Dotazy, nápady a připomínky pro admina

Renusatko 11.02.19 19:17

@Eunika :lol: A ty nejsi ráda. Asi ti chtěli udělat radost.

Korsicanka 12.02.19 15:39

@Eunika Taky se mi to u jedné vůně stalo. Říkala jsem si po dotazu, že jsem asi slepá a zadala jsem špatně :think:
U N°5 Limited Edition (Eau de Parfum) Chanel (2018) - to by byla pálka! :lol:

Frankie 12.02.19 15:50

Mohlo to dopadnout daleko hůře.

Myška1977 24.02.19 15:11

Nejdou mně vkládat fotky do inzerce. Netuším, jestli je problém u mě nebo na Arome. :-(

Admin Arome.cz 25.02.19 10:25

@Myška1977 Dobrý den, vypadá to že problém způsobuje webový prohlížeč Samsung, který ve svém telefonu používáte (nejspíš po jeho aktualizaci). Doporučujeme v prohlížeči promazat cache, případně jej přeinstalovat. Případně vyzkoušejte nainstalovat jiný prohlížeč - např. Google Chrome.

Na problém s nahráváním souborů z tohoto webového prohlížeče si v IT fórech stěžují lidé po celém světě a z naší strany jej bohužel nemůžeme nijak vyřešit.

Admin Honza

Hanka H 05.03.19 11:14

@Admin Arome.cz Dobrý den,

zcela mi přestaly (cca od včerejšího podvečeru) chodit upozornění na diskuzní příspěvky i na SZ.
Prosím o prozkoumání - a opravdu promazávám.
Děkuji
Hanka

Eunika 05.03.19 12:06
@Hanka H píše:
@Admin Arome.cz Dobrý den,zcela mi přestaly (cca od včerejšího podvečeru) chodit upozornění na diskuzní příspěvky i na SZ.
Děkuji
Hanka

Mám stejný problém, také prosím o nápravu.

Admin Arome.cz 07.03.19 15:20
@Hanka H píše:
@Admin Arome.cz Dobrý den,zcela mi přestaly (cca od včerejšího podvečeru) chodit upozornění na diskuzní příspěvky i na SZ.
Děkuji
Hanka

Dobrý den,

problém jsme zaznamenali včera v ranních hodinách, v průběhu dne jsme provedli opravu.
V tuto chvíli by měly e-mailové i vizuální notifikace plně funkční.

Děkujeme za nahlášení a za technický problém se omlouváme.

Admin Honza

Admin Arome.cz 07.03.19 15:22
@Eunika píše:
Mám stejný problém, také prosím o nápravu.

viz vyjádření výše - problém jsme v průběhu včerejšího odpoledne opravili

Admin Honza

Eunika 07.03.19 16:59

@Admin Arome.cz
Děkuji, ano, už mi vše funguje, jak má. :-)

Hanka H 07.03.19 17:12

@Admin Arome.cz U mě nastala pouze částečná náprava - chodí mi upozornění na SZ i na diskuzi v některých vláknech, ne však ve všech - např. nechodí upozornění na toto vlákno https://www.arome.cz/…kovani/3568/?…
Děkuji

Hanka H 13.03.19 16:03

@Admin Arome.cz
Dobrý den,
znovu se na Vás obracím s týmž problémem - vizte příspěvek ze dne 7. 3. Upozornění na diskuzi mi chodí pouze z některých vláken.
Děkuji

Admin Arome.cz 14.03.19 08:47

@Hanka H Dobrý den Hanko,

technicky není možné, aby vám chodila jen část upozornění. Mrkněte se do nastavení tématu i nastavení profilu, jestli máte vše nastaveno jak potřebujete a pro jistotu si v upozorněních označte vše jako přečtené.

Hezký den Blanka :kytka:

Hanka H 14.03.19 16:16

Dobrý den, Blanko,
píšete, že technicky není možné, aby mi chodila jen část upozornění, prakticky to tak však probíhá. Včera večer jsem označila v upozorněních vše jako přečtené, během dopoledne mi přišlo upozornění pouze z některých (sledovaných!) vláken, z ostatních (též sledovaných) nikoliv, ačkoliv se v nich příspěvky objevily. Probírám to veřejně, neboť je možné, že tento problém se týká i ostatních uživatelů.
Budu ráda, pokud se pokusíte přijít této záhadě na kloub.
Děkuji :rose:
Hanka

Stránka:  « Předchozí 1 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 584 Další »
Váš příspěvek