Nekomplimenty aneb co okolí nevydýchalo

Inesska 18.2.10 19:01

Ja som zazila najviac negativnych pripomienok na Opium…a to som si este davala pozor, aby som sa nim neoblievala… :lol:

derad 18.2.10 19:59
kačka píše:
no, on pak, jak viděl, že mě to mrzí, začal mlžit, a že prý ne moč, ale jen čpavek :D a pak že teda jenom něco trochu kyselého. Ale že prý je v podstatě fajn, ale používat bych ji měla jen při výjiměčných příležitostech :mrgreen: . No byla to docela sranda, jak se z toho snažil vybruslit :D

aspoň víš, jak ho potrestat, když bude zlobit :D

Kerze 18.2.10 21:05

…jsem na sebe stříkla ten Le Parfum, abych si ho připomněla…manžel dorazil domů, zavětřil s zeptal se co dělám s petrolejem ?! :mrgreen:

kačka 18.2.10 22:30
derad píše:
kačka píše:
no, on pak, jak viděl, že mě to mrzí, začal mlžit, a že prý ne moč, ale jen čpavek :D a pak že teda jenom něco trochu kyselého. Ale že prý je v podstatě fajn, ale používat bych ji měla jen při výjiměčných příležitostech :mrgreen: . No byla to docela sranda, jak se z toho snažil vybruslit :D
aspoň víš, jak ho potrestat, když bude zlobit :D

Jasně :D . Aspoň vím, co na tyto „výjimečné situace“ používat.

emily 18.2.10 23:23

Mamine som dala skúsiť soniu rykiel le parfum a prvý krát v živote šla drhnúť ruku po 20 minútach prehovárania, nech vydrží, že sa to zlepší (a nezaobišlo sa to bez slovníka dlaždiča, ze tak dlho vydrzala) :lol:

WildOrchid 18.2.10 23:53

mama sla drhnout po cca 5 minutach 31 rue cambon :D

Parga 19.2.10 00:11

Chemie kůže a nos udělají své :D

Fleur 19.2.10 10:11
WildOrchid píše:
mama sla drhnout po cca 5 minutach 31 rue cambon :D

Měla počkat - mně prvních deset minut málem položilo silnou čpavostí, ale potom to byla paráda!

• Citovat
  • Nahlásit
Sissinka 19.2.10 15:40
Inesska píše:
Ja som zazila najviac negativnych pripomienok na Opium…a to som si este davala pozor, aby som sa nim neoblievala… :lol:

Tak na Opium moje sestra už několikrát pronesla, že zase smrdim nějakým šíleným „Pitralonem“ :evil: :roll:

jitka006 20.2.10 16:56

V práci jssem byla navoněná First Love, kolegyně šla kolem mě a povídá " já tady všude cítím chca..y, ty ne? :evil:

Garfield 20.2.10 17:14

Bych jí asi řekla „ne, já inkontinencí díkybohu zatím netrpím“ :wink:

Někteří lidi jsou fakt taktní jak parní buchar :roll:

Dalia 20.2.10 19:27

.

Příspěvek upraven 15.04.12 v 08:03

derad 20.2.10 19:30
:lol:
viky 20.2.10 19:34

Správně :mrgreen: . Přece si nenecháš … na hlavu :twisted: .

domenica 20.2.10 19:40
Dalia píše:
Tak to máš pravdu. Jedna moje kamarádka si s taktností také zrovna nerozumí. Už mi s tím dost dlouho lezla na nervy, když měla občas nevhodné narážky nejrůznějšího typu na všechny okolo - včetně mě. :smack: Tak jsem jí dnes malinko vypekla. Rozplývala se nad mými novými kalhotami, a že by je chtěla. Tak jsem jí pěkně nahlas řekla ( mezi lidmi ), že by se do nich stejně nevešla. :mrgreen: Začala se rozčilovat, že jestli jako přibrala, nebo co … :?: Říkám jí - ano přibrala! A celkem dost!!!
Dlouho jsem to v sobě dusila a dnes byl s tolerancí a taktem konec … :oops:

Myslím, že nejen s tolerancí a s taktem :conf:

Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 525 Další »
Váš příspěvek