Komplimenty

Lucinela 28.10.21 10:17

@Magnolie1
Ona je fakt, ale fakt krásná. Dokonale elegantní :rose:

Toma5 28.10.21 15:23

@Lucinela Za sebe a vlastně i za kamarády (cca 90 % z těch co se alespoň trochu vyznají ve vůních) můžu říct, že mám rád na ženách vzdušné vůně, např. citrustové, vodní, aldehydové, čajové, fíkové (spíše listy) a odvážnějším klidně i vůně s kovovými tóny. Sladké vůně se hodí nosit opravdu jen příležitostně. Takové lehké a ne příliš sladké vůně ubírají roky, stačí však na sebe mrsknout nějakou slaďárnu a nedejbože pudrovku a zvedá se mi kufr. Nevěřím ani, že by dalším mužům mohla taková pudrem a vanikou navoněná ženská vonět a jestli to chlapi chválí, tak to pro křiklavost takových vuní, kdy chlapi chválí za nějakým účelem, ne pro vůni samotnou, chápeme :cert: ? „Na tělo“ se ženě totiž dostane chlap snadněji pomocí komplimentů, víme :lol: . Být žena, mám signature Wulong cha od Nishane, sám ji chci nosit jako unisexovku, ale přeci jen je více ženská než mužská 8-)

mmaat 29.10.21 12:44
@Toma5 píše:
Nevěřím ani, že by dalším mužům mohla taková pudrem a vanikou navoněná ženská vonět a jestli to chlapi chválí, tak to pro křiklavost takových vuní, kdy chlapi chválí za nějakým účelem, ne pro vůni samotnou, chápeme :cert: ? „Na tělo“ se ženě totiž dostane chlap snadněji pomocí komplimentů, víme :lol: .

Nevěřící Tomáš nevěří… :-D
Zajímalo by mě, jaký účel má třeba kompliment od mého bratra, vždycky mi chválí těžší vůně, i ty s vanilkou. :lol:

Jitka77 29.10.21 13:09

@Toma5 To „nedejbože pudrovku“ asi moc nepotěší @Lucinela :-D

Můj muž má na přímý dotaz jedinou odpověď: Voníš krásně, jako vždycky 8-) Sám od sebe mi nejspíš chválí Coco EdP, on v ní teda cítí jitrničky, tak nevím, jak to vyhodnotit :lol: a pamatuju si, že se mu hodně líbil karamelový Alien, když jsem ho zkoušela - možná proto, že ten malinký střik na zápěstí ze vzorku cítil od vchodových dveří.

Magnolie1 29.10.21 14:16

@Jitka77 Coco EdP mi vždy kupovával můj bývalý manžel, ten ji miloval, je krásná, ale proto jsem se k ní nikdy nevrátila :lol: jinak vždycky mi pánové chválili vůně sladší, kde byla vanilka

Jitka77 29.10.21 14:35

@Magnolie1 To jsou ty životní ztráty holt :-( Jinak bych taky řekla, že vanilka je všeobecně dobře přijímaná :think:

Magnolie1 29.10.21 17:26

@Jitka77 určitě, také si to myslím @Toma5 nicméně Wulong cha od Nishane budu muset vyzkoušet, od této značky znám jen proslulou Vjolu a Ani

Myška1977 29.10.21 18:42

Dnes kompliment od manžela na Fifi Chachnil edp. Není moc vůní, které mně chválí.

Lucinela 29.10.21 19:13

A mně je to jedno - miluji pudrovky s vanilkovou labutěnkou a aldehydy. Občas si dám něco ze silných květin a občas někdo pochválí. Já se cítím dobře :lol: .

@Myška1977
Fifi Chachnil chválil i přítel, ale měla jsem jenom odstřik. Jinak má na mě nejraději Premiére, No. 5, L´Eau, Chanci - zkrátka Chanely. Hlavně ne květinovky a pudrovky.

otakara 3.11.21 07:28

vyslovený dnes nebol žiaden kompliment, ale domáci pán ma chytil za zadok a pohladil niekoľkokrát, bolo to spôsobené mojím Timbuktu ?
Možno neskôr budem túto vôňu do nebies chváliť, 8-) nosím ju veľmi zriedka, ale skôr preto, že jej mám málo.

Elvira 17.11.21 09:02

Za jeden den několik komplimentů na Coco EdP. Všechny od mužů. Potěšilo.
A rozhodně jsou mi chváleny i vůně těžší s vanilkou, pudrové, sladké… Možná jde taky o to najít míru aplikace vůně. Kolegyně v práci mi chválí cokoliv z mojí poličky. Prý se nestane, že by jim na mně něco nevonělo.

Lucinela 17.11.21 11:33

@Elvira
Mně Coco nejvíc chválila babička přítele. Tak jsme jí ji koupili na Vánoce. Nejvíc komplimentů jsem asi dostala na Lilac Love, tak si šetřím zbytek ve flakónu. A také na Teint de Neige od žen.

Arome Bludicka 18.11.21 03:13

Minulý týden mi studentka (učím na VŠ) po praktikách pochválila Jo Malone Red Hibiscus, dcera tuhle vůni nesnáší, když se s ní ráno navoním, ale tvrdí, že jí moc voní to, co z ní zůstane večer. Nejvíc komplimentů jsem ale kdysi dostávala na Trouble (Boucheron).

Lucinela 18.11.21 11:13

@Toma5
Tome, a co ti vadí na pudrovkách. Já od jiných mužů, než od vlastního, na ně schytávám občas i komplimenty od mužů. Jemné vůně - to nejsem já a ubírat si roky kvůli tomu, aby mi chlapi lichotili, to nějak nejsem já :think:

Vera 23.11.21 01:58

Pořád jsem bojovala se Shalimarem edp, já kouř s kouřem, vyzkoušeno na neteři a na ni vanilka jemně podbarvená kouřem. Krása a pro neteř se stala oblíbenou vůní :potlesk: Pořád mi to nedalo spát a když tu někdo psal, že edt není tak kouřová, koupila jsem zde v inzerci - vyzkoušela a je to ono :srdce: a minulý týden pochvala od magistry v lékárně, a to mě moc potěšilo :hug:
Díky vám všem, že se dělíte o své dojmy a pocity :rose:

Stránka:  « Předchozí 1 1089 1090 1091 1092 1093 1094 1095 1096 1097 1098 1099 Další »
Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu