Prosím o radu s výběrem parfému.

Reklama

Merkur_CZ 07.11.17 09:09

Zdravím vás děvčata!

Mám k vám prosbu. Chci vyzkoušet něco, pro mě, nového. Hledám v inzerci odstřik, jen je toho tolik co chci vyzkoušet, že se v tom už ztrácím. V pátek jsem byla v Sephoře, kde mě nic neoslovilo, ani um prodavaček. Ale to je jiná. Nikdo nejsme dokonalí.. ;)
Co by jste vybrali pro blondýnu, třicátnici na podzim/ zimu? Ač tak na mnohé nepůsobím, jsem člověk konzervativní (Panna - Ascendent), přesto svým projevem jsem takový hrr Blíženec (znamení). Hledám momentálně vůní originální, tedy né davovou. Musí být něčím neobvyklá, nesmí mě však rušit, spíše pomalu uklidňovat, můj stále pracující mozek a emoce (Měsíc v Rybách).
Na poličku se nemá cenu dívat, ještě jsem si ji neaktualizovala a neplatí.
Může jít o vůni nikovou či arabku, je mně to jedno, jen nějaký typy. Složení nechám na vás, jen nemusím vůně typu Coco M., Chloé a pod. Nemusím čistě květinovky, z nich mám strach (bolehlav). Děkuji.

Lady-Bradford 07.11.17 15:07
@Merkur_CZ píše:
Zdravím vás děvčata!Mám k vám prosbu. Chci vyzkoušet něco, pro mě, nového. Hledám v inzerci odstřik, jen je toho tolik co chci vyzkoušet, že se v tom už ztrácím. V pátek jsem byla v Sephoře, kde mě nic neoslovilo, ani um prodavaček. Ale to je jiná. Nikdo nejsme dokonalí.. ;)
Co by jste vybrali pro blondýnu, třicátnici na podzim/ zimu? Ač tak na mnohé nepůsobím, jsem člověk konzervativní (Panna - Ascendent), přesto svým projevem jsem takový hrr Blíženec (znamení). Hledám momentálně vůní originální, tedy né davovou. Musí být něčím neobvyklá, nesmí mě však rušit, spíše pomalu uklidňovat, můj stále pracující mozek a emoce (Měsíc v Rybách).
Na poličku se nemá cenu dívat, ještě jsem si ji neaktualizovala a neplatí.
Může jít o vůni nikovou či arabku, je mně to jedno, jen nějaký typy. Složení nechám na vás, jen nemusím vůně typu Coco M., Chloé a pod. Nemusím čistě květinovky, z nich mám strach (bolehlav). Děkuji.

môj tip je Serge Lutens Un Bois Vanille ;-)

LuciaG 09.11.17 11:32

Ďakujem Lucinela aj vám ostatné kočky. Mrknem na to ;-) Flowerbomb som už síce mala, ale Intense verziu nepoznám. Ešte raz vďaka.

@Lucinela píše:
@LuciaG
Souhlasím se Shalimarem Souffle Intense, ale ty zřejmě hledáš signature a Intense bude zřejmě jen limitka - ale to fakt nevím a v létě si ji neumím představit, ač pro mě je nádherná a určitě si ji pořídím.

Můj návrh je Flowerbomb- je variabilní - EdP (podzim), Intense (zima), EdT (léto) a určité prvky podobnosti či styl Angelu v ní shledávám. A ve verzi Intense je prudce přitažlivé pro opačné pohlaví (dle mých zkušeností). Jinak bych na tvém místě určitě zkusila Amouage (tady najdeš gurmánky - pro mě Memoir (ale já preferuji od této značky Beloved, Lyric a Fate) a pro vílu je Lilac jako stvořený :-) .

A pro vílu - to už je pro mě těžší - na vílí vůně nejsem odborník, ale když si potřebuji odpočinout od svých plnokrevných vůní, vždy se vrátím k Artemisii.
Lucinela 09.11.17 13:39

@LuciaG
Není vůbec zač, kdyby mě ještě něco napadlo (asi to nemá být za 10 000), napíši. Ale do vůní Amouage se vyplatí investovat, pokud ti sedne, je to druhá kůže a 100 ml v testeru bývá za slušnou cenu, výdrž nekonečná.
Ještě mě napadá na zimu Manifesto L´'Exlixir (YSL) - chumlací, hřejivá, prostorová.

Arome renet 09.11.17 16:51

@Merkur_CZ mě napadla By Night Woman Profumi del Forte ;-)

Merkur_CZ 10.11.17 05:34

@Lady-Bradford
Děkuji. Pokud by nebyla cítit jen ta vanilka, složení vypadá zajímavě. :)

Merkur_CZ 10.11.17 06:51

@Lady-Bradford @Arome renet

Děkuji vám. Kouknu do inzerce a vyzkouším je. :-)

DajaH 12.11.17 08:45

Prosím o radu…vybírám parfém pro dceru, sluší jí spíše svěží a květinové vůně, těžší vůně nemá ráda. Zatím se kloním k Dolce Vita Christian Dior......nemáte nějaký tip? Představuju si lehčí vůni s nádechem luxusu. Dcera je ve vůních docela zběhlá.

Reklama

Danilejka 12.11.17 08:57

Dolce Vita je krásná, ale na květinovou vůní je trochu těžší (můj vjem).

Doporučila bych Dior Blooming Bouquet a Narciso Rodriguez for her EDP :-)
 @DajaH

Arome renet 12.11.17 09:18

@DajaH ahoj, na tvůj popis mě první napadla Privé Rose Alexandrie od Armani. Jen ta cena je poněkud vysoká.

Merkur_CZ 12.11.17 10:31

@Danilejka
Děkuji za typ. Musí to být krásná ženská vůně. :-)

Hanka H 12.11.17 11:54

@DajaH Pokud má dcera v říši parfémů „už něco za sebou“ :-D , asi bych se s ní raději poradila …
Ale napadá mě toto - Twilly d'Hermès :think:
 https://www.arome.cz/…lly-dhermes/

Danilejka 12.11.17 13:18

@Merkur_CZ rádo se stalo!

Ano, to je… je velmi ženská :-)

Tak doufám, společně s ostatními, že Ti některý ze zdejších tipů padne do noty ;-)

DajaH 12.11.17 13:47

Christian Dior Miss Dior Absolutely Blooming tahle vypadá taky slibně, musím si ji někde načichat…

Stránka:  « Předchozí 1 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 21 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama