L'OCCITANE - zkušenosti s kosmetikou

Violette 11.09.09 13:19

L´OCCITANE

Možná tady tohle téma už někde je, ale já ho nenašla. Zajímaly by mě vaše zkušenosti s kosmetikou (teď nemyslím vůně) L´Occitane.
Zajímá mě konkrétně Hydratační pleťový fluid Organická oliva a Výživný denní krém Bambucké máslo. Případně uvítám další tipy na citlivou normální až suchou pleť.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Ronna 12.09.09 17:30

Ten bambucký jsem měla a asi znovu pořídím, ale mám pleť smíšenou. Je dost hutný, dávala jsem ho na noc, nemá totiž, pokud si dobře vzpomínám ochranný faktor. Je skvělý, zato stejný oční krém nedrží. Pak mám z bambuckého denní fluid a ten už nechci, nemám ráda fluidy a tento je divný.

Violette 14.09.09 15:40

Mně se podařilo sehnat vzorky, ten olivový fluid mi vůbec nevoní, jinak konzistence celkem dobrá, je to lehčí krém na den. A bambucký krém naopak voní úžasně, ale je fakt mastnější, nesmí se to přehnat, určitě je lepší na noc. Brala bych ho, jenže za ty peníze… Uvažovala jsem o té slevě na dny Marianne, ale stejně bych ještě musela pořídit něco na den, takže nakonec jsem ho nekoupila.

saeculi-felicitas 23.11.09 18:58

dotaz asi spíše na pány:

viděla jsem u nich holicí mýdlo a klasickou štětku - nezkoušel jste ho někdo? Napadlo mě to jako dárek pro manžela, on teď dopouživává něco s lush, má hodně citlivou pleť.

Dalia 17.02.10 09:17

Chtěla bych si někdy v budoucnu ( až mi dojdou současné bohaté zásoby ) pořídit od L´Occitane na obličej ten slaměnkový krém. Včera jsem ho testla v jejich prodejně a dost mě láká. I jeho lehká vůně je mi příjemná. :P

saeculi-felicitas 15.03.10 18:24

L´Occitane kosmetika zrovna není moc přírodní, některé věci obsahuje parafín a silikony, ale měla jsem dárkem právě slaměnkový krém a byl docela fajn. Nedal se ovšem srovnat s růžovým od Hauschky.

Linda 20.03.10 16:35

Tělová kosmetika je i dost parfémovaná, sprch. šampon nebo těl. mléko cítím i několik hodin po použití. S pleť. kosmetikou nemám zkušenosti.

Daja 20.06.10 16:16

Já tam chodím očmuchávat ty toaletky.....­..citronová,me­dová,třešňová,po­merančová atd.

Makulenka 28.12.10 13:34

Já jsem dostala od kamarádky nějaké vzorky, na noc jsem vyzkoušela a ráno po probuzení mi manžel(aniž by o testování věděl) dávala pusu a říká „ty máš nějak jemňoučkou pleť“. Takže já právě teď ve slevách v eshopu objednávám! :-)

Barbarra 23.07.11 11:44

Jaké máte zkušenosti s dekorativní kosmetikou? http://loccitane.cz/…,14667,0.htm

Dostala jsem stíny Pivoňka http://loccitane.cz/…ocnich-stinu … 166464.htm a lesk na rty Incredible http://loccitane.cz/…-rty-incredi … 166403.htm. Obojí je moc fajn, ale asi bych si je za takové peníze nekoupila.

Lesk je průhledný, lesklý, ale nelepí. Stíny mají ve skutečnosti hezčí barvy a hlavně geniální obal, ten se opravdu povedl. Nečekala jsem od nich skoro nic, ale překvapily slušnou výdrží a pracuje se s nimi dobře. První dvě barvy zleva jsou ve skutečnosti na kůži ještě světlejší, ale fialová s růžovou mají pigmentu dost, jsou na očích takové, jak vypadají v paletce.

matty.jenkyns 06.08.11 00:01
Barbarra píše:
Jaké máte zkušenosti s dekorativní kosmetikou? http://loccitane.cz/…,14667,0.htm

Dostala jsem stíny Pivoňka http://loccitane.cz/…ocnich-stinu … 166464.htm a lesk na rty Incredible http://loccitane.cz/…-rty-incredi … 166403.htm. Obojí je moc fajn, ale asi bych si je za takové peníze nekoupila.

Lesk je průhledný, lesklý, ale nelepí. Stíny mají ve skutečnosti hezčí barvy a hlavně geniální obal, ten se opravdu povedl. Nečekala jsem od nich skoro nic, ale překvapily slušnou výdrží a pracuje se s nimi dobře. První dvě barvy zleva jsou ve skutečnosti na kůži ještě světlejší, ale fialová s růžovou mají pigmentu dost, jsou na očích takové, jak vypadají v paletce.

Taky mám pár věcí z kolekce Pivoine a Fleur Chérie. Nejvíc se mi líbí vintage pudřík v papírové krabičce. Hlavně ta pivoňková líčidla moc pěkně voní, ovšem cena :conf: Všechno jsem to kupovala v zahraničí, a když mi došla rtěnka, nestačila jsem se divit, za kolik je v Brně. Jinak od l´Occitane zbožňuju všechno kromě rýžového krému, z toho se mi pleť hrozně stáhla, dost to i štípalo. Doporučila bych růžový kondicionér a celkově všechny šampony, mýdla a masku z bambuckého másla…

zuz.ka 06.11.11 22:36

Milou náhodou jsem se dotala k šampónu a kondicionéru na citlivou pokožku. Spokojenost, vlasy mám hebké a hladké, podobný výsledek jako se Swarzkopf Essencity. Jen ta cena. :-?

emickan 15.02.12 11:49

Některé výrobky jsou skutečně fajn. Pro dceru, která je ekzematik, občas kupuji bambucké máslo pro děti (sprch.gel a tělové mléko s pumpičkou, ale je pravdou, že ceny jsou přemrštěné :roll: , proto se snažím to střídat i s jinou kosmetikou. Já sama jsem byla spokojená se šamponem a kondicionérem na jemné vlasy, ale pleťová kosmetika kromě slamněnkového krému na oči mi nevyhovovala, tam jsem žádné extra zázraky nepozorovala (ať už to byl čistě přírodní krém s olivou, který se musel uchovávat v lednici nebo krém s bambuckým máslem) a za ty peníze, mi naprosto momentálně slouží Dr. Hauschka…

gliko 15.02.12 13:44

ĹOccitane mam velmi rada, ale ma jednu velku chybu- prehnane ceny :,( Nadsena som bola z rady mandla a jablko. Prestali mi ju vyrabat a dokonca som nestihla ani jej dopredaj za polovicne ceny :cert: Skusila som aj taky ten olivovy kremik, ktory si namiesate cerstvy doma. Asi skor z lenivosti mi ale vadilo behat si pren do chladnicky a trochu sa mi videl lepivy. Dalej mam rada sera a kremy s bambuckym maslom. Velmi prijemne zjemnia pokozku, zboznujem ich vonu a celkovy pocit pohody. Uz to serum s 8% koncentraciou stacilo na fakt prijemne osetrenie. Vdaka zlatym predavackam na predajni sa mi podarilo si napr. do tejto mrazivej zimy zabezpecit niekolko vzoriek kremu s 25% bambuckym maslom a setrim si ich na lyzovacku. Keby tak tie ceny boli trochu normalnejsie :mrgreen: Urcite by som sa k nim vracala pravidelne a investovala trebars aj do voni( milujem tie jemne)

Venea 12.09.12 16:07

-

Příspěvek upraven 04.02.15 v 23:27

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Další témata z kategorie

Reklama

Reklama