Parfémové maniačky zo Slovenska

Reklama

Lili1105 27.04.17 22:12

@hortenzia @milacka To je normálne na pošte. Klamú ešte aj v službách a berú si peniaze za služby ktoré nevedia potom klientovi ani poskytnúť keď je to potrebné.

Raz sa pamätám keď som posielala obraz klientke do USA, tak samozrejme takú vec dáte poistiť..Bohužiaľ ako na potvoru mi na obraze zlomili rám a natrhli plátno. Našťastie iba raz v živote… No a prišla som si na pobočku uplatniť škodu samozrejme aj s foto dokumentáciou pred a po a nezaplatili mi ani korunu s výhovorkou, že oni nevedia či sa to stalo na strane pošty na SK alebo v USA a to sa nedá vyšetriť.
Chápete? Oni od vás pýtajú peniaze za poistenie medzinárodných zásielok a pritom keď vám niečo poškodia tak to neplatí, lebo zásielka bola posielaná do zahraničia? :mrgreen: :mrgreen: to je choré..To je potom okrádanie zákazníkov.

A takto isto je to plné klamstiev aj ohľadne zásielok. Tú zásielku ti mala dať, ty vôbec nie si povinná čakať na nejakú hlúpu sms. Pokiaľ máš občiansky a údaje sa zhodujú, alebo ešte lepšie + číslo zásielky tak nemajú žiadne právo ti to tam zadržiavať len preto, že ti neprišla nejaká sms a pokiaľ ti to malo prísť kuriérom pokiaľ máš takto zaplatenú službu tak je nemysliteľné aby si kvôli tomu behala na poštu. Na to by si mohla kľudne napísať sťažnosť..... To je všetko len o výmysloch a neochote ľudí na pošte..

Mne tam raz jedna nechcela predať 4-ku tú sim kartu čo predávajú na pošte, po tom čo som po 45 minútach prišla konečne na rad a povedala mi, že nech si to idem vystáť k druhému okienku lebo ona to nevie a nemá na to čas..Tak som sa jej opýtala že na okienku má „tu v predaji“ a že pokiaľ viem ej to jej práca, tak mi odrvkla že to je len reklama a uškŕňala sa mi do xichtu. Ešte v ten deň som napísala na ňu sťažnosť. Odvtedy je milá a ochotná a zrazu vie všetko a už som s ňou problém nemala..

Netreba sa dať, samozrejme v rámci slušnosti, ale pokiaľ balík na pošte je ,nie je dôvod ho majiteľovi nevydať a pokiaľ mal prísť kuriérom a majiteľ si musí ísť po to na poštu tak potom je to dosť veľký problém :mrgreen: ale problém pre poštu .. ;)

hortenzia 28.04.17 21:04

Refany už mám doma :dance: , cez víkend pobalím do balíčkov a v utorok budem posielať.
Slov.pošte trošku nefunguje systém oznamovania zásielok, žiadna sms mi od nich už neprišla, ale balík mi dali bez problémov.

Elenita66 04.05.17 12:23

Ahojte dievčatá, nemáte niektorá k dispozícii aspoň 10-20 ml Soavissimy?
Ja by som sa ich rada ujala :lol:
Príp. ak by sme sa poskladali na celý flakón…
Dlho som tu nebola, takže neviem, či sa náhodou nerobila nejaká hromadná objednávka, ale už dlho mi srdce piští po Soavissime, takže reku vyskúšam… :oops: :kytka:

syskaaa 04.05.17 13:11

@Elenita66
Ahoj, ja by som sa rada pridala, 20 ml Soavissimy by som brala :)

Elenita66 04.05.17 13:12

@syskaaa Tak snáď sa nás tu viac nazbiera, to by bolo super :srdce: :*

kitcat 17.05.17 16:21

Ahojte dievčatá, mám tu k dispozícii 10ml Battita dAli z posledného porcovania, mal by niekto záujem?

Rosa N. 17.05.17 16:28

@kitcat Hi Kit! Tu som. :mavam: Batito nechcem, lebo mám.. :dance: Iba Ťa chcem pozdraviť. :*

Elenita66 18.05.17 09:25

A dievčence, tá Soavissima nikto nič? :oops: :srdce:
Nenazbierame sa na porcovanie?

Biely kvet 05.09.17 14:24

Mali by ste záujem o juliny? Je tu jedna dobrá duša, ktorá by objednala , ale musí sa ich nazbierať 100 ks. Tak sa predbežne hláste! Ja by som vzala 10 ks. :-)

syskaaa 05.09.17 16:10

Zobrala by som si tiež 10 kusov, ďakujem :-)

sisa.b 05.09.17 18:36

@Biely kvet nie 100 kusov, ale za 100€ objednávka z www.flakony.sk, aby bola výhodnejšia cena ;-)

Biely kvet 05.09.17 19:04

@sisa.b Ahá, no vidíš, aká som popletená… 8-O

Barbberry 05.09.17 22:00

Dobrý večer, aj ja by som zobrala 12 julín :)

Stránka:  « Předchozí 1 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama