Podcasty - tipy

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
MagnolieS 21.5.21 12:56

Netradičně to dám i sem …
Skvělý rozhovor o nemoci i komiksu s Luckou https://www.facebook.com/…FreeCulture/ :srdce:

Ještě 13 dní poběží projekt na Hithit Lymfom City: sitkomiks o tanci mezi kapkami toxického deště :dance:

MagnolieS 24.5.21 16:18

KP

Na co byste se zeptali bývalého náčelníka generálního štábu a předsedy vojenského výboru NATO?
My na spoustu věcí …

Petr Pavel: Strach je přirozená věc, ale nesmí nás paralyzovat

MagnolieS 26.5.21 20:36

Vinohradská 12

Lenka Kabrhelová mluví s právničkou a publicistkou Šárkou Homfray.
PROČ V ČESKU CHYBÍ POLITIČKY?

MagnolieS 28.5.21 01:46

Vinohradská 12

Lenka Kabrhelová mluví s novinářkou a publicistkou serveru Alarm Apolenou Rychlíkovou

Kauza Feri: JSME SI JISTÍ, ŽE NEJDE O PŘEDVOLEBNÍ MANIPULACI. SVĚDKYNĚ SE NEZNAJÍ

MagnolieS 15.6.21 17:24

Koulí a ....

MagnolieS 12.7.21 17:30

KAVKY

Na podzim Česká televize uvede nový komediální seriál Osada. O čem je? A jak probíhalo natáčení s desítkami oblíbených herců uprostřed pandemického období? To vše se dozvíte v novém dílu podcastu Kavky, ve kterém jsme přivítali:
Ivanu Chýlkovou a scenáristu Petra Kolečko.

MagnolieS 16.7.21 16:57

České podsvětí

Stáhla jsem si do auta Komárka - Hovory před knihovnou. Poslouchám to z youtube, ale má to na blogu i jako podcast.

https://www.youtube.com/…2AHgw/videos

MagnolieS 19.7.21 15:44

FACE TO FACE

Také se mi na yt líbí pořad FTF a třeba tenhle díl s paní Konarovskou o podprdách Špatnou podprsenkou si ženy mohou ublížit, velký problém je se silikony, varuje legendární odbornice :inlove:

@MagnolieS Konarovská je drak!
„Kočko, ukažte to, vylezte z té kabinky!“
„Nejdu, vždyť tam máte přede dveřma kopáče a koukají dovnitř!“
„Prosimvás, jim to nebude vadit!“
„Ale já se stydím!“
„Nemáte za co.“

No a najednou stojíte uprostřed obchodu v podprdě a dva Ukrajinci spadli do výkopu. 8-O 8-O

MagnolieS 22.7.21 19:04

@frangipani_romana Nemám zkušenost, rozhovorů jsem s ní viděla fůru a sbírám se k ní už roky :nevim: :-D

@MagnolieS píše:
@frangipani_romana Nemám zkušenost, rozhovorů jsem s ní viděla fůru a sbírám se k ní už roky :nevim: :-D

No tak to běž, ona stejně už moc neobsluhuje, to je spíš rarita ji v nějakém obchodě potkat - má tam příjemné ženské okolo 40-50ky, mají fakt dobré oko, porovnají co je potřeba, pomůžou. Mně třeba ta jedna poradila, že když mi nesedí jeden typ podprsenky, že je potřeba sklopit bradavky - a fakt! Jak ulitá! :D

otakara 23.7.21 08:43
@frangipani_romana píše:
@MagnolieS Konarovská je drak!
„Kočko, ukažte to, vylezte z té kabinky!“
„Nejdu, vždyť tam máte přede dveřma kopáče a koukají dovnitř!“
„Prosimvás, jim to nebude vadit!“
„Ale já se stydím!“
„Nemáte za co.“No a najednou stojíte uprostřed obchodu v podprdě a dva Ukrajinci spadli do výkopu. 8-O 8-O

:-D :-P :-P chachách :palec: :palec:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek