Komplimenty

ica1973 9.10.21 05:54

@juicypear
BR 540 som neskúšala zatiaľ :nevim:.
A Cloud by mal byť už aj vo verzii Intense ;-) tak som na ňu zvedavá…

otakara 9.10.21 08:10

@juicypear

@otakara píše:
@juicypear

nereagovala si, možno si nečítala, tak sa ti „natlačím znovu“ a prepáč za moje upozornenie. Nalieham tým viac, lebo tu ktosi tiež reagoval, že aká to tá Eau de Protection vlastne je, myslím, že až tak príliš známa nie je, ale rozhodne stojí za to a aj tie peniaze mi nebude ľúto za ňu dať. Len neviem kedy to bude. :cert: :klaun:

musím sa vyjadriť k tomuto, lebo som od dobrej duše získala odstrek tejto vône a už som tiež konštatovala, že je to krásna, nesmierne krásna vôňa. :kytka:

dám krk, že sa na fragr. nenachádza, hľadala som, nič, pozriete sa aj ostatní? Ale zato ma táto značka zaujala až som namotaná a bude predmetom môjho zvýšeného záujmu ;-)
neskôr: Rossy de Palma / Eau de Protection - je to táto, našla som aj podľa mojej darkyne odstreku ;-) - ešte raz vďaka

juicypear 9.10.21 09:23

@otakara

Omlouvám se, tak nějak jsem reagovala v tom druhém vlákně tj. Čím jste dnes navoněné.

Vůně je to moc krásná, já ji zakoupila na Elninu, v úterý měli pár testerů vůní ELDO a tahle byla mezi nimi. Vzala jsem ji na slepáka, právě dle Fra a podle flakónu, který se mi moc líbí.

juicypear 9.10.21 09:29
@ica1973 píše:
@juicypear
BR 540 som neskúšala zatiaľ :nevim:.
A Cloud by mal byť už aj vo verzii Intense ;-) tak som na ňu zvedavá…

Tak to jsem nevěděla, že je už i Intense, zapátrám, díky za info.

otakara 9.10.21 09:50

@juicypear nie, :hug: :-) v poriadku, iba som si „nasilu vyžiadala reakciu“, chýbalo mi to. A ešte raz - prepáč.
Zistila som, že je to tiež môj nový obľúbenec, tejto sa už len tak nevzdám. Je na nej čosi pozoruhodné, mám síce zopár vôní s ružou, toto je čosi celkom iné. A ja už viem, že mám čo robiť, aby som viac vnikla do podstaty tejto vône :klaun: . A keď spomínaš fra., v komentoch ďalej je spomenutá ešte jedna vôňa z domu EDLO, s ktorou spája komentujúci túto „našu“. ;-)
No, rozhodne - som ďalší blázen spomedzi jej stúpencov! ;-) :mavam:

juicypear 9.10.21 13:36

@otakara

Mně připomíná tou svou trochu „kovovou“ růží hrozně moc La Fille de Berlin Serge Lutens, teda zkraje, než dojde k radikální změně na zakouřené kakao.

Biely kvet 9.10.21 14:52

@otakara Reč je o tejto?

Biely kvet 9.10.21 14:54

…alebo?

otakara 9.10.21 19:46

@Biely kvet :-* hmm, dobrá si, čo som zistila ja, obidve sú správne. Mám pocit, že až neskôr po svojom vzniku sa vôňa stala „celebritnou“ - Rossy de Palma. Opravte ma niekto, ak sa mýlim

otakara 9.10.21 19:47

@juicypear dobré vedieť, :-*

Renusatko 9.10.21 20:14
@Hermesfan píše:
@RenusatkoPortrait je ťažký kaliber. Chce to nositeľku „divu“

To já úplně nebudu :lol: , ale je zajímavé, že mi nepřijde nijak těžký kalibr a to jsem cíťa a spoustu vůní nevydýchám.

Biely kvet 9.10.21 22:08
@otakara píše:
@Biely kvet :-* hmm, dobrá si, čo som zistila ja, obidve sú správne. Mám pocit, že až neskôr po svojom vzniku sa vôňa stala „celebritnou“ - Rossy de Palma. Opravte ma niekto, ak sa mýlim

To znamená, že sú rovnaké? :think:

otakara 10.10.21 08:03

@Biely kvet podľa mojich zistení sa nazdávam, že áno, ale oslovíme @juicypear a https://www.arome.cz/…/habanita23/ možno povedia ony svoj postreh, ja to chápem takto - sú to obe zhodné vône s rôznym dátumom vzniku. Príspevok hore s fotkou Rossy si čítala? Ja som ti už bola zmätená, prečo mi na fra ukazuje len túto s „dračicou“ Rossy de Palma a tým som došla k môjmu výsledku-ale hovorím, môžem sa mýliť. Prečítala som komenty, aj to pomohlo. :-)

juicypear 10.10.21 14:05

@Biely kvet @otakara

Holky, já mám tester s víčkem a to ten první obrázek. Když jsem hledala info, tak na mě vyskakoval ten první a i druhý obrázek, tak jsem to nějak do hloubky nezkoumala, myslím, že jde o stejnou vůni, jen se časem asi změnil flakón. Takhle jsem si to vysvětlovala.

otakara 18.10.21 11:33

@juicypear mne z tohoto všetkého vystáva záver - túto vôňu si v budúcnosti musímmusím kúpiť, aj keby som nemala na chleba @Biely kvet

Stránka:  « Předchozí 1 1089 1090 1091 1092 1093 1094 1095 1096 1097 1098 1099 Další »
Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu