Neparfémová tlachárna

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 119 Další »
paty 17.08.08 17:56
1Miru píše: …já teda z úplně jiného konce:
Ode dneška mám dva starší syny na týden pryč a ten nejmenší mě „neohrozí“… :wink:
  • a Pc „je můj“!! :D
Taky ztrácíte pojem o čase? :roll: -zdá se mi, že u toho sedím chvilku,a ony to jsou dvě hodiny v kuse.. :shock: -poznám to spíš podle toho,že se začnu kroutit,kvůli jedné poloze=nalepená na obrazovce 8) :lol:

Já to poznám hlavně podle toho, že doma nic neudělám :P Nesmím pustit PC, jinak nevařím, neuklízím…Ještě, že mě od něj vyhání dcera :!:

Arome Šárka02 17.08.08 18:45
jitka006 píše:
Šárka píše:
Myskamaus - za málo :wink: .
Jitko díky, Tvá píseň bohužel nic :cry: .Macska - všechny jsem je vyposlechla a nic. Ale tu první a poslední jsem si uložila do Playeru, ty jsou fakt krásné (opět jsem neznala).
Já to vzdávám, okupuji tu už dva dny PC se sluchátky na uších. Pokusím se ještě napsat fanklubu jestli mi poradí.
Můžu na oplátku něco najít Vám :D :D :D . Když můžu tak pomůžu :D :D :D . Co třeba nějakou starou oblíbenou reklamu. Já milovala tuhle na rifle Levis: http://www.youtube.com/watch?…
Jestli hledáš nějakou píseň od Beatles tak ti mohu pomoci, neboˇmám doma beatlmana, ale ted není doma, zná všechny jejich písně i texty je ve fan klubu :roll: Nečetla jsem vše tak mi to přibliž, jde o nějakou reklamu?

Jitko to je výborný, rozepíšu se Ti do SZ, díky :).

Svatka 17.08.08 20:56
paty píše:
1Miru píše: …já teda z úplně jiného konce:
Ode dneška mám dva starší syny na týden pryč a ten nejmenší mě „neohrozí“… :wink:
  • a Pc „je můj“!! :D
Taky ztrácíte pojem o čase? :roll: -zdá se mi, že u toho sedím chvilku,a ony to jsou dvě hodiny v kuse.. :shock: -poznám to spíš podle toho,že se začnu kroutit,kvůli jedné poloze=nalepená na obrazovce 8) :lol:
Já to poznám hlavně podle toho, že doma nic neudělám :P Nesmím pustit PC, jinak nevařím, neuklízím…Ještě, že mě od něj vyhání dcera :!:

Joj, jen "prohlídnu e-maily :oops:

Myskamauska 18.08.08 06:52

Svatko,připojuji se,jakmile si sednu k PC,tak neudělám doma vůbec nic.Vyloženě se musím nutit od něj vstát a začít něco dělat.To je jak nemoc,jsem asi už závislák. :D Někdy je škoda,že mě od něj nikdo neodhání,kluk má svůj PC. :D

1Miru 20.08.08 10:17

Dneska je počasí jak stvořené na to,sedět u PC!!!…U nás je zatažená celá obloha a prší,nevypadá to,že to přestane.. :twisted: :D

A já zrovna dnes musím odjet.. :cry:

Doženu to večer… :wink:

verunka2201 30.08.08 20:31
Iris píše:
Na základě několika recenzí jsem si koupila toto http://www.lekarna.cz/…edovy-balzam … oparum-4g/ a je to jediné účinné! Kam se hrabou všechny ty drahé gely a spol. :evil: Na to už je ale pozdě (než to objednáš…), takže ve stadiu puchýřku aplikuji šťávu z listů aloe a vysušuji líhem (drastické!) :roll: . Později mažu čímkoli hydratačním, výživným (medovým voskem např.). Na opary trpím hodně, mám je několikrát do roka :-(

Tak k téhle tyčince jsem taky upínala všechny svoje naděje - leč marně! Na opary také rpím, sice ne teď už tolik jako dříve ale čas od času se tomu nevyhnu, jenže tohle mi přijde spíš jak velmi příjemný balzám na rty než něco léčivého. Maximálně pak ještě puchýřky víc zmokvají, takže o to je léčba složitější. Nejvíc funguje podchytit to hned v začátku a mazat drahými i levnými mastičkami, anebo tedy vysoušet lihem až do strupu a pak léčit hojivou mastí… mamina vyrábí měsíčkovou, a ta funguje na 150%!! :wink:

Arome Šárka02 01.09.08 16:48

Mě vždy pomohl Zovirax nebo Vectavir. Je sice drahý, ale pomůže okamžitě. Dokonce bych řekla, že už se mi opary tolik nedělají. A to jsem na ně hodně trpěla. Na tyto mastičky nedám dopustit :wink: .

Ronna 14.09.08 18:53

Holky, co znamená tahle značka: N/A

klubko 14.09.08 19:07
Ronna píše:
Holky, co znamená tahle značka: N/A

not available…? Nevím, hádám :)

Kriss 14.09.08 20:18

Ano, je to not available - nedostupne , tato skratka sa este moze pouzit aj pri not applicable - ak ti chyba informacia alebo ak skratka nieco nie je dostupne

Alena 14.09.08 22:33
Ronna píše:
Holky, co znamená tahle značka: N/A

záleží na tom, kde tato zkratka figuruje.. v inzerátech ohledně zaměstnání se takto označuje znalost jazyka němčina / angličtina

Ronna 21.09.08 16:51

Díky za odpovědi.
A ještě jeden dotaz, kdo umí francouzsky, jak se čte slovo connoisseur? Používá se jak v umění, tak v parfumérii, narážím na něj poslední dobou tak často, ale nemám ho ve slovníku. To je asi výraz mužského rodu, že?
Stejně tak potkávám slovo aficionados, což je milovník, je to španělsky, výslovnost nevím…

Oleka 21.09.08 17:11

Ronno, nemůže to být conn ai sseur ?
jestli ano, tak connaisseur znamená ználec, expert , je to mužského rodu, a zhruba se to čte jako konesjor , ale nemám na počítači písmena pro francouzskou transkripci, takže popisuji ten přízvuk velmi-velmi hrubě

Ronna 21.09.08 17:17

Asi ano a tohle slovo už ve slovníku je, ale v tom případě spousta lidí na blozích používá ten chybný výraz.

Ronna 29.09.08 15:36

A ještě jeden dotaz. Co znamená, když je nějaké slovo vodorovně přeškrtnuté?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 119 Další »
Váš příspěvek