Komplimenty

Biely kvet 16.7.21 15:35
@mmaat píše:
@Lucinela V mém věku by mě víc potěšilo to oslovení. :lol:
:palec:
mimi 23.7.21 21:59

Dnes som dostala kompliment od kolegyne na Wood sage and sea salt, vona, ktora zvycajne vela nevydrzi, tak dnes mi drzala na satach pol dna.

otakara 24.7.21 08:08
@mimi píše:
Dnes som dostala kompliment od kolegyne na Wood sage and sea salt, vona, ktora zvycajne vela nevydrzi, tak dnes mi drzala na satach pol dna.

:-* myslím, že v tomto teple boli šaty dobrá voľba :palec:

Lucinela 24.7.21 15:36

Já mám zase zvláštní kompliment. Byla jsem u kamarádky, celkem hojně ovoněná Dune. Ona nic, tak jsem si říkala, že ji asi vůně nezaujala, ona je taky „naše“. Po odchodu sms zpráva: „Voní mi krásně pes, co je to za vůni, je nádherná“ :lol: . Má takového malinkého čivaváka a jak jsme se mazlili, prý jsem ho celého ovoněla. Takže z toho mi plyne - vůně dobrá, ale na psovi :lol:

otakara 3.9.21 10:55

@Lucinela :-) :palec: Dune je vôňa, ku ktorej nemám vzťah žiadny a je to preto, že aj keď som mala zo dve, tri vzorky na odskúšanie, nikdy som presne nezistila, čo je to za vôňu, aká vlastne je :-)

kompliment, ktorý dosť potešil - od spolubývajúceho, domáceho pána, či ako ho inak nazvať - moja Tendre Poison sa zase prejavila, až sa obávam, ak ju už nebudem mať, čo potom. Jeho vyjadrenie, že pekne voniam, bolo fakt - príjemné.

Nelly 918 3.9.21 14:25

Nedávno milý kompliment na Aromatics Elixir - od 18ti letého chlapce, co k nám už léta chodí na koně. „Krásně voníš, co to je za vůni?“ Potěšilo, čekala bych, že zrovna jemu se tenhle typ vůně vůbec líbit nebude. Holkám u nás většinou říká " zase smrdíte nějakýma voňavkama, je to cítit v celý klubovně" :-D

otakara 3.9.21 16:56
@Nelly 918 píše:
Nedávno milý kompliment na Aromatics Elixir - od 18ti letého chlapce, co k nám už léta chodí na koně. „Krásně voníš, co to je za vůni?“ Potěšilo, čekala bych, že zrovna jemu se tenhle typ vůně vůbec líbit nebude. Holkám u nás většinou říká " zase smrdíte nějakýma voňavkama, je to cítit v celý klubovně" :-D

:-D :-) :-D jeeee, to sa mi moc páči! Zrejme ide o veľmi vnímavého muža. Tuším, že takýto sa buď vyzná, alebo ešte len k tomu speje, časom sa vypracuje. Rozhodne typ na pokecanie, na to dám krk. :-)

petya charmite 8.9.21 20:07

Mám čerstvě novou práci, kde je docela dost mužů, což mě těší. Nejvíce proto, že taky rádi chválí. Šaty a vůně! Nikdy jsem neslyšela tak často, jako teď, že krásně voním. Nejvíc vede Delina a Battito d'Ali :-)

ica1973 9.9.21 18:20

U mňa v práci momentálne boduje celebritná vôňa Ariana Grande Cloud :inlove:
Vždy keď ju použíjem, zbieram pochvaly…

Makiiii 9.9.21 21:41

@petya charmite Battito mi bylo taky hodně chváleno, ať jsem po něm sáhla v jakémkoli ročním období, nebyl den, kdy by mi jej někdo nepochválil.

Makiiii 21.9.21 08:04

Dnes milý kompliment v práci na Yes I Am (Cacharel).

Magnolie1 4.10.21 08:36

Dlouho jsem nedostala v tak krátkém časovém úseku tolik pochval, jako teď dostávám na My Way Intense

Lucinela 4.10.21 10:13

@Magnolie1
Já to pořád říkám, že není špatná. Je prostě líbivá a zřejmě ti sluší :rose:

Magnolie1 4.10.21 12:03

@Lucinela jako dost mě to překvapilo, první My Way jsem zavrhla, tuhle jsem si koupila pro radost, prostě naprosto spontánní rozhodnutí, žádný plánovaný nákup to nebyl no a vida…chválili i ti, co běžně nechválí

Makiiii 4.10.21 12:45

@Magnolie1 My Way Intense jsem ještě nezkoušela. Měla jsem klasickou My Way, vzoreček mi dorazil z Notina loni na podzim a vůně se mi líbila. Spontánně jsem koupila 50 ml, ale téměř jsem po ní nesáhla, přišla mi dost sladká a úderná, ale pokaždé, když už jsem ji vyvenčila, jsem dostala kompliment. Už ji nemám, ale Intense alespoň vyzkouším.

Stránka:  « Předchozí 1 1087 1088 1089 1090 1091 1092 1093 1094 1095 1096 1097 Další »
Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu