Douglas

Ada 9.4.08 10:48

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
tuzezlypes 13.4.08 20:00

Super možnost čichat a prohlížet vůně, bez toho, aby prodavačka příliš prudila dotazy, co si budu přát.

Mitzi 24.4.08 23:10
tuzezlypes píše:
Super možnost čichat a prohlížet vůně, bez toho, aby prodavačka příliš prudila dotazy, co si budu přát.

Mně by ale zrovna v úterý bodlo, když jsem spěchala, kdyby „prudila“ aspoň jedna svojí přítomností… jedna byla přikovaná na kase a druhá taky nic. Tak jsem nakoupila vedle :-D a v duchu jsem se usmívala nad představou té známé scény z Pretty Woman 8) Asi je to deformace z povolání, ale očividný nezájem o zákazníka mi hodně vadí.

dias 25.4.08 19:58
tuzezlypes píše:
Super možnost čichat a prohlížet vůně, bez toho, aby prodavačka příliš prudila dotazy, co si budu přát.

No, záleží na tom, kde … :(

V ostravském tedy prudí dost a - aniž se člověk na cokoli ptá, resp. pohledem je posílá do opačného kouta prodejny - doporučují, která vůně je „opravdu krásná“ - a na moje lehce ironické podotknutí, že to by snad z obchodního hlediska měly - když už to považují za nutné - tvrdit o všech značkách, které prodávají, začnou mávat rukama kolem regálů a namátkově jmenovat různé typy vůní (ale zásadně vždycky tu nejsvěžejší, tedy spíš „nejdrogerkovější“ odnož, celkem logicky nejpřiměřenější věku - ovšem svému, tj. cca 20 :wink: ).

pichjit 10.5.08 12:42

Možnost zkoušet se mi líbí, ale bohužel mají prodavačky na přímý dotaz na určitý druh vůně tendenci říkat:„na Vás? No, teď hodně kupují.....“
V závěru odcházíte zahlcená novinkami od ovocenek po orient a je jim jedno, jestli máte na sobě sako, sportovní oblečení, koženou bundu, nebo etno. Je to asi bohužel nemoc spousty parfumerií. Opravdové odbornice, které to baví chybí.

coccinelle 26.5.08 16:56

Byla jsem v Douglasu v Olomouci, kde se dá čichat podle libosti, sortiment je slušný a obsluha je relativně příjemná (tzn. drží se zpátky) a pak na pražských Příkopech - tam jsem narazila na slečnu, která se mi věnovala asi hodinu, měla obrovský přehled, nadchla mě pro úplně jiné vůně než jsem byla doposud zvyklá nosit a celou dobu byla úžasně milá (ne vlezlá), i přesto, že věděla, že si nic nekoupím, jen jsem potřebovala vědět, jak voní Sensi White Notes, kterou tam myslím zrovna neměli.

Veru 4.8.08 23:42

...

Tak v našem budějckým Douglasu jsou prodavačky celkem v normálu, zpravidla se zbytečně nevyptávají, jen když vidí, že opravdu tápu, ale nedávno tam začal pracovat i jeden mladíček, a ten za zákazníky leze pořád…! :roll: Asi má na začátku ještě tu chuť a elán dělat svou práci naplno, a já jen doufám, že ho to brzo přejde, protože mě vyděsí tím svým vysokým zženštilým hláskem pokaždé, když se nenápadně přiblíží zezadu… :shock:

  • Citovat
  • Nahlásit
Vera 4.8.08 23:51

…jooo v Českých Budějovicích by chtěl žít každý… :wink:

Kopretina 6.12.08 21:47

Liberec Douglas

Super obchod, kde je poměrně veliký výběr a můžu si tam zkoušet vůně jak dlouho chci. Prodavačky opravdu přijdou spíš až na požádání nebo když se člověk tváří dlouho bezradně. Záleží asi na kterou narazíte, když jsem tam byla minulý týden a řekla, jaké složky v parfému chci, tak mi hned nabízela vůně, které se mi líbily. Dnes jsem naopak měla pocit, že jiná slečna prodavačka o parfémech nemá ani zdání.

Garfield 13.12.08 23:25

V Olomouci v Olympii měli zkažené 2 pánské testry ze 3, co jsem očichávala.Naštěstí jsem aplikovala na paírek a ne na ruku :?

Tanushka 16.8.10 20:21

Na Douglas v Brně v Olympii si nemůžu stěžovat - obsluha velmi příjemná, nechají člověka v klidu se rozhlídnout a trochu se zorientovat a teprve následně přijdou s radou. Sortiment vůní je tam sice trochu slabší (minule jsem měla vytipované 3, které jsem chtěla vyzkoušet a neměli ani jednu, přestože to byly vůně, které jsou běžně k dostání) ale jinak OK :)

Evženie 22.11.10 01:01

V Douglasu v Liberci jsem tento týden narazila na prodavačku, která asi opravdu rozuměla své práci a všechno, co mi sama nabídla na základě toho, co jsem jí řekla, sedělo - dokonce se mi líbily i pánské vůně, co mi nabízela (vybírala jsem dárek). A uměla vůně zařadit do správných kategorií (a né jako když řeknete „chci něco pudrového s jasmínem“ a oni vás polejou sladkým bonbonem nebo citrónovkou). Jinak tam je nabídka opravdu (na Liberec) bohatá. Vůbec mi připadá, že personál v této prodejně je (snad jako jeden z mála) kompletně školený a ochotný, protože i pán z ochranky (!) mi doporučil zajímavou vůni. Velký kontrast ke znuděné slečně v Sephoře, která bezmocně postává u regálu a říká jenom „lituji, nemáme“.

Arnika 23.11.10 11:01

Já jsem byla před časem v Douglasu v Praze na Příkopech a celkem mile mě překvapila starší prodavačka s dosti velkým přehledem - upravená, milá dáma, která se nijak nevtírala, ale když jsem se na něco ptala, tak opravdu byla v obraze a věděla přesně, o čem je řeč. S tím se člověk setká fakt jen málokdy…

morricone2209 6.12.11 15:27

Dnes v Brně v Olympii jsem se zeptal prodavačky jestli náhodou nemají miniaturu 7,5 ml Bottega Veneta pro manželku.Bohužel už nemáme ale mohu vám nabídnout odstřik do 10ml zlatého refanu za 99,–.Takže po okraj naplněný 10ml refan s krásnou vůní a to vše za 99,–.Co dodat? Kéž by to tak vypadalo i jinde.Každopádně mě i manželku to moc potěšilo .

Lencza15 6.12.11 20:11
morricone2209 píše:
Dnes v Brně v Olympii jsem se zeptal prodavačky jestli náhodou nemají miniaturu 7,5 ml Bottega Veneta pro manželku.Bohužel už nemáme ale mohu vám nabídnout odstřik do 10ml zlatého refanu za 99,–.Takže po okraj naplněný 10ml refan s krásnou vůní a to vše za 99,–.Co dodat? Kéž by to tak vypadalo i jinde.Každopádně mě i manželku to moc potěšilo .

To mi zní skoro jako sci-fi :) A každopádně by mě podobný zážitek taky moc potěšil…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek