Podcasty - tipy

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
MagnolieS 30.7.21 14:27

Rádio Impuls na YouTube

nisa1981 30.7.21 19:14

Teraz striedam Opravdové zločiny s Krimi príbehy slečna má dosť dobrý hlas a celkom zaujímavo tie zločiny rozoberá . Ked nemôžem zaspať, pustím si ju a zachvílku odpadnem. :-)

MagnolieS 13.8.21 15:19

teorie peněz. cz

MagnolieS 14.8.21 18:53

jauuu, PS: to bolelo

Pozreli ste sa niekedy tajne frajerovi/frajerke do mobilu? Samozrejme, že niééé :))) Neistá žena = dobrý detektív! Zdravíme všetky zvedavé očká a kukačov do telefónu… PO ŠUŠURE TMA (SHERLOCK & KELIŠOVÁ)

MagnolieS 26.8.21 15:28

Příběhy 20. století

MagnolieS 30.8.21 18:18

Koulí .... o deskovkách

Petr Murmak: Nabíráte do týmu? Zahrajte si s uchazeči deskovku, pěkně se vybarví. 8-)

Deskovky zažívají obrovskejch rozmach.
Petr Murmak z Czech Games Edition nás nechal nahlídnout do celýho procesu a vytáhli jsme z něj klasicky i pár pikošek.

MagnolieS 7.9.21 11:51

Koulí s Romanem Antonem

Roman Anton: Chránit Arnolda byl můj splněnej sen.

Roman Anton je takovej českej Kevin Costner :inlove:
Chránil Michaela Jacksona, Madonnu, Tinu Turner nebo Karla Gotta. Na titulce jeho knížky „Zpověď bodyguarda“ se vyjímá Arnold Schwarzenegger, kterej do každýho výtisku věnoval vstupenky do svýho muzea. Zdá se, že na něj Roman docela zapůsobil. :)

V tomhle díle se dozvíte věci, hodně věcí!

Třeba:

• Jak vypadá výcvik bodyguarda a jaký používají fintičky • Proč měl Roman stejnou choreografii jako Michael Jackson • Jestli se Madonna chovala jako skot • Jaký bylo hlídat devadesátkový podnikatele

My si tenhle díl strašně užili a klidně se vsadíme, že to budete mít stejně. Roman vypráví jako pánbů.

MagnolieS 12.9.21 12:00

Slyšíme se?

S Davidem Vaníčkem:
Když se vám narodí dcera a po 21 letech říkáte stejnému člověku mužským jménem a máte syna :-)

Máma trans kluka: „Na syna jsem pyšná. Zlý výrok Zemana mě rozplakal.“

MagnolieS 16.9.21 22:34

DVTV

SWAP Prague
Jsme zavaleni věcmi, dřív jsem měla 3000 kusů oblečení, teď jen 120, říká Poubová 8-)

Jsme zavaleni nepotřebnými věcmi, swap je řešení, je to lokální výměna, v bazaru za věci platíte. Chceme taky lidem dodávat informace, jak nakupovat, říká Lucie Poubová, spoluzakladatelka organizace Swap Prague. V USA lidi nakupovali jen pro moment nákupu, oblečení dávali na charitu ještě ten den s visačkami. I já jsem předtím měla 3000 kusů oblečení, teď mám 120, dodává.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek