Dotazy, nápady a připomínky pro admina

Slimek 28.06.19 17:15

@Frankie zdroj jsem nehledala, ale můžu se pokusit někdy zapátrat. Sama jsem netrvala na tom, aby se oddělovaly, už mi v tom obecně přijde dost paseka. A myslím, že není potřeba, aby se pro každou reformulaci vkládal další parfém. ..to se tedy snad nedělá ani u jiných značek, ne?
Jen jsem logicky dovodila, že parfémové složky dnes jsou a zřejmě nadále budou problém - jejich vzácnost, alergie, regule, atp. ..prostě jiná je, i kdyby ve složení psali úplně to samé :cry: Navíc výrobci parfémů, stejně jako čehokoliv jiného, musí reflektovat na měnící se poptávku a trendy, tedy jiné čumáčky---

Slimek 28.06.19 17:17

jo, takže já jsem jen proto, aby se do databáze dostal ten parfém, který chybí :lol: …s uvedením úplně původního roku jeho vzniku…znalí o verzi v rámci les exclusifs ví, neznalí si zjistí :lol:

Frankie 28.06.19 18:35

@Slimek

Myslím, že jsme se v diskusi o Cuir de Russie (Parfum) dostali za hranice tohoto vlákna a požadavek na změnu nebo vysvětlení položek v DTB měl být vložen jinde.

Omlouvám se těm, kteří toto sledují.

Nicméně na závěr.
Jestliže se reformuluje již existující parfém, přidávají jiné složky nebo eliminují existující, byla vydána o tom tisková zpráva či konkrétní informace výrobce, že to on sám odlišuje atd., řešil bych to opravdu novým záznamem, zápisem, do závorky vložil rok jiného uvedení a samozřejmě připojil relevantní pyramidu.

Admin Arome.cz 29.06.19 13:35

@Slimek @Frankie

Dobrý den,
v tuto chvíli se mi zdá nejjednodušší parfém znovu přidat - najdete jej zde: Cuir de Russie (Parfum). Pokud by se někdy v budoucnu objevil původní záznam, duplicitu smažu a dám vám vědět.

Děkuji a přeji hezké sobotní odpoledne :)
Martina

P.S.: V budoucnu se s požadavky ohledně databáze, prosím, obracejte do tohoto vlákna: Co není v databázi.

Hanka H 01.07.19 19:37

@Admin Arome.cz

Dobrý den,

zhruba v polovině minulého týdne jsem vkládala dvě nové recenze na parfémy. Dosud nebyly zveřejněny - nejdříve jsem se domnívala, že zodpovědná osoba čerpá dovolenou, ale vzhledem k tomu, že se dneska objevily nové recenze na kosmetiku, problém bude někde jinde. Prosím o vysvětlení - mé recenze neodpovídají požadavkům nebo jsem v klatbě?

Děkuji

Hanka

MagnolieS 01.07.19 20:05

@Hanka H Tohle stáleseopakujícídoprošování je smutnej mazec :-?

Hanka H 01.07.19 20:12

@MagnolieS Myslíš, že je mi něco naznačováno :-( :pudl: ! Asi takhle - když už tu recenzi napíšu, vím, že by se mohla někomu hodit, protože pokud ji nechám pouze ve vláknu „Co jste dneska zkoušely“, po čase zapadne. Ale máš pravdu, je to smutné a nedůstojné - ovšem nikoliv pro mě. Stále chci věřit, že se jedná o opomenutí ..... ;-) .

Rosa N. 01.07.19 23:07

@Hanka H možná recenze na parfémy schvaluje jéje někdo jiný než na mastičky

Vždyť Ty jsi tu drahokam :gem: a zàřivej klenot vzácnej :fireworks:, žabičko korunovaná! :crown: :kissing_closed_eyes:

Příspěvek upraven 01.07.19 v 23:12

Hanka H 01.07.19 23:12

@Rosa N. :-* … brzy napíšu více v SZ! :hug:

Rosa N. 20.07.19 09:19

@Admin Arome.cz
Dobrý den, :rose:
přestaly mi chodit upozornění na zmínění v diskuzi.
Zdá se, že nejen mně.
Podíváte se prosím na to?
Díky :-)

Eunika 23.07.19 17:09

Nechodí mi žádná upozornění, mail, vlákno, nic. Prosím o nápravu.
Děkuji.

MagnolieS 23.07.19 17:48
@Eunika píše:
Nechodí mi žádná upozornění, mail, vlákno, nic. Prosím o nápravu.
Děkuji.

Jsem na tom stejně :roll:

Hanka H 23.07.19 18:26

@Admin Arome.cz Přidávám se - chodí mi upozornění na cca 1/3 příspěvků. Všechny doporučené kroky jsem opakovaně provedla. Prosím, prozkoumejte, kde je problém.
Děkuji

Edit. Zcela vymizela všechna upozornění, včetně červeného zvonečku.

Příspěvek upraven 23.07.19 v 23:07

vlastina9 23.07.19 22:50

Taky mi dnes nechodí žádná upozornění,dopoledne to ještě chodilo a pak už vůbec nic :-?

lilithc 24.07.19 11:11

@Admin Arome.cz
Dobrý den, nechodí mi upozornění na příspěvky v diskuzích,byť jsem je pro nápravu odebrala z oblíbených a pak vzápětí znovu přidala.
Děkuji za nápravu.

Stránka:  « Předchozí 1 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 Další »
Váš příspěvek