Prosím o radu s výběrem parfému.

Stránka:  « Předchozí 1 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Lorenzo 21.12.17 12:00
@Danilejka píše:
@Lorenzo krásný výběr, to bude jistě radost :)

Děkujíííí

Brach 21.12.17 18:45

@Frantatata miluju WISH jemnou rukou :-D

Lorenzo 25.12.17 11:51

Ahoj všem a krásné vánoce.Parfémy které dostala přítelkyně se líbily tak napůl,channel se líbil i když já bych si představoval něco jiného asi.A co se týče druhého parfému,tak ten se ani mě ani přítelkyni nelíbil a půjde k PRODEJI,je to něco mezi pudrem a modelinou

Frankie 25.12.17 12:04

@Lorenzo
Příště zkuste dotaz raději do nějakého pánského vlákna, my Vám odborně poradíme, co mají skutečně dámy nosit.

Z těch Chanelek se mi beztak nejvíce líbí Sycomore, která má výhodu, že ji mohou používat bez skrupulí obě pohlaví.
Artemisii jsem kdysi rozšlápl.

Lorenzo 25.12.17 12:18
@Frantatata píše:
@Lorenzo
Příště zkuste dotaz raději do nějakého pánského vlákna, my Vám odborně poradíme, co mají skutečně dámy nosit.Z těch Chanelek se mi beztak nejvíce líbí Sycomore, která má výhodu, že ji mohou používat bez skrupulí obě pohlaví. Artemisii jsem kdysi rozšlápl.

Jestli Vy jste si teď Františku nenaběhl tím,že jste napsal,že lépe poradí muži :lol:

Frankie 25.12.17 12:27

@Lorenzo
Za současné paralýzy arome a za neúnavného bombardování stupidními vlákny a články (a to pomíjím, kdo za tím přesně stojí) se hlavně chlapům moc diskutovat nechce.

Nicméně, pokud je problém přesně definován, jsme kompetentní ho s přehledem vyřešit. 8-)

Brach 25.12.17 20:14

@Lorenzo tak jste si ten Channel měl pořadně vyzkoušet a ne tady ted vzdychat.....takovej špás za ty prachy bych já teda na slepo? neriskovala. Ale hlavně, že se líbí partnerce.

Lorenzo 25.12.17 21:43
@Brach píše:
@Lorenzo tak jste si ten Channel měl pořadně vyzkoušet a ne tady ted vzdychat.....takovej špás za ty prachy bych já teda na slepo? neriskovala. Ale hlavně, že se líbí partnerce.

A já mám problém s channelem?Vzhledem k tomu,že jsem to neměl kde vyzkoušet,protože u nás parfumerie není.A nikdo tady nevzdychá,jen konstatuji

L von James 25.12.17 21:53

@Lorenzo Od Bond no.9 mám očicháno dost a skoro veškeré počiny jsou líbivé co se týče obouch stran. Já už nepřispívám, ale záleží finanční položka věci a zmínil jste se spíše sportovnější typ, nad tím jsem se taky zasekl.. Jestli je i duchem romantička tak nešlápneš určitě vedle se Signature Perfume od Bond, nebo Central Park South, ale nevim, kolik by to splňovalo kritérií a požadavků, nevracel jsem se zpět. Příjemné svátky

MagnolieS 26.12.17 00:33

@Lorenzo Já si to myslela s Artemisii, že se líbit nebude :-D není to vůně na slepáka, ani bůhvíjakej zázrak a na každém vůně vyzní jinak, já tady ani odstřik nemohla udat…
U CM se divím, že jen napůl, je to líbivka obecná celkově, ale nemusí sedět všem, to chápu.
Měl jsi začít dřív, nebo nenápadně s přítelkyní a začít třeba jen nákupem vzorečků -
když není kde vyzkoušet, příště se to určitě zdaří :andel:

Lorenzo 26.12.17 08:02
@MagnolieS píše:
@Lorenzo Já si to myslela s Artemisii, že se líbit nebude :-D není to vůně na slepáka, ani bůhvíjakej zázrak a na každém vůně vyzní jinak, já tady ani odstřik nemohla udat…
U CM se divím, že jen napůl, je to líbivka obecná celkově, ale nemusí sedět všem, to chápu.
Měl jsi začít dřív, nebo nenápadně s přítelkyní a začít třeba jen nákupem vzorečků -
když není kde vyzkoušet, příště se to určitě zdaří :andel:

Ano,ano to přesně jsem ji řekl,že kupovat parfém na slepo není moc ok,nicméně channel se ji líbí,na mě tolik nezáleží

Stránka:  « Předchozí 1 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Váš příspěvek