Dotazy, nápady a připomínky pro admina

Hanka H 06.04.19 13:16
@lilithc píše:
Na Arome se dají číst jen starší recenze.Pokud chci něco o vůni vědět tak jdu rovnou na Parfumánii.

Až takhle, jo?! ;-) Tak to je mi docela líto, a já se tak snažím :lol: :cry: !

lilithc 06.04.19 16:20

@Hanka H Haničko kočičko,to víš,že Tvoje umělecké parfémové recenze přímo hltám,zrovna tak recenze těch pár dalších parfémových umělkyň,které tady zůstaly.Ale těch výtvorů hodných žákyněk z 1.B ,o kterých se píše výše je tady opravdu hodně a pak asi nezbývá místo na kvalitu.A nebo se těm co o parfémech psát umí, už psát recenze nechce? :-(
Já pořád Arome miluju.Vždycky se těším,když vidím příspěvky na diskuzích.Vlastně to Arome jste vy,holky a občas nějaký kluk :inlove: který to tady udržuje.

Hanka H 15.04.19 10:17

@lilithc Tak to jsem ráda :hug: - ale nezareagovala jsem dříve - neboť mi nechodí upozornění na diskuzi v některých vláknech - a ani z tohoto … :-( . Že by to byl záměr, abych nekritizovala ;-) ;-) .

Proto se znovu obracím na @Admin Arome.cz , zda by se nepokusil situaci napravit. Děkuji :rose:

A když už jsem se sem dostala :-D , neodpustím si otázku, jakou hodnotu má tato dnes zveřejněná recenze:think:

Medojedka 15.04.19 10:25
@Medojedka píše:
@Admin Arome.cz
Už se to řeší dost dlouho (kvalita recenzí), ale bezvýsledně. Nechápu, proč byl odstraněn doporučený postup pro zpracování recenze, podle kterého by recenze měla obsahovat koncentraci (EdT, EdP, parfém, vlasová mlha atd), verzi (obvykle rok uvedení na trh), složení, intenzitu a výdrž. Vhodné je uvést jméno tvůrce (tzv. ¨nosu'). Navrhuji to oprášit, ovšem jako povinná políčka, bez vyplnění kterých recenze prostě nepůjde vložit. Je to pro admina příliš náročný úkon?

U kosmetiky by recenze měla obsahovat minimálně složení.

Příspěvek upraven 06.04.19 v 13:45

Můžete, prosím, odpovědět? Děkuji.

kyticka86 15.04.19 12:11

@Hanka H Hani, tam alepon autorka napsala, ze je silna a hodne vydrzi (coz nic nemeni na tom, ze to je silena nic nerikajici recenze).

Ale posledni recenze na tento parfem, tak to snad neni ani recenze. Jak to mohlo byt zverejneno, nechapu :poblion:

https://www.arome.cz/…chanel/no-5/#…

Hanka H 15.04.19 12:14

@kyticka86 Tak tento literární skvost :lol: jsme se pokusili „reklamovat“ nedávno - bez úspěchu. :pudl:

lilithc 15.04.19 12:20

@Hanka H To jsem moc ráda,že jsi napsala,protože jsem myslela,že jsem napsala něco nepřístojného. :-)

lilithc 15.04.19 12:24

@kyticka86 Jenže to,že je vůně silná nebo slabá,hodně vydrží-málo vydrží , je informace také k ničemu,protože jistě nemám jen já tu zkušenost,že to co mi nevoní ba přímo smrdí tak do drží jak helvítská víra a nejde to umýt ani po dvou dnech. :-)

Hanka H 15.04.19 12:28

@lilithc Neboj, nic nepřístojného jsi opravdu nenapsala :rose: .
Ještě k té dnešní recenzi - za velmi zásadní považuji toto sdělení:
Určitě ji zkuste nejdřív na kůži na sebe, jak vám sedne.
Kdo by to byl řek' :lol:

lilithc 15.04.19 12:29

@Admin Arome.cz Vy byste si koupila vůni na základě recenzí,které zmiňovaly dámy nade mnou? Neptám se ironicky. :-)

Renusatko 15.04.19 20:00

@lilithc No na tu jsem dnes taky koukala :lol:

Hanka H 17.04.19 10:13

@Admin Arome.cz Tak jsme se dnes dozvěděli všechno možné , ale jak ta vůně vlastně voní?! :lol:

prokera 17.04.19 12:50
@Hanka H píše:
@Admin Arome.cz Tak jsme se dnes dozvěděli všechno možné , ale jak ta vůně vlastně voní?! :lol:

A nejhorší je, že se nic lepšího nedozvíš ani na Frag. , alespoň v recenzi VagueNoire :lol: .
 https://www.fragrantica.com/…n-25936.html

Hanka H 17.04.19 13:49

@prokera Mozna existuji i dalsi cizojazycne verze ;-) .

prokera 17.04.19 17:04

@Hanka H Tak tak :-D, zjistíme časem ;-).

Stránka:  « Předchozí 1 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581
Váš příspěvek