Dotazy, nápady a připomínky pro admina

Beverly 02.10.18 19:04

:lol: nikdo asi nedokáže být tak sofistikovaně neuctivý k marnému snažení jako @Frankie

Arome renet 02.10.18 19:32

@Misha17 :lol: já ti říkám, že než přijdou, bude sníh a vytáhneš sněhule :lol:

Pardon za OT

fegitah 04.10.18 13:36

@Admin Arome.cz
Nechodí mi upozornění, že jsem byla zmíněna v diskuzi.
Upozornění na příspěvky ve sledovaných diskuzích se zobrazují v pořádku.

Eunika 06.10.18 18:23

Ten, kdo schvaluje recenze by mohl alespoň ty fotky otočit, když už nezvládá opravovat chyby.

Misha17 07.10.18 19:18
@fegitah píše:
@Admin Arome.cz
Nechodí mi upozornění, že jsem byla zmíněna v diskuzi.
Upozornění na příspěvky ve sledovaných diskuzích se zobrazují v pořádku.

pripajam sa. Upozornenia ze ma niekto spomenul v prispevku mi vobec nechodia!

porjk 11.10.18 07:50

Mě už na mail ani nechodí upozornění na jakékoliv příspěvky. Nastavila jsem si znovu a výsledek se nedostavil. :palecdolu:

Admin Arome.cz 11.10.18 09:34

@porjk Dobrý den,

upozornění by měla fungovat v pořádku. Když tak nám do SZ pošlete náhled jak máte nastaveno.

Blanka

da_hol 11.10.18 10:18

@Admin Arome.cz
Byla jsem adminkou Karin 13.9. vyzvána ke sdělení kontaktů kvůli zaslání poukázky z vaší soutěže Vyhrajte poukázky…, no do dnešního dne je u vás zpráva nepřečtena a výhra samozřejmě tudíž nikde…bude někdo od vás reagovat, nebo to byl vtip? :pudl: :oops:
 Díky!

Admin Arome.cz 11.10.18 11:31

@da_hol Dobrý den,

moc se omlouváme, přehlédli jsme vaši zprávu, dneska poukázku odešleme.

Blanka

MagnolieS 11.10.18 15:00
@Admin Arome.cz píše:
Dobrý den,

moc se omlouváme, přehlédli jsme vaši zprávu, dneska poukázku odešleme.

Blanka

To je tím vylepšeným super nepřehlednutelným podbarvením u sz :pudl: nám se to stává dnes a denně :nail:

Hanka H 11.10.18 15:12

@Admin Arome.cz Několikrát se mi stalo, že jsem nezareagovala na SZ. Upozornění na mail sice (většinou) přijde, ale pokud na Arome rozkliknu první SZ, zmizí blikající obálka a další SZ můžou zůstat nepřečtené. Už se k tomu vyjadřovali i jiní - není možné to nastavit jinak - tj. aby obálka blikala, dokud nebudou přečteny všechny SZ?

kytikyti 18.10.18 19:55

@p-sedlackova Já jsem po změně Arome také doufala, že se postupně vypilují všechny boty. Zatím to, co udržovalo komunitu a proč jsem sem chodila zmizelo. Třeba polička: Mám/měla jsem… Ted nevím co jsem už doplácala a co mám ještě na poličce, nebo co jsem měla před 5ti lety. To samé s očmucháváním vůní, nevím vůbec, jak sem si je ohodnotila, protože to prostě také zmizelo. Kdyby se mé hodnocení asi 700 vůní někde nacházelo, ráda bych k němu zase měla přístup prosím.

Admin Arome.cz 19.10.18 14:48

Dobrý den,

dnes večer proběhne pár úprav.
Na HP budou odděleny recenze kosmetiky od recenzí parfémů a zrušíme sekci trendy produkty.
Katalogy parfémů a kosmetiky budou nově defaultně řádkové a budou se řadit od nejnověji hodnocených produktů (recenzí). Zbytek zůstane stejný jak jste zvyklí (Nově v katalogu, Novinky,…). V menu se tím pádem ruší sekce recenze, ale pokud by vám chyběla, zůstane odkaz v patičce.

Pokud by vám něco v katalogu nefungovalo, prosím napište nám SZ.

Hezký víkend Blanka :kytka:

MagnolieS 20.10.18 13:28

… a žádné ovace, hmm :pudl:

Stránka:  « Předchozí 1 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 Další »

Váš příspěvek