Dotazy, nápady a připomínky pro admina

chimaera 04.12.18 13:13

Nebude tu moc těch, kterým by vadila kosmetika jako taková, slovo make-up považovaly za sprosté a dělalo se jim zle při pohledu na oční stíny.
Myslím, že mohu mluvit za většinu „původních“ aromaček – nevadí nám kosmetika jako taková a její zařazení na arome, vadí nám, že od Velkého třesku jsou tu parfémy a uživatelky, které zajímají parfémy především, odstrkovanými Popelkami, neustále se přemýšlí, jak zařadit více a více kosmetiky, jak ji protlačit dopředu – ale naše poličky jsou stále v rozvalinách a původní užitečné funkce pryč.

Místo původních zajímavých článků, ze kterých se člověk něco dozvěděl, jsou tu články, které často přinesou něco nového jen naprostým nováčkům v čemkoliv – s velkým sebevědomím těch, které jakoby jediné uměly číst a psát a byly první, které objevily, jak použít tvářenku. A to už vůbec nemluvím o článcích, které je možné přirovnat jen k obecnému ohrožení – viz návod, jak míchat esenciální oleje do kosmetiky 1:5 (srovnatelné s nabádáním k pití Sava a podobnými nebezpečnými, ale „dobře míněnými“ radami) – mimochodem, stále neopraveno.

Opravdu chcete toto? Takto má arome vypadat? Vážně jste se současným stavem spokojeny, s úrovní recenzí a článků, toto je ta meta, které jste chtěly dosáhnout? A teď se neptám na kvantitu, která jakoby jediná byla pro Vás zajímavá, ale na kvalitu.
Schvaluje někdo recenze a články? Spousta jich na mne působí dojmem, že jde o třetí nebo čtvrté zaměstnání zúčastněných, vykonávané ani ne tak ze zájmu jako z hmotné nouze a že na článek je vyhrazena jen půlhodinka včetně výběru námětu ze seznamu toho, co je nutné zrecenzovat sponzorům a fotek.
Absurdní klišé o tom, že babičkám samozřejmě Indulonu, protože byly doby, kdy nic jiného ženy neměly (což je mimochodem hovadina a navíc – pamatuji dobu, kdy nebylo nic jiného, než příšerné tlusté vložky z buničité vaty, ale že by mě jejich nález pod vánočním stromkem nějak rozněžnil, to se rozhodně říct nedá) prostě bylo kapkou, kterou už mnohé z nás nesly nelibě. Ne kvůli tomu, že Indulona je kosmetika, ale protože v původně vysoce kvalitním Arome, které kdysi sneslo srovnání s renomovanými zahraničními weby, už není nikdo, kdo by si to před zveřejněním přečetl a řekl – poslyš, to s tou Indulonou nahraď, to vypadá, jako by nám babičky za nic lepšího nestály (a nic nemění to, že si to o sobě některé babičky samy myslí).

lilithc 04.12.18 14:01

@Admin Arome.cz Komerční služba může být vysoké i nízké úrovně.Články o čemkoliv jsou poslední dva roky tak nízké úrovně,že je s podivem,že sponzoři stále platí.
Proč vnímáte negativní ohlasy pod články jako napadání?

svata22 04.12.18 14:18

@Hanka H @MagnolieS

Souhlasím a podepisuji se a děkuji :rose:

svata22 04.12.18 14:19

@chimaera

Také souhlasím a podepisuji a děkuji :rose:

alibi 04.12.18 14:21

@Admin Arome.cz
je mi velmi líto, jak jste to tady nechali upadnout
a s @Hanka H @MagnolieS souhlasím

alibi 04.12.18 14:23

@chimaera naprostý souhlas

@lilithc píše:
@Admin Arome.cz Komerční služba může být vysoké i nízké úrovně.Články o čemkoliv jsou poslední dva roky tak nízké úrovně,že je s podivem,že sponzoři stále platí.
Proč vnímáte negativní ohlasy pod články jako napadání?

to by mě taky zajímalo

prokera 04.12.18 16:22

Souhlasím s děvčaty. Aroma spadlo bohužel na úroveň, kde snad nikdo z nás nechce být :-? . A také nemáme šanci s tím jakkoliv pohnout a pozitivně věci ovlivnit.

fegitah 04.12.18 16:43

Debilizace webu v konečném důsledku nemůže prospět nikomu…

Kristusa 17.12.18 11:55

@Admin Arome.cz
Dobrý den, je chyba u mě? Nebo to je tak nastavené? Když si dám na poličku, že mám miniaturu, už si nemůžu dát do tužebníku stejnou vůni, pokud bych toužila po celém flakónu. :think:
Předem děkuji za odpověď.

porjk 18.12.18 07:36

@Admin Arome.cz Včera mi přišly dvě SZ. V množství mailů jsem si všimla nejprve té novější,přečetla a až mnohem později otevřela mail,upozorňující na tu starší. Během dne jsem ale na Arome byla a nesvítilo mě upozornění,že je ještě jedna SZ nepřečtená. :think:

lilithc 19.01.19 14:42

Dobrý den.Nesvítí mi upozornění na novou zprávu.Vpodstatě to stejné co u uživatelky@por­jk.Stalo se tak včera a to u dost důležité zprávy.Doufám v nápravu.Děkuji.

Korsicanka 21.01.19 10:16

Zdravím a prosím o nápravu - též mi opakovaně a střídavě nesvítí a svítí obálka s novou zprávou:(((

Dayyo 21.01.19 12:52

Chtěla bych se zeptat, proč nemohu vidět vlastní fotografii vůně na poličce,kterou jsem si sama vybrala. Po kliknutí na obrázek jsem přesměrována na komerční obrázek z databáze zde na foru.
Dříve tato možnost fungovala. Souvisí to sna d nějak s tím, že odmítáte na poličkách zavést funkci „nabízí“ ?? a tudíž ani naše vlastní fotografie nechcete , aby si někdo mohl prohlédnout??? A nebo jsem jen nezkusšená a nevím, jak to zprovoznit ???
Děkuji za odpověď.

Admin Arome.cz 21.01.19 15:35

Dobrý den,

@lilithc @Korsicanka zprávy jsme vyzkoušely a měly by fungovat bez problémů. Obálka svítí jen do okamžiku než přejdete do zpráv a je jedno jestli máte 2,3 … 5 nepřečtených, to nehraje roli, v ten okamžik už systém bere, že jste si zprávy vyzvedli a obálka už nesvítí - nehlásí tedy, že tam je ještě další nepřečtená (technicky to bohužel nejde jednoduše zařídit).

@Dayyo od redesignu jsme s funkčností poličky žádné úpravy neprováděli. Dříve byli ještě Fotky flakonů jako samostatná záložka, která je tam i teď ZDE Jinak nevím, kde jste přišla na informaci, že odmítáme přidat funkci nabízí z poličky, protože ji právě testujeme před nasazením (loni jsem slíbila, že se ji pokusím obnovit).

Hezký den Blanka :kytka:

Stránka:  « Předchozí 1 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 Další »
Váš příspěvek