Kosmetika L'Occitane

Cenová relace kosmetiky:

Kosmetická značka L'Occitane byla založena v roce 1976. Jejím zakladatelem je Olivier Baussan, který chtěl uchovat tradici své rodné Provence ve Francii. Zaměřil se na výrobu přírodní kosmetiky. Prvním výrobkem byl rozmarýnový esenciální olej, který prodával na místním trhu. Poté objevil... Více o značce >

L'Occitane

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Více o značce L'Occitane

Kosmetická značka L'Occitane byla založena v roce 1976. Jejím zakladatelem je Olivier Baussan, který chtěl uchovat tradici své rodné Provence ve Francii. Zaměřil se na výrobu přírodní kosmetiky. Prvním výrobkem byl rozmarýnový esenciální olej, který prodával na místním trhu. Poté objevil účinky bambuckého másla. O jeho kosmetiku byl velký zájem a tak zanedlouho založil vlastní značku a otevřel první obchod v Provence.

L'Occitane přináší pestrou paletu kvalitní kosmetiky, která je vždy založena na přírodních ingrediencích. V nabídce najdeme převážně pleťovou a tělovou kosmetiku vyrobenou z těch nejlepších ingrediencí, které stvořila sama příroda.

V průběhu let získala značka řadu ocenění. Produkty této značky jsou nejen kvalitní, ale také příjemně voní a zajistí vám relaxaci a spokojenost. Pleť hýčkají a nedráždí.

V nabídce L'Occitane najdete

L'Occitane nahrazuje umělé látky těmi, které jsou vyrobeny pouze na přírodní bázi. Oblíbenou ingrediencí, kterou výrobce používá, je například slaměnka, která je již od středověku známá pro své léčebné účinky. Bambucké máslo z Burkiny Faso pleť hydratuje, stejně jako plody mandlovníku a nechybí ani symbol Provence – podmanivá levandule.

Francouzská kosmetika L'Occitane je jako výlet na přímořskou riviéru. Poctivé ingredience, jako je máslo, med a výtažky z mandlí, si vezmou do parády suchou i unavenou pokožku Nevěříte? Pak jste ještě nezkusili.

Kde zakoupíte?

Produkty L'Occitane můžete zakoupit v e-shopu značky loccitane.com nebo v online parfumeriích (notino.cz, parfémy-elnino.cz) nebo přímo v kamenných prodejnách, které se nachází převážně v obchodních nákupních centrech (například pražské Palladium).