Parfémové maniačky zo Slovenska

Reklama

sisa.b 11.09.17 09:31

Dievčatá, máme to zatiaľ len za 56€.

Tanulik 10.10.17 16:01

Kto nepozná ...

Našla som inú stránku na vratné peniaze - TIPLI .

Dáva 5,5% z Notina . Návratné peniaze dávajú len 3%

https://www.tipli.sk/p/218776/notino

Elnino.sk 2,8%
https://www.tipli.sk/…76/elnino-sk

Vivantis 8,3%
https://www.tipli.sk/…776/vivantis

;-) Táňa

MagnolieS 10.10.17 17:20

@Tanulik nevím jak na SK, ale bacha na Tipli v CZ, Notino.cz dává jen 0,6% z nákupu, nedávno jsem to tady psala, je třeba vznést dotaz přímo na Tipli, já se ptala, Notino.cz si samo stáhlo výši cash back.

Těch celých 6% pak jen na produkty MEDIBLANC :think:

Tanulik 10.10.17 17:31

@MagnolieS Na oficiálnej stránke inzerujú 5,5% https://www.tipli.sk/obchody
. Stiahla som si upozornenie do prehliadača a signalizuje mi 5,5% , tak neviem či je to tak , ale by snáď malo byť !!! Skúsila som cvične urobiť objednávku a potvrdilo mi tiež 5,5% na náhodne vybratý parfém . :think:
Ak by mal niekto inú skúsenosť , tak to prosím dajte vedieť do tohoto vlákna , aby som zbytočne niekoho nezavádzala . :inlove:

MagnolieS 10.10.17 17:34

@Tanulik Ok, já jen s moji zkušeností z CZ, zrušila jsem tehdy objednávku a vzala ji přes jiný portál.
Je také možné, že pro úplně nové zákazníky mají % navýšena 8-)

Tanulik 10.10.17 17:42

@MagnolieS No može to byť aj oblbovák , verím , že možeš mať úplnú pravdu . Ono to je totiž zo všetkými takýmito spoločnosťami nie zrovna košér . Ja som v poslednej dobe robila dve objednávky na Notino.sk a každá bola viac ako 60,00 Eur a ani raz mi " Vratné peniaze " nepripísali bonus , tak som si povedala , že idem pohľadať niečo iné , ale je to asi prašť ako uhoď :cry: Ďakujem za informáciu . :-*

MagnolieS 10.10.17 18:13

@Tanulik Pokud jsi přes VP na Notino opravdu šla, stačí jim přeposlat email s potvrzením objednávky a oni to zpětně připíšou, také se mi stalo, ale s objednávkou na Elninu, no a včerejší zkušenost při nákupu zrovna na Elninu je ta, že jsem se tam vůbec nedostala a z VP mi odpověděli tohle:

Dobrý den,

moc se omlouvám, e-shop Elnino je v současnosti dočasně deaktivován. Chyba je na straně e-shopu, kdy nemá v měřícím systému nahrán dostatečný kredit pro vyplácení nových provizí, ze kterých pak my vám vyplácíme vratné peníze (na již zaznamenané transakce to vliv nemá).
Měřící systém spravuje jiná firma a na deaktivaci kvůli nedostatku kreditu bohužel nemáme vliv a dočasnou nefunkčnost odkazu musíme respektovat. V době, kdy Vás není možné řádně přesměrovat do e-shopu, nemůžeme vyplácet žádné vratné peníze.

Tanulik 10.10.17 19:16

@MagnolieS Super … takže na vratné peniaze , teda ich percentuálne zníženie ceny tovaru , sa nedá na 100% spoľahnúť a musíme si hľadať také predajné weby , kde bude konečná cena prijateľná a skutočná . :cry: , pekný večer :inlove:

Reklama

adaja111 11.10.17 10:45

a Refundo? ja som chodila cez návratné peniaze a aj na refunde som sa registrovala, tiež som tak spravila pár obchodov a vyšlo to…teraz skúšam refundo, dokonca obchodu notino ponúka až 5%…a hneď pripisujú na účet s možnosťou vyplatenia od 1 €..... :think:

Tanulik 11.10.17 14:20

Ešte raz sa vraciam k téme weby s vratnými peniazmi , lebo každá skúsenosť dobrá …

Dnes som urobila " cvičný " nákup cez TIPLI na predajný web , kde inzerovali návratnosť viac ako 8% / vybrala som obchod s najvyšším percentom ;-) / a prebehlo všetko úplne super . Do obeda som objednávala a po obede som už mala na tipli.sk pripísaný bonus vo výške 8,26% . Takže prvý nákup sa vydaril !!! Budúci týždeň urobím niečo cez Notino.sk a ešte sem pripíšem , ako to dopadlo … :think: :inlove:

janali 12.10.17 12:12

Ahojte, aj vám dnes nechce načítať stránky Notino.sk, či je to iba chyba na mojej strane?

Gosh 12.10.17 12:26

@janali Notino.sk skutočne nejde.

Frantatata 12.10.17 12:44

Opakuji pokus a vyhledávání konkrétní vůně, šup s ní do košíku…
Jde vše jako po drátku.

Stránka:  « Předchozí 1 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama