Parfémové maniačky zo Slovenska

Biely kvet 28.2.19 17:50

@otakara Prečo budeš meniť ikonku? Asi mám dlhé vedenie… :-D

otakara 28.2.19 21:58

@Lili1105 smiala som sa na tvojom výroku. Áno, BdeB mám už doma. :palec: Ikonku si preto nemením. :-D

otakara 28.2.19 23:23

@Biely kvet :-) tá slečna drží BdeB v ruke. :mavam:

TT79 4.3.19 23:44

Ahojte, Slovenky, páči sa niektorej z Vás viac mandľový L ´Instant Magic od Guerlaina a máte len L´Instant de Guerlain? Rada vymením, zle som sa rozhodla, keď sa ma Ježiško opýtal na Vianoce, čo chcem… :)
kuk, inzerat:
https://www.arome.cz/…mena-157954/
zaujemkyne dajte vediet v SZ.
vdaka.
tina

MagnolieS 31.3.19 19:11

Aniž bych byla politicky zapálená a znala pro a proti, tak gratuluji k paní prezidentce :kytka: snad bude tahle příjemná změna i přínosem :wine:
https://www.respekt.cz/…tka-caputova?…

otakara 31.3.19 20:05

@MagnolieS :potlesk: som tak rada a som tak hrdá :-) , prvýkrát verejne toto hovorím, zdržala som sa tu v SR akýchkoľvek slov, komentárov, poznámok a posudzovania, lebo to fakt nemalo cenu s niekým sa dohadovať, všetko to tu vymenúvam preto, že predvolebné obdobie sa vo mne zapísalo v podobe určitého /nechcem, aby to vyznelo hystericky/ sklamania sa v ľuďoch hlavne okolo mňa. Stretla som sa s toľkou averziou, odporom, pohŕdaním, že mi ostala len horkosť v ústach z toho. Ako žena okrem iného, obdivujem prezidentku, že to všetko ustála so cťou a noblesou, dokázala čeliť toľkému predvolebnému hnoju…
Po tomto víkende sa cítim vskutku - optimistickejšie. :-)

Biely kvet 31.3.19 20:28
@otakara píše:
@MagnolieS :potlesk: som tak rada a som tak hrdá :-) , prvýkrát verejne toto hovorím, zdržala som sa tu v SR akýchkoľvek slov, komentárov, poznámok a posudzovania, lebo to fakt nemalo cenu s niekým sa dohadovať, všetko to tu vymenúvam preto, že predvolebné obdobie sa vo mne zapísalo v podobe určitého /nechcem, aby to vyznelo hystericky/ sklamania sa v ľuďoch hlavne okolo mňa. Stretla som sa s toľkou averziou, odporom, pohŕdaním, že mi ostala len horkosť v ústach z toho. Ako žena okrem iného, obdivujem prezidentku, že to všetko ustála so cťou a noblesou, dokázala čeliť toľkému predvolebnému hnoju…
Po tomto víkende sa cítim vskutku - optimistickejšie. :-)

Presne si opísala moje skúsenosti a pocity.....a to sklamanie s názormi svojich kolegýň.....podotýkam mladých, ktoré tie svoje nezmysly ani nevedeli zdôvodniť. Cítim sa dobre, že predsa Čaputová vyhrala. :srdce:

otakara 31.3.19 20:55

@Biely kvet :palec: :-D Ešte by som dodala, že mne nešlo o to, aby sme mali všetci rovnaký názor, to nie, ale ak cítim, že ktosi vehementne obhajuje ten svoj výber, opľúva ostatných s iným názorom, hnusno nadáva na oponentov, zbytočná a nadnesená homofóbia, nehovoriac o rasizme a inom, čo bolo vidieť nakoniec aj na nete, to bolo silné sústo, iste mi rozumieš.

Hermesfan 1.4.19 04:13

Zuzka Čaputová :srdce: :srdce: :srdce:

úžasný úspech

chimaera 1.4.19 08:32

Gratuluji :hug: a s trochou smutku (v dobrém) závidím - prezidentku, ale ještě víc tu nadpoloviční většinu volících :rose:

Korsicanka 1.4.19 08:55

Taky se přidávám ke gratulaci, paní prezidentka se mi moc líbí! :palec: A i když nejsem žádná feministka, myslím, že obecně je třeba víc ženského fluida :andel: do politiky!
@chimaera Viď? :potlesk:

chimaera 1.4.19 10:30
Rosa N. 1.4.19 12:48

I mně se líbí. Beru Vás pořád dohromady @kamooo a Jsem ráda,

že máte takovou hezkou paní prezidentku. :-)

Biely kvet 1.4.19 13:47
@otakara píše:
@Biely kvet :palec: :-D Ešte by som dodala, že mne nešlo o to, aby sme mali všetci rovnaký názor, to nie, ale ak cítim, že ktosi vehementne obhajuje ten svoj výber, opľúva ostatných s iným názorom, hnusno nadáva na oponentov, zbytočná a nadnesená homofóbia, nehovoriac o rasizme a inom, čo bolo vidieť nakoniec aj na nete, to bolo silné sústo, iste mi rozumieš.

Rozumiem! :srdce:

otakara 1.4.19 18:35

@Biely kvet @Rosa N. @chimaera @Korsicanka @Hermesfan @MagnolieS :mavam: ja som vás všetky musela takto vymenovať, stále sa teším a radosť ma neopúšťa, ahoj :inlove:

Stránka:  « Předchozí 1 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 Další »
Váš příspěvek