Parfumerie Esta, Brno (Estée Lauder)

Ada 9.4.08 10:49

Stránka:  1 2 3 Další »
Fleur 9.4.08 18:27

Profesionální přístup, v Brně nejlépe zásobeni pokud jde o Guerlain a Estée Lauder. Obchod sice není zařízen na žádnou čichací smršť (mám na mysli takové to rychlé pobíhání od flakónku k flakónku, ruce postříkané od zápěstí po předloktí a v hrsti vějíř testovacích papírků), ale o to více si testování můžete vychutnat. A mají tam - v našich obchodech stále ještě málo běžnou - čerstvě namletou kávu na zklidnění rozjásaných čichových buněk. Ke každé vůni, o niž jsem projevila zájem, jsem dostala zasvěcený komentář; ke každému nákupu i malý dáreček. K dokonalosti by jim stačilo jenom sblížit ty ceny s cenami internetovými (úmyslně volím výraz „sblížit“, protože je jasné, že kamenný obchod je nemůže srazit až příliš).

  • Citovat
  • Nahlásit
Arome Lada. 9.4.08 19:40

S tou kávou jsem se setkala i jinde - např na Roosveltové , a to už snad před 2 lety.Mám trošku jiný názor, prodavačka, která mě obsluhovala(kupovala jsem tam L´ Instant magic) byla sice příjemná, ochotná, ale některé velmi známé značky „v životě neslyšela“, a to já nejsem vůbec odbornice, jsem jen milovnice.Možná jsem jen měla štěstí na začátečnici, i když zřejmě v mých letech. Ale to, co jsem chtěla, jsem sehnala, tak výběr např. Guerlainů tam asi je.

atyzek 11.4.08 16:31

Tohle je přesně ten obchod kde jsou na mě milí a já jim za to skoro pokaždé zaplatím-něco si koupím. Moc často nepotkávám takovéto prodavačky a proto je mi příjemnější, když mají přehled o tom co prodávají a dokáží se usmát, je ale pravda že už se mi je taky podařilo zaskočit otázkou a to vím o vůních teprve zlomek. Navíc souhlasím že mají velký sortiment v Guerlainu, hlavně Allegorie. V prodejně si popovídáte o vůních a dá se u toho pročuchat příjemná hodinka. Navíc k nákupu je pokaždé dárek, případně věrnostní slevová kartička na každý další nákup 10%.

Violette 21.4.08 15:16

Souhlasím, taky se mi v Estě líbí přístup k zákaznicím. Je tam jiná atmosféra než ve velkých parfumérkách. Sice menší sortiment, zaměřený jen na některé značky, ale prodavačky velmi milé a ochotné. I když jen váhám třeba nad koupí lesku na rty, jsou trpělivé, poradí a do ničeho mě netlačí. Vždycky dostanu vzorečky na vyzkoušení (krémy i třeba odličovače - ty do přineseného kelímku). A mají i kosmetický salon Estee Lauder - kolegyně tam byla a moc si to pochvalovala.

malaeva 27.10.11 19:26

Přidávám se s velikou chválou na prodavačky v Estě. Chodím tam nakupovat hlavně kosmetiku. Napoprvé mě velice překvapilo, když už při vstupu do obchodu mě paní vedoucí vítala podáním ruky a oslovila mě příjmením. Byla jsem tím velice mile překvapená. Já osobně mám docela problém pamatovat si jména. Právě pro tyhle docela neobvyklé drobnosti jsem začala nakupovat v Estě pravidelně. Ale!!! Nějakou dobu jsem u nich nebyla, snad někdy o prázdninách naposledy a dnes byl obchod zavřený, zdálo se mi, že je i vyklizený a jen dole vedle dveří malá cedulka,že kosmetický salon je dočasně uzavřen. Brňačky, nevíte některá, co se u nich děje? Z nabídky kamenné parfumerie i e-shopu zmizela nabídka čehokoliv od Estée Lauder.

Luna 11.3.12 10:56

Vážný dotaz: KAM zmizela ESTA??? Je zrušená nebo jen přestěhovaná??? Jsem v šoku, protože jsem se tam chystala na nákup PC Tuberose Gardenie, kterou nikde jinde v Brně nemají… 8o a Esta nikde a místo toho nápisy, že tam bude jakási realitní kancelář… :?

ledifia 11.11.12 20:18

Při běhu městem mě zaujala výloha s letošní LPRN, a ejhle, nápis na obchodě ESTA. Na Mečové. Jestli jde zhruba o původní parfumerii ze Zelňáku, to by bylo fajn (dovnitř jsem se zatím nedostala).

cat_deveraux1 12.11.12 10:03

@ledifia
Je to tak, na Zelňáku z toho udělali Subway čímž mě naštvali. Dlouho jsem netušila kam Esta zmizela, jestli je přestěhovaná a nebo je s ní konec, slyšela jsem že to paní zabalila. No a minulý týden jsem šla Mečovou a dočista mi to udělalo radost :). Ve výloze slečinka k LPRN, spousta Guerlainů na poličce. Zdá se mi to ještě hezčí, než na Zelňáku. Čučela jsem jen přes výlohu, dovnitř jsem nešla. Každopádně paní je tam stejná :)

Nahéma 12.11.12 12:56

Holky, mám nápad- sejdeme se, Aromačky z Brna, před výlohou na Mečové ( jako ikonka cat deveraux), a budeme tam stát, panáčkovat a slinit tak dlouho, až nám paní něco hodí… :mrgreen:

cat_deveraux1 12.11.12 22:17

@Nahéma
Nemám problém :mrgreen:

MS61 12.11.12 22:32

Hlásím se jako dokumentátor! :mrgreen:

Michal

jerry 12.11.12 22:36

@MS61

Jakože nejdřív tu výlohu oslintáš a pak ji vyfotíš? :lol:

MS61 12.11.12 22:55

@jerry Kdepak! Já to natočím, vyfotografuju, a po odjezdu mužů docenta Chocholouška seberu vyžebrané vzorky. ;) Mám to promyslené, chápeš?

M.

jerry 12.11.12 22:57

@MS61

Pokud se se mnou o ty vyžebrané vzorky rozdělíš, tak tvůj geniální plán nevykecám. 8)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek