Dotazy, nápady a připomínky pro admina

MagnolieS 28.08.18 11:58

@Admin Arome.cz
SZ - po odeslání naskakuje neočekávaná chyba …?

Arome renet 28.08.18 12:57

@Admin Arome.cz Ještě jednou zdravím a prosím dát do provozu upozornění na sledovaná témata i upozornění na označení. Děkuji. Renata

Venea 28.08.18 14:48

@MagnolieS taky mi to dělalo, ale už mi to zase funguje…dělalo to i po odeslání příspěvku

@Arome renet taky mi nefunguje upozornění, když mě někdo označí v diskuzi…

lilithc 28.08.18 20:08

@Venea Mně funguje polovina upozornění,takže se už rovnou dívám do diskuzí a pak jen zmáčknu tlačítko,že je vše přečteno.Adminka se mě ptala jestli nemám blokaci reklam,že jinak neví čím by to mohlo být.Na Arome blokaci nemám.

Arome renet 29.08.18 12:50

@Venea ach jo :cry: mě právě ani sledovaná témata. Nebaví mě to.
@lilithc upozornění na reklamy ani jiné blokování nemám. Přestalo to fungovat z ničeho nic.

Jitka77 29.08.18 13:42

@Admin Arome.cz Ke včerejší SZ přidávám i sem prosbu o promazání omylem opakovaně vloženého příspěvku (odkaz na vlákno níže). Děkuji.

https://www.arome.cz/…kovani/3533/?…

p-sedlackova 04.09.18 13:10

Nedaří se mi vytváření žebříčku „Nejkrásnějších flakónů“. Vždy, když zadám do vyhledávače název parfému, zobrazí se jen výpis bez možnosti (tlačítka) pro přidání do žebříčku. U Kategorie „Nejlepší vůně“ vše funguje, jak má…

Admin Arome.cz 04.09.18 14:02

@p-sedlackova Dobrý den, problém vidím, nahlásím k opravě. Děkuji za upozornění. Blanka

Hanka H 06.09.18 19:07

@Admin Arome.cz Delší dobu mi chodí/nechodí upozornění na diskuze - nevypátrala jsem, na čem je to závislé.
Zároveň jsem zcela náhodou objevila velké nesrovnalosti v zobrazování, kdo vlastní vůni - konkrétně jsem pátrala po Baccarat Rouge EdP. V přehledu u vůně jsou uvedeny členky (namátkou kathcz, kristynastockova, KatiVales, Beautygabu …), ovšem na jejich poličce tato vůně zobrazena není. Nezkoumala jsem, zda se to týká i jiných vůní, ale obávám se, že je to další z chyb systému :think: .

Eunika 06.09.18 21:36
@Hanka H píše:
Nezkoumala jsem, zda se to týká i jiných vůní, ale obávám se, že je to další z chyb systému :think: .

Jj, týká. Už několikrát se mi stalo, že jsem potřebovala dohledat nějaký vzorek, pod vůní se mi ukázalo, že vzorek vlastním a na poličce není. To, že si ke vzorkům píšu soukromé poznámky, no a co, že? Zmizely mi i některé flakóny z police.

A to, že recenze nejsou zařazeny pod správnou vůní … škoda slov. :poblion:

Admin Arome.cz 07.09.18 09:54

@Hanka H Dobrý den Hani,

chybu jsem našla a předala kolegům na opravu. Je to tím, že se do detailu parfému posílá z poličky ID, které je ale kosmetické…

Upozornění by mělo fungovat, jen se musí „čistit“ tou funkcí Označit vše jako přečtené, pak by mělo chodit v pořádku. Kdyby přesto nechodilo, napište SZ.

Blanka :rose:

Hanka H 11.09.18 18:01

@Admin Arome.cz Čistím a zatím upozornění funguje - děkuji.

Ale ráda bych oživila jinou záležitost. Ráno se na úvodní stránce mihla má recenze Plum Japonais a za pár hodin se přes ni převalila vlna recenzí na sprchové gely a pod. Opakovaně jsem se tázala, zda by nemohly být odděleny recenze na kosmetiku a parfémy, zrovna tak jsem upozorňovala na to, že v nastavení „trendy produktů“ se opakuje několik vůní, z nichž většina rozhodně trendy není. Pokud to kdysi kdosi takto nastavil, chtělo by to značně inovovat. Myslím si, že úvodní stránka by si zasloužila, aby jí bylo věnováno více pozornosti :think: .

Admin Arome.cz 12.09.18 13:27

@Hanka H Dobrý den Hani,

jsem ráda, že upozornění fungují. Propisování Mají už je také opraveno.

A k té HP - teď dokončujeme úpravu katalogů (bez pravých sloupců reklam, bude zpátky řádkový výpis,…) a s tím je pak nutné upravit HP, takže se brzy dočkáte ;-)

Blanka

Hanka H 12.09.18 19:33

@Admin Arome.cz
Blanko, děkuji za vyjádření se k problému. Doufám, že úpravy budou takové, aby nás, milovníky parfémů, potěšily.

MagnolieS 17.09.18 10:32

@Admin Arome.cz Nefunguje mi zmiňování mého nicku v upozorněních

Stránka:  « Předchozí 1 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 574 Další »
Váš příspěvek