Prosím o radu s výběrem parfému.

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »

Reklama

Merkur_CZ 13.11.17 16:40

@Danilejka

Mám už vybraný jeden odstřik, plus sepisuji další vzorky, vše z doporučených. Ještě jednou děkuji. :-)

pampolina 15.11.17 09:33

Moc prosím o radu - nevím do jaké diskuze to zařadit - potřebuji sehnat adventní kalendář od Clarins - nikde ho nemohu dohonit :cry: :cry:

micuskaa 02.12.17 11:42

Lehka vune

Ahojte, zapojila som sa do predvianočnej akcie pre opustených ľudí v domove dôchodcov, kde ľudia plnia ich priania. Rozhodla som sa splniť želanie pani, ktorá si praje ľahkú vôňu. Poradíte mi prosím čo by som jej mohla naslepo kúpiť, čo sa páči každému?

Frantatata 02.12.17 12:01

@micuskaa
Může být tipem nějaký typ čajové vůně od Elizabeth Arden?

https://www.arome.cz/…emy/hledani/?…

Beverly 02.12.17 12:46

@micuskaa
Taky by se jí mohl líbit Burberry London.

Biely kvet 02.12.17 12:49

@micuskaa Potom napíš, pre ktorú si sa rozhodla. Inak to je veľmi pekné takto urobiť radosť niekomu z domova dôchodcov. :srdce:

Reklama

micuskaa 02.12.17 12:55

Ďakujem Vám za tipy, večer ich preluskam. Ardenky vôbec nepoznám, viete niektorú konkretnu odporučiť? Rozmýšľam nad Guerlain-Mandarine Basilic, osobne ju zbožňujem . Ale či sa bude páčiť 90 ročnej pani:)

Biely kvet 02.12.17 13:32

@micuskaa Mandarine Basilic je naozaj dobrý výber. Ale s vnímaním vôní je na tom každý inak…čokoľvek kúpiš, môže sa páčiť a nemusí. Držím palce, aby si dobre vybrala. :-)

Venea 02.12.17 16:13

já bych taky ráda poprosila o radu s výběrem :-) pro chlapa, kterému voní ze všeho nejvíc Dior Homme intense…zvažovala jsem některou odnož A men od Muglera, třeba Tonka, Malt, Havana, Coffee, Cuir, Wood…ale nikde se mi je nepodařilo vyzkoušet, tak nevím :-) mám strach, aby tam nebylo moc pačuli…měla bych představu něco jako Feve Delicieuse ale více pro chlapy :-)

dříve měl třeba Armani code sport, Guerlain Homme ideal, Guerlain Homme, Giorgio Armani Gio, teď ale hledá spíše něco „na zimu“, takže svěženky prosím nedoporučovat, stejně tak určitě ne žádné arabky a oud

Moc děkuji :-)

P.S. Kdyby byl někdo schopen porovnat ty jednotlivé odnože A men, byla bych opravdu moc a moc ráda

mimi 02.12.17 16:30

@micuskaa
Bvlgari omnia crystalline edt alebo Lanvin eclat.

Lady-Bradford 05.12.17 14:11

Nazdar holky dnes vas prosim o pomoc ja :-) … hladam parrfem so zložením malina,aníz,gar­denia, vanilka, jantar, santalove drevo alebo rsp … nieco hrejive zmyselné a trosku sladke … ja sa v takychto parfemoch vobec nevyznam budem rada za kazdy tip :hug:

Danilejka 06.12.17 14:37

@micuskaa DKNY Pure a nebo třešňový květ od YR, případně vůně zeleného čaje, či verbeny :)

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama