Dotazy, nápady a připomínky pro admina

Reklama

Myška1977 17.09.18 18:37

Dnes se musím neustále přihlašovat, i když mám zaškrtnuto trvalé přihlášení. Prosím, dělá to ještě někomu nebo je chyba u mě?

p-sedlackova 23.09.18 14:36

@Admin Arome.cz
Jé, to bych si také tak přála… Ušetřilo by mi to hodiny a hodiny únavného pátrání. Opravdu by ještě nešlo zvážit, aby se tato pohřbená funkce přivedla znovu k životu?

Děkuji!
Petra

@nemo970 píše:
Psal jsem to tu jenom asi 5×, tak zopakuju, pravděpodobně jste to přehlédli:

@Admin Arome.cz Připomněl bych snad ještě zásadnější funkci - a to záložku a příznak „Nabízí/Vymění“, ať ostatní uživatelé u zobrazení vůně na první pohled vědí, kdo je ochotný příslušnou vůni dát dál. Ve starém arome to tak bylo, že si každý u své vůně nastavil příznak, že je ochoten ji prodat/vyměnit, aniž by musel psát a udržovat samostatný inzerát, jako je tomu bohužel teď. Šlo to nastavit pro celá balení, odstřiky i vzorky.

Když jste měli například o určitou vůni zájem, mohli jste na první pohled zjistit, kdo z oněch třeba 50 vlastníků je ochoten ji pustit a hned jste se domluvili. Teď je akorát vidět, že ji 50 lidí má, ale už nemáte jak zjistit, na koho se obrátit.. nebudete přece psát všem 50 lidem, jestli ji nechtějí prodat.

Fungovalo to skěle a bylo by úžasné, kdyby ta funkce byla zase zpátky. Podporovalo to živou výměnu mezi uživateli a udržovalo to komunitu. (= prokliky… :pudl: ) Snad se jí zase dočkáme.

Pro připomenutí - internet archiv z r. 2016..
nemo970 27.09.18 10:14

@p-sedlackova Zrovna jsem to chtěl připomenout! Aktuálně chci koupit Bleu de Chanel EDT a za současného stavu mi zbývalo jedině dát si inzerát typu „Koupím“, kde mám čtyři zobrazení a tím končím, můžu se jít klouzat.

Kdyby tahle funkce byla zachována, tak pošlu 2-3 soukromé zprávy lidem, co tuto vůni „Nabízí“ a vůni mám za pár dnů doma.

Prosím administrátory, zapracujte na tom! Děkuji!  :kytka:

Hanka H 02.10.18 10:33

@Admin Arome.cz Opět se mi vrací problém s upozorněním na příspěvky v diskuzích, kde jsem zapojená. Podotýkám, že promazavám.

A ještě bych měla jednu otázku - opravdu je nutné, aby Arome získavalo finance za reklamu na podobné „zboží“ :think: . Puritán nejsem, ale tohle je prostě už dost za čarou.

MagnolieS 02.10.18 13:25

@Hanka H Souhlas, taky mě ta velká židle převálcovala :poblion:

Hanka H 02.10.18 16:12

@MagnolieS Pavli, ale mě převálcoval ten inzerovaný hodinový hotel :lol: :pudl: !

Jitka77 02.10.18 16:23

Já myslím, že reklama se zobrazuje každému jiná podle toho, na co kliká, co vyhledává, na jaké stránky chodí…

Beverly 02.10.18 16:29

@Hanka H
No, Hani… :lol: :lol: :lol: Jíťa @Jitka77 bude mít asi pravdu…

Hanka H 02.10.18 16:40

@Jitka77 To beru pouze jako pokus o vtip :-D - opravdu , ale opravdu jsem tyto služby nevyhledávala :pudl: ! Reklama, která „chodí“ za uživatelem, se zobrazuje v rámci a po stranách, tahle centrálně umístěná je pravděp. nastavená jinak.

Arome renet 02.10.18 17:35
@Jitka77 píše:
Já myslím, že reklama se zobrazuje každému jiná podle toho, na co kliká, co vyhledává, na jaké stránky chodí…

:lol: Tak tys to úplně zabila .
Mám poprskaný monitor :lol:

Jitka77 02.10.18 17:38

Podle mojí zkušenosti to tak je - i když občas člověk jenom zírá, čím si něco zasloužil (já jsem naposledy kroutila hlavou nad nabídkou množstevní slevy na výrobky spojených drátoven).

Hanka H 02.10.18 17:46

@Arome renet Nesměj se! :-P O mně se tady šíří fáma, že si zjišťuji nějaké hanbince :oops: !

Arome renet 02.10.18 17:53

@Hanka H To snad né :hug: Teď aktuálně mám reklamu na displeji na nový vůz Škoda. Nic takového jsem neprohlížela.

Misha17 02.10.18 18:31

@Hanka H mne sa tu uz 3 dni zobrazovali reklamy na kotnikove cizmy ktore som obzerala kazdy den :D akonahle som ich objednala (tymto zdravim @Arome renet ktora povedala ze kasli na to a nekupuj :lol: ) tak tu mam nejaku reklamu na den soukromeho podnikani a to som veru neprezerala :think:

Hanka H 02.10.18 18:39

@Misha17 Pořád je nabídka lichotivější než ta má :lol: !

Stránka:  « Předchozí 1 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama