sensitive Lamb - miláčikovi chutí, pekne vonia a dobré zloženie. Striedam aj s inými Brit a občas dostáva aj konzervy Purina Gourmet Gold. Najviac mu chutia hovädzie. Na MALL.SK mávajú zľavu na tieto konzervy.
Pre mladé mačičky Brit Kitten - vysoký obsah mäsa, dobré zloženie.

mmaat 1.12.19 16:54

@Habanita23 Brit Premium je o řadu níž než Brit Care. Nic ve zlém. :-)

mmaat 1.12.19 16:55

Od pátečního večera do dnešního rána jsme s náběhem na infarkt hledali všichni kočku… Ven nechodí, prošli jsme celý barák včetně sklepa a půdy aspoň šestkrát, pootvírali všechny skříně a šuplíky, třikrát jsme byli na terase, která vůbec předtím nebyla otevřená, pětkrát jsme obešli okolí, prohrabali keře, lezla jsem i pod auta. A ta můra si dnes ráno v sedm zamňouká, otevřu dveře od bytu (v domě dva byty, dole sousedka, my v 1. a 2. patře) a ona si nakráčí domů, jako by se nic nestalo. Strávila půl hodiny u misky, pak se hodinu myla a teď chrápe. Ta nám dala!

Stránka:  « Předchozí 1 1101 1102 1103 1104 1105 1106 1107 1108 1109 1110 1111
Váš příspěvek

Další témata z kategorie