Dotazy, nápady a připomínky pro admina

Dayyo 29.03.19 07:10

Stejný problém. Zásadně ignoruji a nevyplňuji. Prostě to zavřu křížkem a normálně se přihlásím
na účet.
Také bych ráda věděla, co to má znamenat. S podobným úkazem jsem se ještě nikdy na netu na žádné webové stránce nesetkala. :pudl:

Tanulik 29.03.19 08:21

:cry: :cry: . Aj a to mám . Všetci mi radia nevyplnovat , ale je to otravné . :poblion:

vlastina9 29.03.19 08:32

Mám to taky,ale jen na mobilu na pc naštěstí zatím ne a leze mi to už pěkně na nervy :cert: :cert:

Hanka H 29.03.19 09:11

Hlásím se též do klubu - stejný problém!
Také u mě stále přetrvává selekce oznámení - z některých vláken nechodí, vše marné, včetně mailování s @Admin Arome.cz .
Prosím alespoň o nějakou odezvu, že se o situaci ví, a snad se bude řešit - je pátek ;-) .
Děkuji

Admin Arome.cz 29.03.19 12:23

I my máme stejný problém :-) to je tak když si člověk vezme dovolenou…za chvíli to bude opravené, omlouváme se.

Hezký víkend Blanka :kytka:

Medojedka 29.03.19 14:43

@Admin Arome.cz Povedlo se. Děkujeme, Blanko :rose:

chimaera 29.03.19 18:46

Zmizelo, děkuji a také přeji pěkný víkend:)

Verda2 30.03.19 13:32

@Admin Arome.cz

Také děkuji za opravu, včera to ještě dělalo, dnes je to v pořádku. Pěkný víkend přeji :kytka:

wiv 06.04.19 10:06

Bylo by, prosím, možné aspoň na nějaké úplně základní úrovni kontrolovat recenze?
Např. text: „Teď sem na sebe stříkla a vůbec mi to nevoní. Ovšem díky vaším recenzim tomu dám ještě malou šanci.“ doopravdy nemá s recenzí vůně nic společného.
Děkuji za zvážení.

Medojedka 06.04.19 11:02

@wiv @Admin Arome.cz
Už se to řeší dost dlouho (kvalita recenzí), ale bezvýsledně. Nechápu, proč byl odstraněn doporučený postup pro zpracování recenze, podle kterého by recenze měla obsahovat koncentraci (EdT, EdP, parfém, vlasová mlha atd), verzi (obvykle rok uvedení na trh), složení, intenzitu a výdrž. Vhodné je uvést jméno tvůrce (tzv. ¨nosu'). Navrhuji to oprášit, ovšem jako povinná políčka, bez vyplnění kterých recenze prostě nepůjde vložit. Je to pro admina příliš náročný úkon?

U kosmetiky by recenze měla obsahovat minimálně složení.

Příspěvek upraven 06.04.19 v 13:45

Hanka H 06.04.19 11:11

Dovolila bych se ještě vyjádřit v tom smyslu, že by recenze měla být i na patřičné úrovni po stránce jazykové :think: - opravdu ji není nutno psát bez diakritiky z mobilu a pisatel/ka by mohla oprášit své vědomosti získané na 1. st. ZŠ - a tedy nikoliv např. …teď sem na sebe stříkla … Ale tady bych viděla i případný prostor pro @Admin Arome.cz - od jisté doby procházejí (?) recenze schvalovacím procesem.

wiv 06.04.19 12:14

@Hanka H
Určitě souhlasím. Jen se bojím, že mít nároky ještě i na formu už je zde doopravdy hodně vysoká dívčí :cry:

lilithc 06.04.19 12:56

@wiv @Medojedka @Hanka H Zrovna tady chybí ty palce, každému se nechce psát názor.
Na Arome se dají číst jen starší recenze.Pokud chci něco o vůni vědět tak jdu rovnou na Parfumánii.

Stránka:  « Předchozí 1 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 Další »
Váš příspěvek