Dotazy, nápady a připomínky pro admina

Dayyo 21.01.19 16:52

@Admin Arome.cz dobrý den Blanko. Předem se omlouvám, že jsem trochu zaspala snahu , že na poličce se objeví funkce nabízí. Ano fotografie jsou dostupné v sekci fotografie,ale nejde je rozkliknout při klikání na obrázek u konkrétní dané vůně na poličce. Toto jsem měla na mysli.
Dříve to normálně fungovalo. Při kliknutí na fotku se rozklikla fotka do většího rozměru, dnes : to přesměruje na ilustrační foto z databáze. :think:

díky

Korsicanka 21.01.19 17:48

@Admin Arome.cz To jste mě moc nepotěšila, musím tedy stále pátrat v poště, zda mi nepíše někdo další(druhý, třetí…) :pudl: Na spřáteleném webu je jednoduše uveden počet zpráv a ubývají po jedné = daleko lepší než obálka!

Hanka H 21.01.19 17:59

@admin Arome - domnívám se, že před jistou úpravou webu problém s obálkami nebyl. Blikala červená, dokud nebyla otevřena poslední nepřečtená SZ. Zdatný ajťák by si s tímto měl poradit :think: .

Příspěvek upraven 21.01.19 v 18:26

Renusatko 21.01.19 18:25

@Hanka H Máš pravdu, dříve byly všechny nepřečtené zprávy vidět. Teď se mi často stane, že starší si nevšimnu. :-(

Beverly 21.01.19 19:12

@Admin Arome
Vážené adminky, včera jsem odesílala dvě SZ, byly zobrazeny jako odeslané, dnes po nich není ani stopa. Stalo se mi to poprvé, tak snad to není výjímečná systémová chyba :andel:

Korsicanka 21.01.19 19:28

@Beverly Máš pocit? :think: Jen bych se ráda chtěla přestat omlouvat za pozdě přečtené SZ :-(

porjk 21.01.19 19:34

No,já se kvůli tomu cítila dost trapně,když jsem zjistila,že tam mám další nepřečtenou SZ. A reagovala proto pozdě. Taky mám dojem,že to dřív svítilo,dokud bylo něco nepřečtené.

Beverly 21.01.19 19:35

@Korsicanka A máš recht. Kéž by to vzaly jako výzvu, to by to mohlo jinak svištět.

Korsicanka 22.01.19 14:18

@Beverly Musím ti odepsat, abys mi přestala blikat - dnes už potřetí upozornění na tvou reakci, již jsem přečetla už včera :oops: Buď nic, nebo přesmoc ;-)

Medojedka 22.01.19 18:36

@Admin Arome.cz Dobrý den. Nahlásila jsem včera inzerát s nabídkou napodobenin známých značek, což je na Arome zakázano. Zatím inzerát je i nadále v inzerci. Můžete ho prosím smazat? Děkuji.

Admin Arome.cz 30.01.19 13:31

Dobrý den,

od dnešního rána opět můžete nabízet z poličky. V detailu parfému najdete pod záložkou Nabízí - kde je odděleno co je z inzerce a co z poličky.

Blanka

Kristusa 30.01.19 13:47

@Admin Arome.cz To je bezva zpráva, díky.

Medojedka 30.01.19 13:55

@Admin Arome.cz Už jsem ani nedoufala… Blanko, vřelé díky! :rose: :kytka: :inlove:

Všimla jsem si ráno, že v nabídkové liště přibylo tlačítko „recenze parfémů“, ale bylo to celé posunuté a „inzerce“ a „diskuze“ byly pak vidět až při velikosti 75 %… Určitě to půjde nějak upravit, třeba zmenšit písmo v liště?

nemo970 30.01.19 14:02

@Admin Arome.cz Obrovské díky! :rose: :rose: :rose:

Implementace taky na jedničku:

Na své poličce stačí zakliknout „Nabídnout“ u vůně, kterou bychom klidně oželeli:

A když ji bude někdo shánět v katalogu, tak uvidí, kdo ji nabízí, a může vás rovnou oslovit:

Jednoduché, účinné, krása! :palec:
A teď prosím všichni šup šup na své poličky a naklikat si tam vůně, na které se u vás práší, ať se obchody zase rozběhnou a potěší zase někoho jiného ! :)

Příspěvek upraven 30.01.19 v 14:25

Stránka:  « Předchozí 1 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 Další »
Váš příspěvek